Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Agentii Bucuresti cu automat de pariuri

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
mcdima

mcdima

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 06.01.2007
Salut !
As vrea sa punem aici agentiile din Bucuresti ,care dispun de automat de pariuri. Ma refer la acele masinarii in care bagi banii, iti selectezi evenimentele pe touchscreen, pui miza si scoti biletul printat.
Eu stiu doua astfel de agentii:
Casa Pariurilor - Bd. Brancoveanu 114
Superbet - Sos. Pantelimon 254

#2
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,699
  • Înscris: 29.10.2017
si la ce imi foloseste mai exact?
daca vreau sa fac un bilet il fac pe calculator acasa si ii dau generare cod sa il pun la casa :)

#3
FREESH

FREESH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 23.02.2007
Adica sa ti-l faci si sa il pui singur,fara sa te ajute angajatii

#4
mcdima

mcdima

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 06.01.2007

View Poststalker2142, on 31 octombrie 2019 - 17:31, said:

si la ce imi foloseste mai exact?
daca vreau sa fac un bilet il fac pe calculator acasa si ii dau generare cod sa il pun la casa Posted Image

Asa te-as intreba si eu:  de ce nu faci tot pariul online ? De ce sa te mai deplasezi la agentie, sa platesti taxa  de 5% ? Posted Image  
Eu am pariat si online si la agentii. Nu-mi place deloc sa-mi zgaiesc ochii pe panouri sau sa astept de la altcineva oferta tiparita. Nici nu-mi place sa stau la rand dupa oameni care vin cu niste coduri de acasa si totusi isi combina acolo meciurile (scoate 245 si pune la 3071 gg si in loc de NGG la 173 pune +6) !

View PostFREESH, on 31 octombrie 2019 - 17:35, said:

Adica sa ti-l faci si sa il pui singur,fara sa te ajute angajatii

Exact !

#5
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,699
  • Înscris: 29.10.2017
pentru ca mi-am inchis toate conturile de pariuri ca sa nu mai existe posibilitatea de a incarca bani undeva online :)

stiu ce e, am pus o data un bilet la un aparat Tip & cash admiral ..si era chiar fara taxa de 5% dar fara bonusuri, pariu sansa etc

ai dat exemplu de 2 agentii in colturi diferite ale orasului care au asa ceva ..ar fi absurd sa te deplasezi undeva sa pui bilet la aparat ca sa eviti casa
sau dintre mai multe case de pariuri din zona, daca faci analiza, biletul acasa il pui acolo unde iese cota mai mare, unde primesti ceva in plus..bonus, pariu sansa etc
nu te duci fix la agentia care are aparat doar din motivul asta

#6
mcdima

mcdima

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 06.01.2007
Scuze daca te supar, dar esti off topic. M-ai intrebat o data de ce nu fac ca tine ! Iar a doua oara ai zis ca ai pariat la un moment dat la un astfel de aparat, dar n-ai spus locatia !!!

In schimb sunt de acord cu tine si consider si eu ca e absurd sa te deplasezi din militari in berceni sa pui un bilet. Acum intelegi de ce sunt interesat sa stiu mai multe astfel de aparate. Sunt major, vaccinat si n-am interdictie sa ma plimb prin tot bucurestiul !

#7
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Si daca vrei sa iei banii pe un bilet castigator, cum faci cu automatele alea, unde te duci dupa bani?

#8
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,699
  • Înscris: 29.10.2017

View Postmcdima, on 31 octombrie 2019 - 18:39, said:

Scuze daca te supar, dar esti off topic. M-ai intrebat o data de ce nu fac ca tine ! Iar a doua oara ai zis ca ai pariat la un moment dat la un astfel de aparat, dar n-ai spus locatia !!!

In schimb sunt de acord cu tine si consider si eu ca e absurd sa te deplasezi din militari in berceni sa pui un bilet. Acum intelegi de ce sunt interesat sa stiu mai multe astfel de aparate. Sunt major, vaccinat si n-am interdictie sa ma plimb prin tot bucurestiul !

pai au in tot bucurestiul; pe site-ul tipandcash e harta locatiilor si pdf-ul cu oferta de sporturi care se regaseste si in aparate

si mai au si alte agentii aparate, gen Mozzart

e de ajuns sa dai o raita la fiecare spelunca care o ai in zona si le inveti imediat

View PostKres, on 31 octombrie 2019 - 18:41, said:

Si daca vrei sa iei banii pe un bilet castigator, cum faci cu automatele alea, unde te duci dupa bani?

pai te duci la casieria de la locatia respectiva si iti da banii

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate