Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Ce urăsc bărbații la femei?

* * * - - 8 votes
  • Please log in to reply
703 replies to this topic

#55
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,576
  • Înscris: 13.06.2004
Aia cu cicăleala e crimă. Pe urmă se întreabă de ce sunt lovite, înşelate, părăsite. Să se certre ele între ele dacă au pasiuni sado-masochiste.

În cazul femeilor frumoase să spunem că toate sunt din alea care se culcă cu nu ştiu câţi e o exagerare. Sunt unele care o fac, dar altele nu se aruncă la orice ... Aşa precum nici toate blondele nu-s proaste. Unele frumoase pot fi foarte inteligente d.p.d.v. intelectual (asta nu înseamnă neapărat că-s şi cele mai drăguţe persoane din lume).

Edited by djl, 19 June 2019 - 10:50.


#56
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013

View Postmazdagolf, on 19 iunie 2019 - 10:48, said:


Femeile sufera de materialism exacerbat doar cand vine vorba de accesorii, machiaj, haine, rasfat care nu costa la fel de mult precum o ....masina scumpa de fite.

Ce vb? Eu vin cu Ferrari si tu vii cu Loganul ia sa vezi la cine trag mustele la miere.....Posted Image

#57
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

View Posttehnics, on 19 iunie 2019 - 10:49, said:


Atunci da-te pe barbati. Ca poate gasesti unul pe gusturile tale. Nah, uite ca ti-am dat alternativa. Ramane sa alegi singur.
Asta ziceam si eu.Baerbatii normali aleg femeile.Ceilalti,sa fie sanatosi :)

#58
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,576
  • Înscris: 13.06.2004
Majoritatea o să tragă. Dar ce tare ar fi să vină una frumoasă de la mama natură şi să zică despre ăla cu maşina scumpă "ce-i cu prostul ăla?".  :naughty:

#59
mazdagolf

mazdagolf

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 18.06.2019

Quote

si nu in ultimul rand am o senzatie de voma cand vad cat de tare s-au masculinizat femeile....
Ce, nu-ti plac femeile in blugi?
Mie imi place, ca reusesc sa fie feminine chiar si in cele mai masculine tinute.
Adica, serios, voua astora mai cu gusturi conservatoare la femei nu va plac femeile imbracate asa?
Adica isi iau si bluzita roz pe langa blugi,  plus ca-si lasa parul lung,  mai poarta si cercei plus machiaj,   sa-si pastreze feminitatea.
Asta chiar mi se pare draguta!  

[ https://cdn.shopify.com/s/files/1/0293/9277/products/04-15-19_Studio_4_DV_14-51-28_38__J300357_LightWash_1956_KS_760x.jpg?v=1555521393 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by mazdagolf, 19 June 2019 - 10:56.


#60
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,541
  • Înscris: 16.03.2007
grasimea, curul naspa, sanii mici. in ordinea asta.

#61
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,576
  • Înscris: 13.06.2004
Masculinizarea femeii nu se referă la faptul că poartă pantaloni. La altele se referă.

#62
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013

View Postdjl, on 19 iunie 2019 - 10:52, said:

Majoritatea o să tragă. Dar ce tare ar fi să vină una frumoasă de la mama natură şi să zică despre ăla cu maşina scumpă "ce-i cu prostul ăla?".  Posted Image
Poate doar sa aiba si ea o asemenea masina altfel n-ai sa vezi asa ceva....mai ales in RO unde foamea femeilor este la cote nepermis de mari, cand spun foamea ma refer la dorinta viscerala de a avea o vila si un SUV(barbatul evident)

#63
mazdagolf

mazdagolf

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 18.06.2019

View Postdjl, on 19 iunie 2019 - 10:53, said:

Masculinizarea femeii nu se referă la faptul că poartă pantaloni. La altele se referă.
La ce?

#64
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016
Un singur lucru, care e subiectiv si nu il gasesti la toate femeile. Cauta prea mult siguranta, nu prea le place sa riste, nu sunt asa nebune ca noi. Dar chestia asta o gasesti  si la barbati deci nu pot fi ipocrit sa zic ca e o trasatura exclusiv feminina.

#65
mazdagolf

mazdagolf

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 18.06.2019

View PostCrbl2001, on 19 iunie 2019 - 10:51, said:

Asta ziceam si eu.Baerbatii normali aleg femeile.Ceilalti,sa fie sanatosi :)
Normal ca aleg femeile.
Dar si femeile se impart in mai multe specii
Adica e clar ca un barbat normal nu si-ar alege o proasta care sa-l iubeasca doar pentru portofel si masina.
Ala e barbatul prost total lipsit de calitati, la fel ca si femeia care o alege.

Un barbat destept si-ar da seama ca femeia e mai mult decat o pereche de tatze, pisda  si cur.

#66
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013

View Postmazdagolf, on 19 iunie 2019 - 10:52, said:

Ce, nu-ti plac femeile in blugi?
Mie imi place, ca reusesc sa fie feminine chiar si in cele mai masculine tinute.
Adica, serios, voua astora mai cu gusturi conservatoare la femei nu va plac femeile imbracate asa?
Adica isi iau si bluzita roz pe langa blugi, sa-si pastreze feminitatea.

Cand spun masculinizate NU MA REFER la tinuta ci strict la comportament.....

#67
mazdagolf

mazdagolf

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 18.06.2019

View Postlaffin, on 19 iunie 2019 - 10:52, said:

grasimea, curul naspa, sanii mici. in ordinea asta.
Cred ca singura postare on-topic!   :D

#68
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016

View PostValmont43, on 19 iunie 2019 - 10:54, said:

Poate doar sa aiba si ea o asemenea masina altfel n-ai sa vezi asa ceva....mai ales in RO unde foamea femeilor este la cote nepermis de mari, cand spun foamea ma refer la dorinta viscerala de a avea o vila si un SUV(barbatul evident)
Dar cand nimeresti femeia care vrea doar placere sexuala si nu o intereseaza banii asa mult ? Atunci ce mai faci ? De obicei astea care cauta bani si vile si masini putine dintre ele au lucrat cu carte de munca si au gustat si ele un pic studiile superioare.

#69
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View Postmazdagolf, on 19 iunie 2019 - 10:55, said:


Dar si femeile se impart in mai multe specii

Ca barbatii de altfel...

#70
mazdagolf

mazdagolf

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 18.06.2019

View PostValmont43, on 19 iunie 2019 - 10:55, said:

Cand spun masculinizate NU MA REFER la tinuta ci strict la comportament.....
Adica nu-ti plac infirmierele ,   femeile pilot, femeile-manageri, femeile cu functii politice, femeile inrolate in   armata sau femeile-pompieri ?

Ce, ele n-au voie sa aiba meserii de barbati?
N-au voie sa conduca guverne  ?  (cat timp nu e o analfabeta ca Dancila , o dictatoare ca Elena Ceausescu  sau o corupta  ca  Udrea bineinteles)


Sa inteleg ca nu-ti place Lara Croft?

Edited by mazdagolf, 19 June 2019 - 10:59.


#71
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View PostValmont43, on 19 iunie 2019 - 10:55, said:

Cand spun masculinizate NU MA REFER la tinuta ci strict la comportament.....
Corect. Sa nu bea ca scroafa pana pica jos, sa nu injure ca la usa cortului, etc.

#72
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016
Femeile inrolate in armata pe front, no no. Cand stai pe front, nu tre sa vezi femei pe langa tine mai bine sa nu vezi nici o femeie si sa ai erectii rare, decat sa te trezesti cu ea langa tine si sa lupti cu steagul fluturat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate