Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Fujifilm XF 18-135mm f/3.5-5.6 R LM OIS WR vs. Fujifilm XF 55-200mm f/3.5-4.8 R LM O.I.S.

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
gabbar

gabbar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 30.11.2008

View Postbv01, on 10 mai 2020 - 16:02, said:

Eu l-am luat nou și sigilat de pe OLX cu 1700 lei. Normal, fără garanție și alte chestii d-astea excentrice. Dar la juma' de preț nu au sens întrebările suplimentare.
Îl am de un an și sunt ultra mulțumit de el. La mine, OLX este primul pe listă când vine vorba de achiziții.

Luat de pe OLX trebuie sa ai si noroc si un pic de curaj(risc). Nu prea am experienta , dar dau o tura si pe acolo, cine stie.
Cateva luni in urma un cunoscut  din orasul meu vindea un Fujifilm XT 50-140 cu 4000 de lei, folosit aprox. jumatate de an(cumparat de nou) inca in garantie. L-am avut trei zile la mine, clar, e in alta clasa fata de 18-55(am scris mai de mult ca este de fapt visul meu), dar nu am avut banii , el nu putea astepta. Cred ca ar fi fost o afacere buna, si era dispus sa mai lase din pret pentru mine.

Edited by gabbar, 10 May 2020 - 17:04.


#20
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,115
  • Înscris: 06.12.2012
Cumpăr de mulți ani. Nu am avut niciodată probleme. Fuji 55-200, Fuji 18-135, Olympus M1.2, Fuji 12mm, nikoane, căști audio, jante,  Fitbit etc etc.

#21
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,115
  • Înscris: 06.12.2012

View PostReactor2015, on 10 mai 2020 - 16:03, said:

Am regăsit produse care sunt cu mult mai scumpe decât prețul lor normal de pe la noi.
Probabil au tot felul de strategii. Atrag cu un preț mic pe o parte și te ard pe alta. Naiba știe.

Toate aparatele Fuji de exemplu. La ce prețuri au pe e-infin, mai bine iei din România

#22
gry2000

gry2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,079
  • Înscris: 16.02.2008
Salutare.
Pana la urma exista useri care au cumparat de la cehii digiexpert aparate foto Fuji?
Cum a fost cu garantia lor?

Daca este sa facem o comparatie pentru problema garantiei, as avea mai multa incredere in cehi decat in firma aceea obscura de la e-infin.
In anii 80 cam toate aparatele foto bune Zenit le aducea cehii si polonezii. Ce garantie aveai atunci la ele cand nici nu le puteai proba?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate