Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ce vrea sa zica cu fraza asta in engleza

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016
Am dat de un site pentru editari video si au acolo un abonament care are urmatoarea formulare:

"Your Account allows you to store up to 60 days of video and export up to 30 minutes of video content per month. You may not use the Services to create User Content for any sales or commercial use, meaning you cannot resell or receive license fees."

Nici nu stiu daca dupa perioada de plata care e pe trimestru, pot sa reziliez abonamentul sau e pe un an intreg?Site-ul se numeste Flixpress.

#2
mircea812

mircea812

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,977
  • Înscris: 08.06.2005
Ia-ti Davinci Resolve pentru editare video. E gratis.

Edited by mircea812, 26 July 2020 - 07:37.


#3
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,928
  • Înscris: 12.03.2010
Acolo nu zice nimic despre durata abonamentului, ci numai ca poti stoca la ei pe server 1440 ore de material video, din care nu poti descarca sau salva in alta parte decit 30 de minute pe luna. Ce va imi spune ca daca reziliezi abonamentul pierzi tot ce n-ai salvat tu la tine in alea 30 de minute pe luna.

#4
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016

 hellmarvel, on 26 iulie 2020 - 07:41, said:

Acolo nu zice nimic despre durata abonamentului, ci numai ca poti stoca la ei pe server 1440 ore de material video, din care nu poti descarca sau salva in alta parte decit 30 de minute pe luna. Ce va imi spune ca daca reziliezi abonamentul pierzi tot ce n-ai salvat tu la tine in alea 30 de minute pe luna.

Nu inteleg,ce sa stochez la ei pe server,cand eu vreau sa descarc de la ei introuri de video.Deci pot salva cu acest abonament 30 de minute de introuri intro luna dupa care pot rezilia.Pe mine asta ma intereseaza.

#5
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,786
  • Înscris: 12.01.2018
adica vor sa te faca sclav pe viata daca reusesc sa te ,,prinda,,

#6
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016

 EMPP, on 26 iulie 2020 - 07:55, said:

adica vor sa te faca sclav pe viata daca reusesc sa te ,,prinda,,

pai asta ma intriga si pe mine,ca nu da durata cat poate fi folosit abonamentul respectiv.

 mircea812, on 26 iulie 2020 - 07:37, said:

Ia-ti Davinci Resolve pentru editare video. E gratis.

O am.

#7
gogu1905

gogu1905

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 774
  • Înscris: 03.05.2019
https://flixpress.com/Pricing.aspx

Plata e luna de luna. Scrie clar. Asta daca ma uit in acelasi loc, pentru ca tu nu ai dat adresa web.

#8
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,928
  • Înscris: 12.03.2010

 Kean, on 26 iulie 2020 - 07:54, said:

Nu inteleg,ce sa stochez la ei pe server,cand eu vreau sa descarc de la ei introuri de video.Deci pot salva cu acest abonament 30 de minute de introuri intro luna dupa care pot rezilia.Pe mine asta ma intereseaza.
Stochezi video-urile TALE, pe care le-ai editat cu instrumentele lor. Daca zici ca au intro-uri pe care le poti atasa la video - urile tale, atunci poti uploada un filmulet de 10 sec, ii atasezi intro-ul, descarci, decupezi intro-ul cu un alt program. Nu cred ca poti descarca doar intro-urile, dar mai stii? Incepe un proiect, baga intro-ul, vezi daca-l poti salva, daca nu, ataseaza si un filmulet scurt de-al tau si le descarci cu totul (in alea 30 de minute).

Vezi ca acolo spune si ca nu poti folosi in scop comercial ce ai editat si descarcat de pe site-ul lor. Asa ca NU poți face vlogging, filmulete pe YouTube si alte dintr-astea.

#9
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016

 hellmarvel, on 26 iulie 2020 - 08:45, said:

Vezi ca acolo spune si ca nu poti folosi in scop comercial ce ai editat si descarcat de pe site-ul lor. Asa ca NU poți face vlogging, filmulete pe YouTube si alte dintr-astea.

Ba cu asta care l-am ales eu pot.Ca de aia ma zbat p-aci sa nu fiu ilegal.Ala din mijloc cu 9,99 pe luna.

Attached Files


Edited by Kean, 26 July 2020 - 13:30.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate