Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Site dating

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
ionutsb

ionutsb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 01.11.2014
Sall, imi e ciuda ca nu am cunostiinte in it si ma tot pun intrebari dar asta e ... Indraznesc sa va intreb pe voi, un site de dating, care il gasesti in magazin play, gen Badoo, Tinder... produce bani, daca da, cum ! fiindca vad ca le poti descarca gratis. Mss

Edited by ionutsb, 17 May 2019 - 20:29.


#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Reclame.

#3
Master_Yoda

Master_Yoda

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 27.08.2014
Scrie si in Google Play store "Contine anunturi - Ofera achizitii in aplicatie".

Au si utilizatori care platesc https://www.help.tin...nd-Tinder-Gold-

#4
lool21135

lool21135

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 09.11.2010
Abonamente cu pachete de beneficii în aplicație.

#5
utbsj

utbsj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 13.04.2012
Tepe!

#6
ionutsb

ionutsb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 01.11.2014
Oare cat costa deschiderea unui asemenea site ? Am o idee despre ceva diferit. Problema e ca nu am constiinte in it si nu stiu cui sa ma adresez pentru a incerca ceva ce cu siguranta ar prinde pe piata.

#7
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011
sa te adresezi unei firme de iti sa iti faca site-ul

#8
ionutsb

ionutsb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 01.11.2014
Dar oare daca merg cu ideea nu e posibil sa refuze si sa faca ei aceeasi chestie ? Sau cum e mai bine sa incerc sa dwzvolt ideea ? Mss

#9
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Macar sa ne exprimam corect: un site care-l gasesti in magazin play.
Ala nu e site pe magazin play, este o aplicatie.
Da, aceste aplicatii au si un site, dar nu e pe magazin play.

Apoi, cum faci sa nu-ti fure firma dezvoltatoare ideea.
Ori mergi la o firma serioasa.
Ori semnezi un contract, inainte sa le prezinti ideea, princare sa te protejezi.

Da, cel mai bine este sa apelezi la o firma specializtaa in aplicatii/site-uri.... si multe altele.
Costa o caruta de bani.
Nu am nici cea mai mica idee ce inseamna "o caruta de bani", dar poti sa zici sigur peste 10 - 20 - 50.000 de coco.

#10
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,239
  • Înscris: 24.02.2007
Internetul a evoluat. Mici sanse sa vina cineva nepriceput cu o idee atat de revolutionara incat sa se lupte toti s-o "fure".

#11
ionutsb

ionutsb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 01.11.2014

 buyonevideo, on 18 mai 2019 - 09:11, said:

Macar sa ne exprimam corect: un site care-l gasesti in magazin play.
Ala nu e site pe magazin play, este o aplicatie.
Da, aceste aplicatii au si un site, dar nu e pe magazin play.

Apoi, cum faci sa nu-ti fure firma dezvoltatoare ideea.
Ori mergi la o firma serioasa.
Ori semnezi un contract, inainte sa le prezinti ideea, princare sa te protejezi.

Da, cel mai bine este sa apelezi la o firma specializtaa in aplicatii/site-uri.... si multe altele.
Costa o caruta de bani.
Nu am nici cea mai mica idee ce inseamna "o caruta de bani", dar poti sa zici sigur peste 10 - 20 - 50.000 de coco.

Multumesc de raspunsuri

 dani.user, on 18 mai 2019 - 09:28, said:

Internetul a evoluat. Mici sanse sa vina cineva nepriceput cu o idee atat de revolutionara incat sa se lupte toti s-o "fure".
Eu zic ca e foarte interesanta pentru tineret. Mersi oricum

#12
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010
Iată o recenzie de * (una) la Badoo: "O aplicatie si un site care exista de pomana ! Nu se "leaga" nimic, chiar daca platesti ! In asentimentul meu sunt mii de romani ! Am platit abonament "Premium", am cumparat si credite si vad pe site tot felul de femei urate si grase ! Vreau banii inapoi ! Chiar vreau banii inapoi !!! Mai mult, imi si spuneti: "George, nu e rau deloc!" - si mi apare o grasa de 46 de ani ! Asra e chiar culmea nesimtirii ! Sa mi dati banii inapoi !!!"

#13
ionutsb

ionutsb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 01.11.2014

 jobist, on 18 mai 2019 - 14:12, said:

Iatã o recenzie de * (una) la Badoo: "O aplicatie si un site care exista de pomana ! Nu se "leaga" nimic, chiar daca platesti ! In asentimentul meu sunt mii de romani ! Am platit abonament "Premium", am cumparat si credite si vad pe site tot felul de femei urate si grase ! Vreau banii inapoi ! Chiar vreau banii inapoi !!! Mai mult, imi si spuneti: "George, nu e rau deloc!" - si mi apare o grasa de 46 de ani ! Asra e chiar culmea nesimtirii ! Sa mi dati banii inapoi !!!"

Eu o idee diferita dar tot de genul, care cred ca va prinde cu siguranta. Totusi nu le am cu domeniul it si cu o simpla idee nu stiu cum sa fac sa incerc sa o implementez..


#14
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,239
  • Înscris: 24.02.2007
Inveti & faci tu totul sau platesti pe altcineva sa faca.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate