Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Casca bluetooth cu functia caller id

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Eu am OnePlus 5T cu Android 9, dar se poate implementa din cate stiu pe orice telefon.
Trebuie doar ca producatorul sa implementeze optiunea asta.

#20
eftincanicusor

eftincanicusor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 537
  • Înscris: 20.01.2016

View PostHider141, on 23 octombrie 2019 - 12:44, said:

Eu am OnePlus 5T cu Android 9, dar se poate implementa din cate stiu pe orice telefon.
Trebuie doar ca producatorul sa implementeze optiunea asta.

View PostHider141, on 23 octombrie 2019 - 12:44, said:

Eu am OnePlus 5T cu Android 9, dar se poate implementa din cate stiu pe orice telefon.
Trebuie doar ca producatorul sa implementeze optiunea asta.

Daca as fi sigur ca are aceasta functie,  si pronunta corect numele celor din agenda as achizitiona un oneplus 6t.

Edited by eftincanicusor, 23 October 2019 - 12:58.


#21
djpadrecito

djpadrecito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 12.02.2010

View Postradian3, on 22 octombrie 2019 - 21:18, said:

Mie imi rosteste numele oricui, asa cum e in agenda, bineinteles cu accent englezesc.Posted Image

ce casca ai?

#22
radian3

radian3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 22.04.2007
Eu am Plantronics Voyager 5200, insa doar pt. rostirea numelor n-ar merita pretul, eu am luat-o pt celelalte functii, comenzi vocale, sunet HD, asistent, aplicatie, etc. Probabil conteaza sa ai asistentul Google activ, eu am renuntat si la limba romana, altfel nu functiona. Si apropo de inregistrarea apelului pe Android 9, pe Huawei merge perfect aplicatia lor, orice alta aplicatie nu inregistreaza sunetul corect de la ambii interlocutori si nu poate sa afiseze numele din agenda in titlul fisierului.

Edited by radian3, 24 October 2019 - 18:48.


#23
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,229
  • Înscris: 12.02.2014
Eu tocmai pentru caller ID am luat primul Voyager. M-am obișnuit cu modul în care pronunță și chiar mă ajută. Acum am un 5200, dar are probleme la temperatură scăzută, se aude ca din butoi. Aș vrea să iau altceva.
Am luat un Jabra Talk 45 Steel, dar este execrabil - l-am returnat.
Mă tot uit la Blueparrot M300-XT, dar am văzut că este net inferior Plantronics-urilor (review-uri).
Are cineva vreo recomandare?

#24
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,229
  • Înscris: 12.02.2014
Mi-am comandat ceva acum, Melofun. Cică ar fi bune. Cam scumpicele, totuși, pentru ceva no name: 411 lei.
Dar dacă sunt bune, merită. Dacă nu, returul le așteaptă.
O să revin cu păreri

Edited by r3my_cc, 09 January 2022 - 13:59.


#25
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,229
  • Înscris: 12.02.2014
Nu-s bune căștile de la Melofun. Arată bine, stau bine în ureche, materiale bune, dar cam atât, din punctul meu de vedere. Posibil să se audă foarte bine muzică, etc, dar eu nu ascult muzică, cel mult radio în mașină. Pentru vorbire sunt foarte slabe aceste căști. ANC-ul este ca și inexistent, interlocutorii mă aud cu întreruperi. Deși mi-a cerut și i-am dat acces la contacte și registrul de apeluri, nu pronunță numele apelantului. Nu are nici aplicație de management, le-am returnat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate