Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

ajutor, informatii despre bac romana

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Adriele

Adriele

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 10.06.2014
Buna, doresc sa ajut pe cineva care a dat bacul acum multi ani si am eu comentariile etc. Insa s-au mai schimbat lucrurile de cand am dat si eu , tot acum multi ani :D
O sa dea Bacul doar la lb Romana, atat si am cautat cele 100 de variante cum era o data ca sa lucram dupa modele insa nu am mai gasit, ma poate ajuta cineva cu un link?
Mi-ar fi util daca cineva mi-ar explica si la sub2 cum se mai procedeaza? Pe vremea mea, era un text argumentativ in care scriei dupa un model gen "  in primul rand... in al doilea rand....in concluzie "  si asta era tot. ce e nou la subiectul 2? si se mai respecta stuctura asta de care zic eu?
Si mai am o nelamurire, avand in vedere ca anul acesta nu s-a studiat pe sem2, mai intra materia de pe sem 2? sau are cineva "programa" pentru bacul din toamna?? ce intra ce nu intra, ca sa nu pierdem timpul cu comentariile care oricum nu mai intra....sau care e sistemul, ca poate intra toate si eu nu sunt informata bine.
Cu drag astept orice ajutor sau informatie.
Si imi cer scuze daca mai exista astfel de informatii pe undeva pe aici.
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
http://subiecte.edu.ro/2020/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/Bac_2020_E_a_Limba_si_literatura_romana_modele.zip



#3
Adriele

Adriele

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 10.06.2014

View PostMembruAnonim, on 21 iulie 2020 - 14:30, said:

http://subiecte.edu.ro/2020/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/Bac_2020_E_a_Limba_si_literatura_romana_modele.zip

Iti multumesc, insa am o intrebare, cum naiba in modeul de tehnologic scrie un text de marin preda, cand marin preda nu e in programa?

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu am nici o idee. Eu am terminat liceul cam acu' 19 ani.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate