Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Focus Sat Live TV.

- - - - -
  • Please log in to reply
441 replies to this topic

#433
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007

 vladut4, pe 07 martie 2024 - 20:57, a scris:



Cim pot sa iau antena play prin focus sat?
Te loghezi la site-ul focussat, intri la secțiunea VOD, apoi la secțiunea antenaplay și selectezi un material de aici. Focussat te va redirecționa către site-ul antenaplay, te loghezi și aici cu user și parola tot de la focussat și gata. Verifici pe site-ul antenaplay cât durează abonamentul până la reînnoire. Antenaplay costă 15 sau 30 lei.

Edited by donmarinica, 07 March 2024 - 21:08.


#434
vladut4

vladut4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 01.02.2008

 donmarinica, pe 07 martie 2024 - 21:08, a scris:

Te loghezi la site-ul focussat, intri la secțiunea VOD, apoi la secțiunea antenaplay și selectezi un material de aici. Focussat te va redirecționa către site-ul antenaplay, te loghezi și aici cu user și parola tot de la focussat și gata. Verifici pe site-ul antenaplay cât durează abonamentul până la reînnoire. Antenaplay costă 15 sau 30 lei.

Nu ma lasa sa pun mailul și parola sa ma loghez

Edited by vladut4, 07 March 2024 - 22:09.


#435
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
Unde nu te lasă? La focussat sau la antenaplay?

#436
vladut4

vladut4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 01.02.2008

 donmarinica, pe 08 martie 2024 - 06:17, a scris:

Unde nu te lasă? La focussat sau la antenaplay?

La focus sat

#437
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
Te loghezi mai întâi pe focussat.ro apoi pe livetv.focussat.ro

#438
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
a mai intampinat cineva probleme la anumite canale sa apara mesajul aleator "neabonat la acest serviciu"? aseara am primit acest mesaj la cateva canale cu abonament activ. ba mergea, ba afisau acest mesaj. azi am vazut ca functioneaza totul cum trebuie.

#439
chris_dvb

chris_dvb

    ...::: c :::...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,355
  • Înscris: 19.04.2008
Subtitrarea la BBC Earth HD oare se mai rezolva?
Sau numai la mine apare in partea stanga a ecranului?

#440
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
La fel este subtitrarea și la Cinemax 1. Mai face figuri deastea și la Viasat History și HBO 2 uneori. Trimite-le mail.

#441
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
si pe DIGI Online mai apare subtitrarea astfel. eu zic ca problema vine de la ei, or minimiza ferestrele cu titrare. cand zic ei, ma refer la cei care furnizeaza titrarile, cred ca sunt independenti de furnizorii de net si TV.

Edited by zyppster, 22 March 2024 - 11:55.


#442
chris_dvb

chris_dvb

    ...::: c :::...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,355
  • Înscris: 19.04.2008

Vizualizare mesajdonmarinica, pe 22 martie 2024 - 11:34, a scris:

La fel este subtitrarea și la Cinemax 1. Mai face figuri deastea și la Viasat History și HBO 2 uneori. Trimite-le mail.


Ok, dar dupa cum vad eu lucrurile, este o problema de la ei. Aplicatia nu contine nicio setare privind subtitrarile, etc. ca la un "player".
deci n-am posibilitatea de a schimba nimic acolo. M-am uitat de mai multe ori prin "setari", care oricum sunt saracacioase. Poate ar fi timpul pentru un update.

Inainte aveam aceeasi problema pe un Samsung. Acum pe LG. Nu imi vine sa cred ca sunt eu singurul cu problema. Bine, noroc ca eu nu folosesc aplicatia in mod standard. De regula folosesc receptorul satelit, dar am zis, hai sa mai incerc si aplicatia din cand in cand, sa vad daca s-o mai schimbat ceva. Slab, slab... Vorbim de televizoare de marca, uzuale. Deci nu pot sa cred ca nu remarca nimeni.
O sa le trimit mail, oricum. Sunt curios daca se schimba ceva.

Mersi de raspuns.

Vizualizare mesajzyppster, pe 22 martie 2024 - 11:53, a scris:

si pe DIGI Online mai apare subtitrarea astfel. eu zic ca problema vine de la ei, or minimiza ferestrele cu titrare. cand zic ei, ma refer la cei care furnizeaza titrarile, cred ca sunt independenti de furnizorii de net si TV.


N-am idee cum procedeaza ei, dar e inadmisibil. Dupa cum am spus mai sus, eu nu folosesc aplicatia in mod regulat pe tv, dar daca nu aveam antena de satelit spre ex. si eram obligat sa urmaresc in asa fel BBC-ul, zi de zi...nu se putea. E enervant. La banii care ii platim pe serviciile lor, e un minim obligatoriu din partea lor sa ne garantareze macar o functionare corecta a servicilor. Hai ca nu vb de grila. Dar macar sa functioneze. Posted image

Mersi

Edited by chris_dvb, 26 March 2024 - 10:46.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate