Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ceasuri pentru sport

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
xCSSx

xCSSx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 20.07.2011
Salut,

Știe cineva ceva despre acest site: https://www.garminbranddiscount.club? Și mai ales a comandat cineva de acolo? Mie mi-a apărut ca site-uri sponsorizate pe Facebook. Până acum nu am avut probleme cu site-urile sugerate de Facebook, iar cele de comenzi online, chiar dacă nu (îmi) erau cunoscute la acel moment, au produse originale la prețuri (mai) bune. Unele chiar le-am încercat! În cazul acestuia diferențele mi se par mult prea mari față de altele care vând aceleași produse. De cele mai multe ori, când prețul este mult prea mic ceva nu este în regulă... 😀

#2
mannick

mannick

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,039
  • Înscris: 08.08.2018
Facebook nu verifica site-urile sponsorizate. Si, dupa cum bine stim, daca ceva pare prea bun sa fie adevarat, nu este. Mie mi-a recomandat un site cu biciclete electrice. Discount-uri uriase. Iar pagina de plata cu cardul nici macar nu folosea https Posted Image

#3
razvan1986

razvan1986

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 20.04.2007
sanu fie fake, pe FB se poate sponsoriza aproape orice atata timp cat ei fac bani din publicitate

#4
aiulianctin

aiulianctin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,135
  • Înscris: 17.11.2012
Am verificat prețul lui Descent mk1, pe siteul oficial Garmin acesta costă 1000 usd, pe când pe acest site fantomă produsul costă 37,55 usd. Probabil la fel e cu toate produsele. Clar, nici măcar replici nu sunt. Comandă, plătește, în final nu vei primi nici măcar un cartof.

#5
Kaffir2018

Kaffir2018

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,332
  • Înscris: 15.06.2018
Scrie ȚEAPĂ pe tot site-ul ala...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate