Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Dezactivare/ascundere buton "adauga in cos" in prestashop

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
corrnelb

corrnelb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 29.01.2012
Salut,

Stiti careva cum as putea dezactiva/ascunde optiunea de adaugare in cos doar de la unele produse? Am deselectat optiunea "disponibil pt. comanda" din pagina de adaugare a produsului, dar mie tot imi arata activa optiunea de adaugare in cos Daca incerci sa adaugi produsul in cos, iti arata ca nu ai niciun produs in cos. In tema implicita apare butonul de adaugare in cos (doar in pagina produsului, nu si in index), dar butonul este inactiv (nu poti da click). Am uitat sa va spun ca tema este cumparata de pe themforest si ca eu vreau s-o folosesc pt. un magazin de arme de vanatoare si produse de pescuit (cum armele de vanatoare nu se pot vinde online, as vrea ca optiunea de adaugare in cos sa fie dezactivata de la respectivele produse).

P.S: Da, stiu, ar fi trebuit sa-i intreb pe ei, dar... pt. ca nu le prea am cu engleza, am preferat sa intreb aici.

Multumesc anticipat pt. ajutor!

#2
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Fara sa spui (macar) numele temei sau scriptul folosit pentru magazin..... cred ca nu ai nici o sansa.
Ar fi bine sa apelezi la cineva care se pricepe si / sau ai incredere (prieten / firma = contract) si sa-i permiti accesul direct la site.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate