Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Cum omor un tantar?

* - - - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

#37
EMotanuIO

EMotanuIO

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,497
  • Înscris: 05.07.2018

 Jon97, on 12 aprilie 2019 - 16:24, said:

Intr-o dimineața, in timp ce-mi pregateam omleta din 8 albusuri observ cum pe geam intra un țantar, ma uit uimit spre el, ca nu mai vazusem asa ceva de 1 an si il las sa intre. (defapt a intrat ca banditul)

De cateva zile imi faci nopți amare, il aud noaptea pe la urechile mele si ma tot înteapa.

Am dat cu tot felul de spray.uri, uneori cade pe parchet, dar isi revine repede.

Cum sa fac sa'l prind?
Elaine, tu esti?!? Rocky a baut cele 8 galbenusuri?!?

#38
Tehnicianul090370

Tehnicianul090370

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 18.10.2018
Cum omor un tantar?

Incearca cu o grenada!

#39
MKdens24kw

MKdens24kw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,859
  • Înscris: 02.02.2014

 Jon97, on 12 aprilie 2019 - 16:24, said:

Intr-o dimineața, in timp ce-mi pregateam omleta din 8 albusuri observ cum pe geam intra un țantar, ma uit uimit spre el, ca nu mai vazusem asa ceva de 1 an si il las sa intre. (defapt a intrat ca banditul)

De cateva zile imi faci nopți amare, il aud noaptea pe la urechile mele si ma tot înteapa.

Am dat cu tot felul de spray.uri, uneori cade pe parchet, dar isi revine repede.

Cum sa fac sa'l prind?

Iarta-ma, dar imi aduci aminte de ala cu...apa minerala la terasa :))

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/am2j89vSII8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#40
FreeThinker

FreeThinker

    Mr.Nobody

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,620
  • Înscris: 16.08.2010

 EMPP, on 12 aprilie 2019 - 16:59, said:

Eu am problema ta dar cu o musca

Cu tantarii e mai greu, dar la muste iata cum se face:

O prinzi, o pui intr-un borcan din ala cu capac. Pui borcanul pe masa...
Apoi mananci un c...cat in fata ei - sigur va muri de oftica.     Posted Image

#41
Zark

Zark

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 23.01.2017
Metoda clasica: Iei o cutie de margarina (goala), bagi un cui prin centrul ei (sa fie cu gura descisa in sus), bati cuiul intr-un bat, apoi pui putin ulei in cutia de margarina, iar cand tantarul se pune pe tavan, il prinzi cu cutia de margarina cu ulei. Se va lipi de ulei si ai scapat.

Ti-am facut si o schema logica cum se face: https://i.imgur.com/PY17rZc.jpg

Edited by Zark, 12 April 2019 - 19:21.


#42
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,670
  • Înscris: 23.10.2006
Dovedeste ca esti barbat adevarat si foloseste asa ceva, sa omori tantarul:
Attached File  flamethrower_43375300.jpg   104.41K   9 downloads Posted Image

#43
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,876
  • Înscris: 27.04.2010
Il curentezi ...
Dar cum faci: iei 2 fire de sarma, eventual d-alea de nichelina (de la rezistenta de pe BCA), ti le legi de cate un picior (la glezne este ok), intri in cada care e pe jumatate cu apa, le bagi in priza, eventual pui pe cineva sa te ajute.
Poti sta cu curu-n sus, daca se poate si cu ceva rahat nesters pe dos ... Cand vine sa te muste, va cadea electrocutat ...
Sa nu uiti sa-l fotografiezi si sa-l faci de ras pe Instagram si Facebook (asa cum e, cu rahat pe bot), eventual il dai si la Interpol.

#44
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,243
  • Înscris: 05.06.2002
Tantarul care se aseaza pe testicule primeste cea mai blanda palma...

#45
BubuTastatura

BubuTastatura

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 29.03.2019

 Fane, on 12 aprilie 2019 - 19:55, said:

Tantarul care se aseaza pe testicule primeste cea mai blanda palma...
:lol:

#46
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

 shymano, on 12 aprilie 2019 - 19:29, said:

Il curentezi ...
Dar cum faci: iei 2 fire de sarma, eventual d-alea de nichelina (de la rezistenta de pe BCA), ti le legi de cate un picior (la glezne este ok), intri in cada care e pe jumatate cu apa, le bagi in priza, eventual pui pe cineva sa te ajute.
Poti sta cu curu-n sus, daca se poate si cu ceva rahat nesters pe dos ... Cand vine sa te muste, va cadea electrocutat ...
Sa nu uiti sa-l fotografiezi si sa-l faci de ras pe Instagram si Facebook (asa cum e, cu rahat pe bot), eventual il dai si la Interpol.
Nu-i mai da idei omului, cine stie, poate mai aplica metoda ta si il vei avea pe constiinta. =))

#47
bobocul

bobocul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,392
  • Înscris: 16.09.2003
Da, dar o sa-i fie recunoscator tantarul.

#48
aaaa4567

aaaa4567

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,524
  • Înscris: 18.10.2011
N-a murit pana acum?

Traiesc cativa saptamani. Poti scrie aici in timpul asta, ca sa stii ca au murit.

#49
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,850
  • Înscris: 11.10.2006
O metodologie foarte complicata, ce mai cade si sub incidenta Codului Penal, omor calificat. Cum il vezi l-ai articulat, ce atatea mustrari de constiinta, nu stiu cum procedati cu dolofanii gandaci de canal/bucatarie cand ii vedeti, traversati pe partea cealalta  (de-ai naibii, dupa ce e troznit mai are puterea s-o ia la sanatoasa, asa dezmembrat cum e) :D

Tantarul e o ganganie delicata, mai bine te imprietenesti cu el, ii castigi increderea, peste aia de mai sus e bine sa treci cu buldozerul fara menajamente.

#50
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Dai foc la casa...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate