Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RPL2021: Instructiuni auto-recenzare

Info Coronavirus/Vaccin vs. Fake News

Ajutor pentru refugiatii ucraineni

Contact vanzare cumparare,ajutor.
 Virarea salariului de catre angaj...

Ce inseamna “semiumbra̶...

[ANCOM] Numarul de conexiuni la i...

RCA dublat
 Poziție maxima .

Montaj plafoniera baie

Flicker ecran laptop

recomandare stomatolog (implant) ...
 Șomaj retroactiv

Caut vila/pensiune pentru majorat

Probleme amplificator

Copa paulino alcantara (Filipine)

Restaurare studio interbelic, Armenească

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

ceocri

ceocri

Member

• Grup: Members
Da, mini scara cu 3 trepte avem și noi in ambele apartamente unde locuim :).
PS de ce iubesc centrul, după verificarea mobilierului am ieșit la pas către Grădina Even, lângă ambasada Vietnam, un loc superb așa cum vedeam acum 10-15 in vest.
E plăcut sa vedem de fiecare data când venim in țară mici evoluții. Intradevar viteza este mică dar e o evoluție clară.
După câteva cocktailuri in grădina ne-am mai plimbat cu stopuri la Pizza Treevi si câte o înghețată la sweetology.
Momentan stam in Bucurestii noi, nu e exclus sa vii cu mașina sau transport in comun, dar mai ales vara plimbările pe jos seara sunt o plăcere.
Aștept cu nerăbdare terminarea centurii și reducerea activa a traficului pe Magheru și Victoriei.
Chiar ma bucura revenirea caii victorie după ce intrase într-un conf de umbra prin 2010.
La fel abia aștept și transformarea Magheru in “La Rambla” doar câte o banda pe sens pentru transport public și urgente.

ceocri

ceocri

Member

• Grup: Members
După o lunga pauza, am terminat și cu retururile la tâmplărie, uși ferestre. Erau ceva gap-uri la ferestrele și ușile de balcon exterioare. Am reparat și toate broaștele originale , clanțe și șilduri noi, bronz antic, adaptoare pentru axul clanțelor noi, mai subțiri.
Ușor, ușor terminăm, nu e grabă.

*retușurile nu retururile :)

Attached Files

Edited by ceocri, 14 January 2022 - 23:23.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate