Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Laptop Myria my8314gy

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
AlexClaud23

AlexClaud23

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.12.2019
Salut! ai reusit sa instalezi windows-ul, am luat un laptop si intra sirect in bios si nu merge sa instalez windows-ul. La ce setari trebuie sa umblu in bios? Multumesc!

#20
Vali_KLAUSS

Vali_KLAUSS

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.12.2019
Salutare tuturor,
Am achizitionat un Laptop Myria my8314gy si am intampinat probleme legate de wireless ( dupa instalare windows nu vrea sa se conecteze sub nici un fel la modem) ba da erroare ba daca se conceteaza nu are semnal decat 1/2 linii langa modem...
Nu am reusit sa ii gasesc pana in momentul de fata driver care sa fie compatibil cu placa : Realtek rtl8723b wireless lan 802.11n usb 2.0 network adapter drivers.
Am tot cautat pe net in disperare si nu gasesc ceva ok ptr el.
Ma puteti ajuta cu un driver ptr placa wireless sau cu o idee de windows 10 ce tip de versiune (Home, pro, essential....) Eu in momentul de fata i-am instalat windows 10 Home edition.
De mentionat ca am incercat majoritatea tutorialelor de pe youtube si asa mai departe.

Multumesc, stima.

#21
nasu65

nasu65

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 07.03.2016
Buna ziua . Am achizitionat un notebook Miria la fel cu coegul Vali klauss si am aceeasi problema cu wireless .Ma puteti ajuta ? Multumesc anticipat.

#22
marian008

marian008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 13.08.2007
Incearca sa instalezi windowsul din nou. Am  am instalat windows 10 pro si nu am avut nici o problema legata de drivere. Dupa instalare am intrat in This PC/properties/Device Manager si am instalat manual cele care erau cu semnul intrebarii.

Edited by marian008, 31 December 2019 - 08:00.


#23
nasu65

nasu65

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 07.03.2016
Acum incerc sa bag windous din nou.

#24
Catalindumitru

Catalindumitru

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.02.2020
Salut, am o mica problema am cumparat de curand un laptop myria 8314 gy de la altex problema este ca nu se conecteaza la wi fi si numai stiu ce sa fac am incercat sa dezinstalez si sa instalez driverul degeaba, daca sa mai confruntat cineva cu aceasta problema va rog poate ma puteti ajuta

#25
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005
service scrie pe el

#26
LUPUL186

LUPUL186

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.08.2010

View Postmarian008, on 31 decembrie 2019 - 08:00, said:

Incearca sa instalezi windowsul din nou. Am  am instalat windows 10 pro si nu am avut nici o problema legata de drivere. Dupa instalare am intrat in This PC/properties/Device Manager si am instalat manual cele care erau cu semnul intrebarii.

Unde ai gasit driver pentru : CI Data Acquisition and Signal Processing Controller ???

#27
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005
Instaleaza un soft dedicat pentru driveri, gen Driver Easy

#28
machitza

machitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 28.03.2003
Imi da si mie cineva o imagine cu mmc-ul ? Careva a dat format la tot si nu ii mai merge camera si nu gasesc device-ul cu semnul intrebarii in devmgr....

Multam !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate