Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?

Cat ar costa acest poster, se poa...
 

Revolut- card fizic si virtual

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
Printdivision

Printdivision

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 22.05.2019

View Postwertyck, on 03 iunie 2023 - 11:33, said:



O fi așa, dar verifică la tine în Profil , Planul meu, să vezi dacă ai rămas pe Planul standard.
Este planul standard , am posibilitatea de a face upgrade....la plus , premium , metal .

#38
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,961
  • Înscris: 13.03.2005
Foarte bine, ai fost printre cei la care le-a oferit livrare gratuită...

#39
Mill16

Mill16

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.05.2023
Buna ziua
Daca am conturi in lei si CAD si fac o plata la POS in Canada, plata se face automat din contul CAD?
Multumesc

#40
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,251
  • Înscris: 05.01.2006
Da, dacă valoarea de plată este posibilă de luat total din contul CAD. Altfel (dacă nu ai suficient CAD) va lua din cel de lei și va face conversia

#41
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,173
  • Înscris: 16.10.2018

View Postwertyck, on 03 iunie 2023 - 14:29, said:

Foarte bine, ai fost printre cei la care le-a oferit livrare gratuită...
La toată lumea e livrare gratuită. Sau cel puțin așa este acum de când cu 225 lei cadou dacă faci și alea 3 cumpărături a câte 15 lei...

#42
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,961
  • Înscris: 13.03.2005
Te înșeli, tu primești cei 225 lei, după ce,printre alte cerințe, cel invitat comanda cardul fizic și plătește transportul vreo 30 lei, la planul standard. Probabil dacă il aburești să își aleagă un plan cu abonament lunar, atunci are livrarea gratuită, dar implicit pe contul standard nu e.

Cei mai mulți cad în plasa cu abonamentul revolut plus care e de fapt un revoluț standard la care plătești 15 lei lunar, dar economisesc cei 30 lei(dar plătesc într un an, 180 lei), că au livrarea gratuită a cardului.

https://www.revolut....-pricing-plans/

#43
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,173
  • Înscris: 16.10.2018

View Postwertyck, on 07 iulie 2023 - 18:02, said:

Te înșeli, tu primești cei 225 lei, după ce,printre alte cerințe, cel invitat comanda cardul fizic și plătește transportul vreo 30 lei, la planul standard. Probabil dacă il aburești să își aleagă un plan cu abonament lunar, atunci are livrarea gratuită, dar implicit pe contul standard nu e.
...



Adică eu am făcut 2 bucăți zilele astea și nu știu ce vorbesc? E gratis...

#44
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,084
  • Înscris: 02.09.2005
Nebănuite sunt căile revolutului, si eu am primit gratis cardul la planul standard dar cunosc situatii cand a trebuit plătită taxa de transport. Nu stiu care e cauza.

#45
andreicri

andreicri

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 511
  • Înscris: 13.07.2006
observ ca aplicatia devine pe zi ce trece un mega jeg..de exemplu mai nou nu mai mai pot loga in ea folosing PIN ul meu (asa cum faceam de ani de zile)  fara sa imi pun un cod de securitate la telefon????WTF????de ce? daca eu nu vreau sa imi parolez telefonul pe riscul meu de ce puii mei ma fortezi tu sa fac asta ca sa iti folosesc aplicatia?de ce ????sunt din ce in ce mai scarbit de ei si am renuntat .a fost frumos cat a fost ok dar acest drum pe care au apucat o pe mine ma dezgusta

Edited by andreicri, 02 August 2023 - 15:55.


#46
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,961
  • Înscris: 13.03.2005
Bună dimineața.
Așa e la majoritatea aplicațiilor de banking. Se cere ca măsură de securitate suplimentară parolarea telefonului cu pin sau amprentă.

#47
andreicri

andreicri

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 511
  • Înscris: 13.07.2006

 wertyck, on 02 august 2023 - 16:14, said:

Bună dimineața.
Așa e la majoritatea aplicațiilor de banking. Se cere ca măsură de securitate suplimentară parolarea telefonului cu pin sau amprentă.
zau?eu folosesc app ul ing si nu imi cere asa ceva. am o parola pe care o trec si cu asta basta.nu imi cere sa pun pin la telefon si amprenta daca nu doresc.e optiunea mea si nu mi se pare ok sa ma obligi acum brusc sa fac asta daca ani de zile mi-ai dat voie sa ma loghez cu PIN ul setat de mine

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate