Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

ASTRA 4A...4.8 grade est

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,866
  • Înscris: 23.06.2013
ASTRA 4A...4.8 grade est

In ultimele zile au avut loc mutari de canale tv pe acest satelit...canalele mai bune,fiind codate iar cele ,,la gramada''...adica cele mai slabe...
...find lasate libere...pe diferite frecvente...apropo,la Jurnal tv...a fost emisiune interesanta despre virusul care este in aceste zile,
cap de afis la toate televiziunile...un doctor ,,emerit'',la ei,in sensul ca,asa i se spunea...a prezentat simptomele si ce
trebuie facut pentru a te feri de gripa...au spus ca in fiecare dimineata vor avea invitati pe acesta tema.

Mai jos sunt 4 canale de televiziune noi,l-a care nu m-am uitat pana acum...

-SVAROGICHI...muzica populara din Ucraina...mi-a placut melodia...dupa cele cateva secunde cat am privit la el
-36.6...cred ca de...documentare...dupa cele cateva secunde cat am privit la el
-AVERS...filme......dupa cele cateva secunde cat am privit la el
-KUS-KUS...gastronomie...dupa cele cateva secunde cat am privit la el

Receptia este facuta cu o antena WAVE FRONTIER (echvalentul a 90 cm,diametrul unei antene obisnuite)...
...timp frumos,senin...zona de sud vest.

Attached Files


Edited by marshall54, 30 January 2020 - 12:09.


#2
amic

amic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 358
  • Înscris: 30.10.2002
RTR Moldova mai transmite pe acest satelit?

#3
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009

View Postamic, on 30 ianuarie 2020 - 14:51, said:

RTR Moldova mai transmite pe acest satelit?
A ieșit https://www.flysat.c...stra4a-ses5.php

#4
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,866
  • Înscris: 23.06.2013
ASTRA 4A...4.8 grade est

Doua canale de televiziune de exceptie...pe frecventa 12322 v 27500 5/6...

KANAL 5 SWERIGE (suedia)...seriale,documentare,reality tv,emisiuni de divertisment,filme...

KANAL 9 SWERIGE (suedia)...seriale,show-uri,documentare,emisiunea TV GEAR (astazi,ep 7 din sezonul 5),emisiuni de divertisment...

Antena de receptie WAVE FRONTIER...zona de sud vest...cer senin

Attached Files



#5
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,866
  • Înscris: 23.06.2013
ASTRA 4A...4.8 grade est

Pentru pasionatii de masini...emisiunea auto TOP GEAR...

...o puteti vedea in fiecare sambata,de la ora 9,pana la ora 10 la JURNAL TV...in emisiunea de astazi (invitat special a fost marele actor al momentului DAMIAN LEWIS (pasionatii de seriale si-l aduc aminte,indeosebi din formidabilul serial HOMELAND)...

...intrebat printre altele,in timpul emisiunii,daca este pregatit sa fie primul JAMES BOND roscat,a raspuns : DA) au fost testate 3 modele de suv-uri (in peisajele mirifice ale Africii...pasul Sani,cunoscatorii stiu de ce)...PORSCHE...MERCEDES...JAGUAR...

...in emisiunea de sambata viitoare,puteti vedea TESLA,model X...AUDI R8...FERRARI F12 TDF...emisiunea fiind prezentata de inegalabilul MATT LEBLANC...alias JOEY TRIBBIANI ,din excelentul serial FRIENDS.

Canalul de televiziune JURNAL TV il puteti receptiona pe acest satelit...frecventa 12735 h 3600 2/3

Attached Files



#6
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
De când a dat multi streamul de pe tp12188 pe free to Air semnalul licare des și nu mai pot nici sa îl scanez și nici să îl văd dacă e scanat ..

Attached Files



#7
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PbGfPjR1YZM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] așa face și cu MTS sau fără MTS

#8
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Astazi avem acelasi tp 12188 h 30000 codat irdeto. Acu alta dandana. Nu baga canalele
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/aeW1pBV7XGg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Celalat multistream merge uns acela cu 5 canal.

#9
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Am primit răspuns de la un prieten care are receiver sănătos multi stream și nici lui nu-i bagă canale pe tp 12188

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate