Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Myria MY 9508

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
aidept1

aidept1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 22.01.2018
Cumpărat de două zile. Dacă mai este cineva care are sau vrea să cumpere, haideți să discutăm.
Încă nu am dat de cap ce poate să însemne această iconiță. Este vorba de o aplicație pe care ar trebui să o instalez pe telefon dar nu am idee ce aplicație este Am căutat cu Google search image dar nu am găsit așa ceva, vedeți atașat în fotografie.
Apare în momentul în care apăs pe lupa cu semnul plus în ea.

Attached Files


Edited by aidept1, 25 April 2019 - 06:43.


#2
Cezcarino

Cezcarino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 04.03.2007
GPS - localizare?

#3
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Manual, pagina 4: Căutați și descărcați aplicația “Orunning” de pe App store sau Google Play Store pe telefonul mobil.
Contact Myria: http://myria.ro/en/c...t/15/contact-us

#4
breitner

breitner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,819
  • Înscris: 17.05.2010
http://myria.ro/ro/s...9508-negru.html,
sau intreaba la altex (media galaxy) este produsul lor (trebuie sa stie cineva ce si cum).

#5
aidept1

aidept1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 22.01.2018

 buyonevideo, on 25 aprilie 2019 - 09:49, said:

Manual, pagina 4: Căutați și descărcați aplicația “Orunning” de pe App store sau Google Play Store pe telefonul mobil.
Contact Myria: http://myria.ro/en/c...t/15/contact-us
E instalata încă de la probele din magazin.

#6
aidept1

aidept1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 22.01.2018
Am aflat ceva ceva... Are legătură cu BLE.

#7
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
BLE e bluetooth.
Ce legatura are ?

#8
aidept1

aidept1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 22.01.2018
Încă nu știu. Dar am instalat pe telefon o app numită Ble Scanner și ma pot conecta cu ea la ceas. După conectare, se poate apăsa pe icon cu lupa si semnul plus si apare pe ecran un fel de antena de emisie verde. Pe telefon apar date despre funcțiile ceasului. E ceva tehnic la care nu ma pricep. Cam asa apare, ca in imaginea atasata.

Attached Files



#9
aidept1

aidept1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 22.01.2018
Ce anume am mai constatat de când îl am. 1) în modul sport nu înregistrează bătăile inimii. 2) Atenție! să nu dezinstalați aplicația de pe telefon că pierdeți toată istoria activităților sportive! Deși ele figurează pe ceas, nu se mai sincronizează cu aplicația. 3) bateria ține două trei zile chiar șii folosit intens cu convorbiri. În schimb dacă îl deconectați de la bluetooth pe timpul nopții bateria se consumă foarte rapid. La fel și în modul de economisire a energiei.

#10
cosx23

cosx23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 10.03.2006
Am si eu un asa ceas, dar nu se conecteaza la GPS, o fi ceasul defect ? Trebuie sa fac ceva ? L-am conectat si la telefon dar in acea aplicatie n uare ceva de GPS. Am stat cu el mult timp afara si nimic.

#11
aidept1

aidept1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 22.01.2018

View Postcosx23, on 10 septembrie 2019 - 20:47, said:

Am si eu un asa ceas, dar nu se conecteaza la GPS, o fi ceasul defect ? Trebuie sa fac ceva ? L-am conectat si la telefon dar in acea aplicatie n uare ceva de GPS. Am stat cu el mult timp afara si nimic.
dureaza si 10 minute pana se conecteaza la GPS

#12
aidept1

aidept1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 22.01.2018
Cum am reusit sa obtin precizie la pedometru de aproape 99%? :) Am mers cu ceasul in buzunar. Posted Image
Am testat foarte bine, cu pasi numarati. Din 100 de pasi, daca rateaza 1-2 pasi. In schimb, purtat la mana, rateaza cam 30 pasi la mersul normal si cam 20 la alergare. Senzor slab... sau am eu mers de felina Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate