Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

De ce are acest Smiley atata succes ?

* * - - - 4 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
74 răspunsuri în acest subiect

#1
probabil15

probabil15

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.362
  • Înscris: 30.05.2010
Iata ce scrie aceasta tanti https://www.facebook...819515171911494

Corina Bacanu said:

Pe lume există 2 categorii de bărbați. Cei cărora le place Smiley și ăia singuri.
Prietenul cu care am vorbit ieri - despre faptul că fata cu care s-a văzut acum o săptămână nu mai răspunde la telefon- face parte din a doua categorie.
Mă întrebam ce o fi putut spune sau ce o fi putut face încât aia să îi dea reject total în loc să îi zică un simplu și sincer “nu ești tu, eu sunt de vină”, cum se face după ce te enervează un bou 2 ore la un cappuccino. S-a scărpinat în fund? A făcut o biluță palmată? Și-a lăsat unghia să crească ca să îi pună lu’ aia zahăr în cafea?
Mai grav!
Din vorbă în vorbă aflu că la întâlnire a venit vorba de Smiley. Și s-a apucat al meu să zică cât de nașpa e Smiley și cum el ascultă numai Mozart și Metallica, ca un adevărat pseudointelectual.

Mie Smiley mi se pare ca e genul de om care are un singur defect si anume ca nu are nici o calitate. Dar se pare ca in ziua de azi genul asta de oameni au succes.
Oameni care ridica mediocritatea la stadiul de perfectiune.

Editat de probabil15, 26 iunie 2020 - 20:14.


#2
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.696
  • Înscris: 24.11.2015
Mie nu imi place smaili ... si sunt inconjurat de femei, eu zic sa se mai gandeasca odata la ce spune Posted Image

#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 51.744
  • Înscris: 30.10.2003
Pfff, erau p'aici unii care nu stiau cum sa se babardeasca. Daca ar sti ca doar trebuie sa le placa Smiley ...

#4
neks

neks

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 701
  • Înscris: 04.04.2020
La copii prinde Smiley. E pe segmentul ala de popularitate...

#5
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 26.782
  • Înscris: 01.02.2014
Ca-i baiat destpt

#6
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.057
  • Înscris: 16.09.2019
Si ce contează ce zice acea tanti ?
Toată lumea zice câte ceva , aia a zis părerea ei.
Ce să spun, de aia nu se fut in draci ăia care nici macar n au auzit de Smiley...

#7
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 24.145
  • Înscris: 07.11.2006
Arogantul are succes pentru ca atat este nivelul auditoriului.Si in aceasta categorie intra si Delia (o Madonna in devenire,zice ea).

#8
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 39.921
  • Înscris: 14.12.2007

 probabil15, on 26 iunie 2020 - 20:10, said:

Iata ce scrie aceasta tanti https://www.facebook...819515171911494



Mie Smiley mi se pare ca e genul de om care are un singur defect si anume ca nu are nici o calitate. Dar se pare ca in ziua de azi genul asta de oameni au succes.
Oameni care ridica mediocritatea la stadiul de perfectiune.
Tu ai vreo idee în capul tău?

#9
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.085
  • Înscris: 06.09.2012
Mie imi place, bine ca sunt oricum mediocru sau chiar mai jos.

#10
Maryus89

Maryus89

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 669
  • Înscris: 02.05.2008
melodiile lui (si ale deliei de fapt) au succes pe termen scurt. Domina topurile o vara si gata. Incercati sa va amintiti o melodie de-a lor de acum un an....eu nu reusesc.
Scot incontinuu chitaieli cu succes la pustoaice si le merge. Ala e publicul lor tinta, daca nu compun ei, compun altii.
Citisem la un moment dat ca el compune de mic, avea nu stiu ce mini aparatura pe acasa si facea muzica pentru altii. Merita admirat.
Si nu, nu sunt fan, schimb postul cand incep lalaielile lui. Dar asta nu inseamna ca nu face treaba buna.

Editat de Maryus89, 26 iunie 2020 - 20:54.


#11
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.094
  • Înscris: 24.02.2011
Mie nu-mi place Smelly pentru că are voce de om speriat, zici că a făcut ceva rău. Și face reclamă la otrava (chipsuri )

#12
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 21.841
  • Înscris: 14.10.2017
are cateva melodii serioase. sau sa zicem nitel serioase. are ceva nivel intelectual. insa nu prea mult. insa nici melodiile ce erau pe vremuri nu atrag pentru ca au extrem de multa intelectualitate si seriozitate, oamenii fiind si niste fiinte ce vor sa se distreze ,  sa isi etaleze hormonii, melodiile de pe vremuri erau prea intelectualiste, irealiste

Editat de karax, 26 iunie 2020 - 21:03.


#13
Rhesus

Rhesus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.884
  • Înscris: 22.04.2014
Cu Fuego nimeni nu dă greș ... Smiley ca Smiley, dar să nu-ți placă Fuego e crimă (mai ales dacă madama are 40+ ...).

Așa că mânuțeleee sussss sus sus sus! Împodobeeee.

Pentru puștoaice trebuie să-ți placă pseudoetnobotaniștii cu trance music.

Editat de Rhesus, 26 iunie 2020 - 21:09.


#14
neks

neks

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 701
  • Înscris: 04.04.2020
Io am auzit ca are o vila de 600.000 de Euro prin Pipera. E smeker omu', a reusit in viata Posted Image

Nu-mi place ca se casatoreste cu una din tarfele showbizz-ului autohton, e si fraier daca la "facut" una calarita de toti craii de pe Dambovita...

 Rhesus, on 26 iunie 2020 - 21:07, said:

Cu Fuego nimeni nu dă greș ... Smiley ca Smiley, dar să nu-ți placă Fuego e crimă (mai ales dacă madama are 40+ ...).

Așa că mânuțeleee sussss sus sus sus! Împodobeeee.

Pentru puștoaice trebuie să-ți placă pseudoetnobotaniștii cu trance music.
Iti dau cuvantul meu ca nu vreu sa fiu rau. Eu de cate ori il vad pe Fuego ma gandesc, oare e barbat sau femeie....

Editat de neks, 26 iunie 2020 - 21:10.


#15
probabil15

probabil15

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.362
  • Înscris: 30.05.2010

 karax, on 26 iunie 2020 - 21:02, said:

are cateva melodii serioase. sau sa zicem nitel serioase. are ceva nivel intelectual. insa nu prea mult. insa nici melodiile ce erau pe vremuri nu atrag pentru ca au extrem de multa intelectualitate si seriozitate, oamenii fiind si niste fiinte ce vor sa se distreze ,  sa isi etaleze hormonii, melodiile de pe vremuri erau prea intelectualiste, irealiste

Da-mi si mie exweple de melodii cu multa intelectualitate si seriozitate. Te pomenesti ca o avea melodii in care canta despre fizica si nu stiu eu.

Editat de probabil15, 26 iunie 2020 - 21:11.


#16
un huligan

un huligan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.072
  • Înscris: 11.09.2006

 neks, on 26 iunie 2020 - 21:10, said:

Io am auzit ca are o vila de 600.000 de Euro prin Pipera. E smeker omu', a reusit in viata Posted Image

Nu-mi place ca se casatoreste cu una din tarfele showbizz-ului autohton, e si fraier daca la "facut" una calarita de toti craii de pe Dambovita...
Esti penibil.

#17
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 21.841
  • Înscris: 14.10.2017

 probabil15, on 26 iunie 2020 - 21:10, said:

Da-mi si mie exweple de melodii cu multa intelectualitate si seriozitate. Te pomenesti ca o avea melodii in care canta despre fizica si nu stiu eu.
de exemplu asta
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/LCCoyWbKMl8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
nu e chiar caragiale insa e de nivel mediu, comparativ cu ce e astazi in trending , e cu 1000 de clase peste

Editat de karax, 26 iunie 2020 - 21:25.


#18
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.057
  • Înscris: 16.09.2019
Parcă sunteți ca aia care au amânat Crăciunul pt că a răgușit Hrușcă :)))


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate