Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Renovarea apartamentelor si vanzarea acestora

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,845
  • Înscris: 13.07.2011
si eu cred ca ar trebui sa incetezi aici sa comentezi intr-un topic pe care nici macar nu l-ai citit. Ce legatura are piata imobiliara romana cu toata treaba asta?

#38
spider8

spider8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 834
  • Înscris: 14.01.2006

View Postbusiness11, on 10 aprilie 2019 - 10:11, said:

Am si eu o intrebare ...................
Tin sa mentionez ca societatea este activa in Europa centrala si de est.........

View Postbusiness11, on 10 aprilie 2019 - 10:54, said:

am mentionat ca vorbim despre o societate comerciala care este specializata in piata europeana centrala si estica. Nu am specificat ca doar in Romania. Aici vorbesc mai mult sau mai putin de piata austriaca, ceha, slovaca. .............................

Esti pe un forum în România, scrii în limba româna și nu scrii nicăieri în mod concret țările la care faci referire, doar că sunt în Europa și nu excluzi România.
Putem să despicăm firul în patru și să spunem că România este în sud-estul Europei, doar că tu spui că Nu am specificat ca doar in Romania - adică vizezi și România și mai spui că Aici vorbesc mai mult sau mai putin de piata austriaca, ceha, slovaca - adică nu faci referie doar la aceste state, ci și la altele.

Astfel, logica ne spune că prin ceea ce ai scris faci referire și la România dar dacă tu spui că nu este așa este cum vrei tu.

#39
BlueED

BlueED

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 78
  • Înscris: 06.04.2019

View PostFC72, on 11 aprilie 2019 - 10:47, said:

Pentru a avea cheltuieli cat mai reduse cu renovarea pot sa spun ca materialele de constructie erau fara acte cu 20% mai ieftine ca la Dedeman iar furnizorii lor ridicau si gunoiul, molozul produs.
Am cerut de curiozitate o oferta la doua firme de salubritate pentru deseuri, moloz, costa 2500 lei o bena lasata pe trotuar 2 saptamani.
Doar sunt atâtea campuri pe care poți arunca moloz ul...

Eu zic sa nu mai plătești nici salubritatea pe viitor...

Arunca sacii de gunoi pe iarba, ce naiba, doar suntem romani...

#40
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

View PostMARlN_ION, on 10 aprilie 2019 - 11:46, said:

Am fost 9 (nouă) ani PATRON de agenție imobiliară centrală în București, am câștigat SUTE DE MII de euro cu agenția.
Aoleu, inseama ca mai toate agentiile de imobiliare castiga extrem de bine Posted Image

Edited by YourFan, 16 April 2019 - 22:07.


#41
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,845
  • Înscris: 13.07.2011

View PostYourFan, on 16 aprilie 2019 - 22:05, said:

Aoleu, inseama ca mai toate agentiile de imobiliare castiga extrem de bine Posted Image

vorbeste si el sa nu adoarma, a avut o agentie de colt de bloc care vindea 1 apartament pe an si se crede mare afacerist.

#42
MARlN_ION

MARlN_ION

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 20.02.2019
Bă respectivule jignești aiurea ?

Citește ce aberități scrii de imobiliare și lasă imobiliarele pentru cine se pricepe că râd de tine și userii de aici care gândesc rațional chiar dacă nu s-au ocupat de imobiliare.

Câți ani ai ?

YourFan - Tu de unde ai apărut să te bagi în seamă dacă nu știi nimic ?

Nu maestre, agențiile imobiliare se ocupă cu vânzarea de cartofi în piață de 2 lei și nu cu apartamente de zeci de mii de euro.

De unde apăreți fraților cu idei din astea de mari afaceriști ?

Voi sunteți din ăia de 20 - 30 de ani care ați stat TOATĂ viața în fața calculatorului și vă visați afaceriști ?

Să nu intrați în lumea REALĂ din imobiliare sau afaceri că ieșiți rapid din peisaj și cu banii pierduți la ce idei aveți în cap.

Edited by MARlNMembruAnonim, 23 April 2019 - 06:01.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate