Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 

Aveti experienta cu urmatoarele site-uri de comenzi de medicamente ?

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
ElGatoNegro

ElGatoNegro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 19.05.2017

View Postasiodf, on 28 aprilie 2019 - 21:52, said:

Si e numai pt o perioada anume sau forever ?

Depinde de tine sa fiu sincer. Postul Intermitent are multe intrebuintari. Dupa ce imi reglez greutatea si alte aspecte ale sanatatii am de gand sa trec de la protocoalele mai dure la un protocol gen 18:6 sau cel de baza, 16:8 pe viata. De ce ? Pentru ca ma simt super cand fac asta. La inceput e greu, nu mint, dar dupa un timp te obisnuiesti, si foamea nu te mai supara.
Un lucru important e sa intelegi ca postul intermitent nu este ceva strict ca o dieta. Ai o nunta, o cina, o intalnire etc. mananci linistit si iti reiei postul cand poti. Eu acum l-am intrerupt cu ocazia pastelui. Nu stiu daca am voie sa postez aici linkuri cu alte forumuri, unde posteaza lumea poze si informatii, atata timp cat sti engleza. Daca mai ai intrebari te astept.

View Postpasilla, on 28 aprilie 2019 - 22:01, said:

Kalas -inlocuitor cu sare - de care am scris mai sus, are acest raport.


Sarea de Himalaya are mult marketing, in rest e NaCl.
Himalayan salt is 98% sodium chloride, with negligible levels of minerals such as magnesium, potassium and calcium

Mersi. S-ar putea sa incerc si aceasta varianta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate