Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Samp

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
Lukabosu6

Lukabosu6

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 04.01.2019
Salut,  de curand am decis sa ma apuc de samp , aveti ceva recomandari?

#2
danut100

danut100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 08.11.2014
Daca te apuci iti sugerez sa ai grija ca sunt multi nesimtiti pe Samp. Eu am renuntat la acest joc de 2 luni. Tot ma omorau nesimtitii aia cu arma si ma injurau urat. De asta m-am lasat de joc. Deci ai grija cu jucatorii.

#3
Jemapel

Jemapel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 05.08.2019
Ai putea incerca un mod al SAMP-ului ( mai exact al MTA ) si anume San Andreas Battlegrounds. Este exact PUBG dar pe harta de San Andreas.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/tInI7bRv5u0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Jemapel, 21 April 2020 - 13:33.


#4
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 danut100, on 21 aprilie 2020 - 13:24, said:

Daca te apuci iti sugerez sa ai grija ca sunt multi nesimtiti pe Samp. Eu am renuntat la acest joc de 2 luni. Tot ma omorau nesimtitii aia cu arma si ma injurau urat. De asta m-am lasat de joc. Deci ai grija cu jucatorii.

Pai ce vrei sa faca ? Nu trebuie sa te impuste ?

#5
danut100

danut100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 08.11.2014
Dar ma ''impuscau'' fara motiv. :)

#6
mad_dogg

mad_dogg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 19.04.2020
Lol. Eu zic sa te joci jocul original. Povestea e excelenta, misiunile sunt foarte bine facute, caracterele au replici foarte bune...
M-am jucat si eu SAMP acum cativa ani si nu mi-a placut. Acum ma joc originalul si mai am cateva misiuni. Iti garantez 100% ca e mult mai fun.
Plus ca pe samp mai sunt si hackeri.....damn.

#7
Daviducu

Daviducu

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.04.2020
Sal, stie cineva daca joystik urage airborne de la hamma se poate folosi ca mouse normal.multumesc!!!

#8
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 danut100, on 21 aprilie 2020 - 16:45, said:

Dar ma ''impuscau'' fara motiv. Posted Image

Pai si tu nu-i impuscai ?

#9
dionenina424

dionenina424

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,392
  • Înscris: 21.04.2020
Recomandari: joaca de distractie si relaxare, nu te incrincena, nu te obisi.

#10
Lukabosu6

Lukabosu6

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 04.01.2019
Ok mersi mult de sfaturi.


#11
internet_nomad

internet_nomad

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 05.12.2019
cel mai distractiv mod de joc pentru samp mi se pare roleplayul. Daca abia te-ai apucat de joc o sa iti fie destul (spre foarte) greu sa înveți cum sta treaba cu el.

restul modurilor de tip rpg, dm, etc mi se par plictisitoare si repetitive.

modul asta de joc consta in imitarea vietii reale printr-un caracter creat de tine.

poti incepe pe www.ro-rp.ro dar trebuie sa citesti bine regulamentul inainte sa-ti faci un cont

nu stiu ce a facut @danut100 de "il impuscau si il injurau" dar cel mai probabil a intrat pe un server de deathmatch.

#12
danut100

danut100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 08.11.2014

 internet_nomad, on 26 aprilie 2020 - 18:14, said:

cel mai distractiv mod de joc pentru samp mi se pare roleplayul. Daca abia te-ai apucat de joc o sa iti fie destul (spre foarte) greu sa înveți cum sta treaba cu el.

restul modurilor de tip rpg, dm, etc mi se par plictisitoare si repetitive.

modul asta de joc consta in imitarea vietii reale printr-un caracter creat de tine.

poti incepe pe www.ro-rp.ro dar trebuie sa citesti bine regulamentul inainte sa-ti faci un cont

nu stiu ce a facut @danut100 de "il impuscau si il injurau" dar cel mai probabil a intrat pe un server de deathmatch.
A fost server-ul OG-Times. Eu nu le-am facut nimic, atacau fara motiv. Probabil se plictiseau. :)

#13
mad_dogg

mad_dogg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 19.04.2020
Am si eu o intrebare : ce va place atat de mult la SA:MP ? Nu glumesc, chiar sunt curios.

#14
Jemapel

Jemapel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 05.08.2019

 mad_dogg, on 28 aprilie 2020 - 17:17, said:

Am si eu o intrebare : ce va place atat de mult la SA:MP ? Nu glumesc, chiar sunt curios.
Nici eu nu inteleg SAMP rolelplay. Insa am descoperit Multi Theft Auto ( MTA un fel de SAMP ) ce are cateva servere cu modul PUBG ( am postat mai sus un video ). In modul PUBG totul e foarte simplu caci e chiar PUBG dar pe harta San Andreas. Sari din avion - looteaza - si tine-te bine pe picioare Posted Image  Un mod numai bun pt. a ma bucura de experienta PUBG pe PC-ul meu antic.

SAMP / MTA sunt doar niste programe ce iti pun la dispozitie o sumedenie de servere. Ai servere roleplay, Day-Z, real-life, PUBG, etc..

Edited by Jemapel, 28 April 2020 - 18:09.


#15
danut100

danut100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 08.11.2014
Stie cineva cum pot sa aflu parola de la contul de samp a unei persoane? Persoana s-a lasat de joc, nu a mai intrat demult.

#16
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,666
  • Înscris: 15.12.2009
Vorbesti cu persoana respectiva sa isi foloseasca "puterile" pentru a recupera parola.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate