Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

MysteryBox by Vodafone - partea a doua

- - - - -
  • Please log in to reply
2536 replies to this topic

#289
appd

appd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 18.07.2019
La bitdefender nu e cu cod, intri pe link si dai comanda.

#290
ladystorm

ladystorm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 17.03.2005
Am si eu o intrebare, desi este off topic, asa ca imi cer scuze, dar sper sa nu supere prea tare pe admini si sa ma ajutati, ca Andreea nu le are cu d-astea... E legata de extraoptiuni si poate stie cineva sa ma lamureasca.
Daca activez optiunea de roaming de 4€ si consum netul inainte sa expire cele 28 de zile, pot sa o mai activez o data? Adica daca dupa 15 zile rad toti MB, pot sa incarc si sa activez in ziua 16 inca o data aceeasi optiune?
Multumesc anticipat!

#291
lone-wolf

lone-wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 27.06.2007
Partial off topic, vreau sa intreb si eu: daca pe o cartela a fost activata "oferta 10 cu 4 euro reducere" , obtinuta in cadrul concursului(de aia ziceam de partial off topic Posted Image ), se va reactiva automat aceeasi optiune promotionala, avînd în vedere că numarul in cauza mai are disponibile vreo doua optiuni similare iar cartela e incarcata cu suma necesara?
Sau trebuie activata manual  optiunea promotionala, de fiecare data?
Merci anticipat.

Edited by lone-wolf, 21 July 2019 - 20:17.


#292
appd

appd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 18.07.2019
Iar au bagat serverul in carantina.

Coincidenta ca il baga exact in zilele in care cei mai multi au ziua cu cartonase multe.

#293
Jeaneu45

Jeaneu45

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 16.01.2019
Salut. Are cineva dubluri ? Dau la schimb oferta 1, 2 sau 3 gratuitã. Aștept mesaj in privat .

#294
apoklyps3

apoklyps3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 19.04.2014
locuri libere in grup . PM me daca sunteti interesati

#295
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015

 ladystorm, on 21 iulie 2019 - 19:40, said:

Am si eu o intrebare, desi este off topic, asa ca imi cer scuze, dar sper sa nu supere prea tare pe admini si sa ma ajutati, ca Andreea nu le are cu d-astea... E legata de extraoptiuni si poate stie cineva sa ma lamureasca.
Daca activez optiunea de roaming de 4€ si consum netul inainte sa expire cele 28 de zile, pot sa o mai activez o data? Adica daca dupa 15 zile rad toti MB, pot sa incarc si sa activez in ziua 16 inca o data aceeasi optiune?
Multumesc anticipat!

Off topic: raspusul il gasesti pe vodafone.ro, dar cu Oferta 4 nu poti beneficia de beneficiile din Mysterybox, e foarte buna doar pentru roaming.

REÎNNOIRE – la alegerea ta
Poţi să îţi reînnoieşti oferta existentă înainte de expirarea ei, chiar dacă nu ai terminat toate beneficiile incluse. Sună gratuit la *100# - ramură "Contul meu" - "Opţiuni active" şi alege oferta pe care vrei să o reînnoieşti. Vei putea folosi benefiicle rămase din ofertă în continure, până la data expirării lor.

Edited by Buxelm, 22 July 2019 - 21:27.


#296
appd

appd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 18.07.2019
A activat cineva oferta redusa 50% de 1,2 sau 3 euro?
Poti consuma premiile cu aceste optiuni reduse castigate?

#297
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

 appd, on 22 iulie 2019 - 21:28, said:

A activat cineva oferta redusa 50% de 1,2 sau 3 euro?
Poti consuma premiile cu aceste optiuni reduse castigate?

Nu cred. Au taiat macaroana (netul) la toate premiile -  Ofertele nationale, chiar si la cele reduse la 50%, din cate stiu..  Sa ma contrazica cineva daca nu-i asa.

In mod normal e caz de ANPC ca ei n-ar trebui sa conditioneze premiile astea de reincarcare dar.. avand in vedere ca am stat moka atatea luni pe optiunile lor.. am zis ca nu e cazul.

Edited by Kres, 23 July 2019 - 12:29.


#298
daniel_vodafone

daniel_vodafone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,282
  • Înscris: 25.02.2019
nu mai merg optiunile gratuite fara optiuni platite de minim 5 euro (unii spun ca merge si cu cele de 4 sau chiar de 3 euro), personal nu cred, s-a taiat aproape tot
la mine nu e panica (numarul personal e pe orange - prepay si pe firma am vodafone nelimitat dar pentru altii...

#299
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Eu am oferta 4 activata si am reusit sa activez beneficii de internet si minute. La total sunt calculate dar nu consum din ele. Sigur asteapta activarea unei oferte nationale de min 5 euro.

#300
SSpantzer

SSpantzer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,325
  • Înscris: 19.03.2019
Ideea este sa poti sa consumi din ele caci de activat poti activa zeci de bonusuri !
Ori asta nu se mai poate !

#301
daniel_vodafone

daniel_vodafone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,282
  • Înscris: 25.02.2019
nu se mai poate, s-a profitat destul se pare,
vodafone a cam taiat beneficiile; pacat; a fost frumos cat a durat :)

#302
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
A veniti timpul sa incarcam cu 5 Euro.. Oricum la 30.07 se stinge lumina in vechea promotie...iar in cea noua eu n-am mai vazut Oferte nationale gratuite cu net inclus...

#303
appd

appd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 18.07.2019
Au ceva probleme la activarea ofertelor, unele se activeaza altele nu.
Le-am luat la rand dimineata sa activez ce mai era pe acolo si la unele afiseaza oferta nu s-a putut activa, incearca mai tarziu. Am incercat la una de 10 ori si nu dorea, cand am incercat cu urmatoarea a vrut, am revenit la cealalta si tot nu dorea. E ceva la mijloc.
Bine macar ca ramane in lista cu oferte, poate o sa isi revina in viitor sa poata fi activate, in trecut daca apasai activare si nu se putea activa disparea din pagina cu oferte.

Ma refer la ofertele tip bonus, nu optiuni.

#304
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Sunt niste tzepari, lumea isi va pierde interesul pentru concurs, daca nu mai ofera chiar nimic, ca asa sa intri zilnic sa invarti pacaneaua doar pentru ursi, vulpi, arici...nu stiu daca merita, nu stiu cine se baga.

#305
appd

appd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 18.07.2019
Oricum din vara singurul motiv pentru care sa intorci alea a ramas doar speranta de a castiga o masina sau un telefon.
S-a dus oferta... a fost doar cat sa acapareze public si sa devina dependent.

#306
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Nu stiu, eu activez ce se mai poate activa dupa care dezinstalez aplicatia si pa-pa, nu stau sa invart asa pacaneaua, sa ma aflu in treaba

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate