Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Nu știu ce să fac...un sfat?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#55
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

In 8 ani timp de 5 copii și de cariere simultan, bani la greu, noroc cu carul dar așa nefericit..
Offf..
Ceva e putred in Danemarca !

#56
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
dar deja s a lămurit ca este putred, este doar un subiect de discuție

#57
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sau o tragedie....
Hamlet 👍

Edited by Aimeeee, 20 June 2020 - 17:04.


#58
Alex432

Alex432

    sit at big tables

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,212
  • Înscris: 28.05.2020
Faptul ca speli masina e impardonabil. Nu meriti hamac.

O femeie care face 5 copii nu poate fi sofisticata. Are melci.

#59
smddms

smddms

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,490
  • Înscris: 16.12.2018

View Postom_simplu, on 20 iunie 2020 - 10:32, said:

Bună ziua. Împărtășesc și eu cu voi o situația, mai concret viața mea de până acum.
....
Ai o imaginatie bogata . 5 copii in 8 ani si nevasta " sofisticata " ( adica bate suta de kile ? ) ..... Ce ai fumat ?

#60
Thuraya_123

Thuraya_123

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,648
  • Înscris: 18.10.2017
Cum ar zice bunica-miu, om simplu, "Ai dracu' bogatii astia, cu problemele lor concepute. Saracii oameni bogati!".

In alta ordine de idei, luand in calcul ca povestea ta este reala, tu doar ai ajuns la o criza a varstei de mijloc timpurie. Iti imaginezi ca alta viata e mai ok. Well ... si aia zic la fel de tine.
Prietenul tau cu studii pe la baba din insula, fericit cu moldoveanca, nu spune probabil de cate ori moldoveanca si-a tras-o cu altul cand el era in delegatie, obisnuita fiind cu fut*tul, din cate vad. Nu spune ca ii face creierii zob in fiecare seara, ca ii vine sa-i zboare o palma si multe altele.

Gandeste-ti bine ce vrei in viata. Si daca alegi o viata simpla, atunci afla ca nu o poti face decat cu un trai simplu, adica sa renunti si la bani. Abia atunci e viata simpla 100% pura.

#61
dsarewq

dsarewq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,370
  • Înscris: 04.06.2020
În viața reală eu am auzit că unul care era însurat cu o femeie foarte pretențioasă și avea și un copil avea amante dar nevasta lui îl lăsa că știa că e prost când vede o femeie și că îi trece prostia din cap. Ăla a avut multe amante frumoase și așa a trăit vreo 10 ani până a trecut de 40 de ani și s-a potolit.

#62
valirex

valirex

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,746
  • Înscris: 30.07.2006
Nu mai asculta de nimeni,nici de nevasta,nici de toti cei de pe forum,daca asta ti-a spus sa faci ceasul tau interior,lasa tot,nu te uita in urma si urmeaza-ti visul. Nu mai conteaza ce urmeaza, esec sau succes,pe patul de moarte cand vei fi,asta va fi cel mai mare regret.

#63
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009

View PostThuraya_123, on 20 iunie 2020 - 21:45, said:

Cum ar zice bunica-miu, om simplu, "Ai dracu' bogatii astia, cu problemele lor concepute. Saracii oameni bogati!".

In alta ordine de idei, luand in calcul ca povestea ta este reala, tu doar ai ajuns la o criza a varstei de mijloc timpurie. Iti imaginezi ca alta viata e mai ok. Well ... si aia zic la fel de tine.
Prietenul tau cu studii pe la baba din insula, fericit cu moldoveanca, nu spune probabil de cate ori moldoveanca si-a tras-o cu altul cand el era in delegatie, obisnuita fiind cu fut*tul, din cate vad. Nu spune ca ii face creierii zob in fiecare seara, ca ii vine sa-i zboare o palma si multe altele.

Gandeste-ti bine ce vrei in viata. Si daca alegi o viata simpla, atunci afla ca nu o poti face decat cu un trai simplu, adica sa renunti si la bani. Abia atunci e viata simpla 100% pura.
A dreac moldoveanca, deci ăsta cusur îl are.., da vezi tu, ăla e fericit !!, oare nu a aflat-o?? :))
Oricum omu vrea si el să mai râdă, nu neapărat viață simplă..

#64
hexis

hexis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 880
  • Înscris: 19.05.2009
Cat de trista trebuie sa fie viata unui om sa inventeze asemenea penibilitati? Sper ca omu sa caute ajutor si sa se faca bine.

#65
Steetch

Steetch

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,210
  • Înscris: 15.09.2015

View PostDarkestnight, on 20 iunie 2020 - 10:49, said:

Daca spun ca nu te cred,tu ma crezi cand spun asta?Posted Image

Hm, eu cunosc o tipa ca nevasta-sa, cunoscatoare de limbi rare si lucratoare pe la ceva ambasada prin afara...

#66
Darkestnight

Darkestnight

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,806
  • Înscris: 26.10.2017
Nu te contrazic. Nu-mi permit.Posted Image

#67
Molarul

Molarul

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 25.12.2021
Un introvertit singuratic care vrea să stea singur vreo 3 zile? Și apoi același introvertit vrea să ...vadă oameni?  Povești la gura sobei. Prea multe emoticoane Posted Image folosești pentru o persoană "nefericită" și "introvertită" .

Attached Files

  • Attached File  1.png   53.59K   34 downloads
  • Attached File  2.png   37.04K   33 downloads
  • Attached File  3.png   43.06K   25 downloads


#68
Club27

Club27

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 20.02.2020

View Postom_simplu, on 20 iunie 2020 - 10:32, said:

se pare că este totuși perfecționistă cu mine. Mă dorește sobru, fără să fac glume ( spune că un bărbat serios e atractiv nu un măscărici Posted Image) și tot felul de chestii din aste pe care eu le văd ca limitări.
De ce ai slăbit, de ce vorbești mult, de ce ți-ai cumpărat fără mine maieul ăla, cum ai îndrăznit să mergi fără mine la petrecerea aia etc.
Soţia te manipulează, bade.
Şi daca vei continua să asciulţi ce-ţi spune ea,
îţi vei pierde valoarea în ochii ei.

#69
KotOR3

KotOR3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 937
  • Înscris: 22.05.2009

View PostJammalan-the-Prophet, on 20 iunie 2020 - 11:47, said:

Pleaca ma cu troleala d-aici!
Dar cine naibii mai face 5 copii in ziua de azi ?!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate