Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Tencuiala decorativa silicatica

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
zamolxis01

zamolxis01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 11.09.2011
Am cumparat cu cativa ani in urma, inainte de pandemie si de marile scumpiri. Nu cunosc preturile in prezent.
Poti sa dai un telefon sau sa le trimiti un email celor care vand aceste produse si cu siguranta iti vor raspunde.

#20
andrein24

andrein24

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.10.2023
STO mi se pare cea mai buna decizie de pe piata. Cand am inceput lucrarea la casa prin anul 2009/2010 meseriasii mi-au recomandat produsele sto dar sincer am fost foarte sceptic cu privinta materialelor sto. Am cumparat tot de la ei, de la adeziv, la vata, decorativa etc. sunt in 2023 si casa inca arata impecabil. in 2018 daca retin bine, prin primavara a fost o ploaie cu grindina cu bulgari de gheata foarte mari si a adus mari pagube in oras. Tencuiala mea e inca intacta, parca ieri am renovat-o. Culoarea s-a pastrat la fel si sunt foarte multumit de produsele lor. Recomand cu mare incredere. Nu cunosc preturile lor, stiu ca sunt destul de scumpe produsele lor, dar in timp mi-am scos investitia. Ca am dat banii respectiv pe loc, sau daca as fi luat de la alte branduri si ar fi trebuit sa renovez o data la 3-4 ani, eu zic ca am iesit mai bine asa. inca o data spun, recomand!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate