Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

* * * - - 7 votes
  • Please log in to reply
3385 replies to this topic

#19
VerSus_88

VerSus_88

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 16.05.2018
un s20ultra in alt ambalaj , eu asa il vad .
sunt curios cum o baterie mai mica , duce 120hz :)

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postlawrence74, on 05 august 2020 - 21:39, said:

Arata aiurea?Gusturile nu se discuta.Oricum pentru tine si @Your_God,Note 4 ramane telefonul perfect cu baterie detasabila,ir si alte alea.  Posted Image
Evident că Note 4 rămâne telefonul perfect! Îl foloseşte cumnata mea (i l-am dat eu), i-a schimbat bateria undeva în Grecia (zilele trecute) şi acum telefonul merge impecabil. Durată standby = 36 ore. Parcă e altceva faţă de 24 ore ale Note 9-lui meu... 36 ore n-a avut nici când l-am scos din cutie, cel mult 30, dacă mai mult mă uitam la el.
Şi să ţinem cont că am luat telefonul acela (Note 4) de la "nişte unii", o firmă mică, găsită pe net (ceva de genul "Nea Gogu GSM").

View Postgeorge_alexandru, on 06 august 2020 - 08:25, said:

O chestie care ma enervează la telefoanele astea e lipsa mufei jack. Am căști ceva mai serioase si nu-mi place ideea de a scădea calitatea muzicala cu un adaptor de doi lei. Și pentru ce, că e o modă? Nu, mersi. Viitorul meu telefon va trebui să aibă mufă jack
CORECT!
Tu spui de căşti, dar să vezi ce frumos este atunci când vrei să asculţi în nişte boxe mai bine dotate şi nu ai mufă jack la care să le cuplezi...

Edited by PSC, 06 August 2020 - 11:07.


#21
nelutu79

nelutu79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 10.01.2007
Gata , am vandut S20+ 5G si am comandat Note Ultra :) care ati mai facut precomenzi?

#22
sorinu

sorinu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 01.02.2003
Aștept oferta de BF. Dacã îl prind la 4500 RON varianta 5G, l-am luat.

#23
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014

View Postnelutu79, on 06 august 2020 - 16:24, said:

Gata , am vandut S20+ 5G si am comandat Note Ultra :) care ati mai facut precomenzi?

N20U black 👍

I-am comandat si-o leather cover. ;)

#24
nelutu79

nelutu79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 10.01.2007
Si eu la fel :)
Fata de S20 plus 5g , castig o camera mai buna, pen, ecran mai mare si mai patratos :) memorie interna mai mare.
dezavantajul e ca pierd diferenta de bani :))

Edited by nelutu79, 06 August 2020 - 18:03.


#25
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014
Eh,banii vin si pleaca noi sa fim sanatosi si sa ne bucuram de micile placeri ,,vinovate,,. :)

#26
florin_trs

florin_trs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 10.06.2008
Arata bine... pana ce il intorci si dai cu ochii de camerele acelea iesite in evidenta care cam strica design-ul. Probabil se va rezolva cu ceva husa ca sa nu mai fie asa de iesite in afara...
Sunt curios cat va tine in realitate acumulatorul dar nu cred ca va ajunge la nivelul lui Huawei care, daca se va hotara pe viitor sa scoata un model cu S-Pen... atunci, bye-bye Note... atat eu cat si multi altii... Posted Image
Nu sunt fan Huawei, tot un Note am in posesie, dar mai detin in familie un Huawei P30 PRO si ma  dispera cat de mult poate duce un acumulator la Huawei cat si faptul ca sta mult mai bine in semnal.
Ce sa mai... la primul Huawei cu S-Pen am si schimbat tabara asa cum in trecut am trecut de la Nokia la SonyEricsson, la Sony si dupa aceea la Note.

#27
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014

View Postlawrence74, on 06 august 2020 - 17:44, said:





I-am comandat si-o leather cover. ;)

Arata super ✌

#28
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014
Gusturile nu se discuta ;)
Sa inteleg ca daca ti-ar oferi cineva gratis un astfel de telefon l-ai refuza pe motiv ca e ,,hidos,,.  :D

#29
Stecheru

Stecheru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 804
  • Înscris: 16.09.2007
Cum sa refuzi ceva gratis? Il iei, il vinzi si-ti iei ce-ti place.

#30
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014
Si-ti mai raman si bani de buzunar ca vorba aia ce-ti place tie nu e 1300€. ;)

Vad ca la fiecare lansare unii simt nevoia sa explice de ce nu cumpara respectivul telefon.Sincer nu e nevoie!Nu acesta e scopul a topicului.Vreti o dezbatere pro si contra cu argumente,deschideti va rog frumos un alt topic.Ar fi culmea sa dau navala pe topicul de Iphone 11 si sa le spun acelora cum pot cumpara un astfel de telefon urat,cu limitarile specifice IOS si altele care-mi trec prin cap.Nu-ti place,e normal,treci mai departe.

Edited by lawrence74, 06 August 2020 - 22:22.


#31
Stecheru

Stecheru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 804
  • Înscris: 16.09.2007
A nu, sunt fan Note de multi ani. Am dat deja precomanda pe emag si ma pregatesc sa pensionez 10-le.
Doar comentam exemplul tau despre "hidos" care nu isi atingea scopul. Ca sa nu mai zic si de exemplul cu iPhone de mai sus care numai tu stii ce frustari ai cu ei.

Si "on-topic" Note chiar poate fi "hidos" pentru multa lume. Inveti in timp sa-ti placa.

#32
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014
Update pentru N20U.

Attached Files



#33
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014
;)

Attached Files



#34
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Pai si cele din seria S20 de ce nu le optimizeaza? Sau alea le uitam asa....las' ca au fost destui prosti care au cumparat.....

#35
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014
Mi-a sosit leather cover.ul.Fata de cea pentru Note 10+ e mai subtirel materialul.Design doar,factor de protectie,nu prea.

In schimb protejeaza si partea de jos a telefonului de zgaraieturi.

.

Attached Files



#36
ionut_blue

ionut_blue

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 07.08.2011
Are vreun miros? Ca la N10+ husa aia din piele am spalat-o de vreo 3 ori sa scap de mirosul ala cu care a venit.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate