Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Urolog bun

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Mirela931234

Mirela931234

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.04.2019
Buna! Imi poate recomanda cineva un urolog bun in tara pentru o. Operatie de fistula vezico-vaginala?
Multumesc

#2
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,372
  • Înscris: 28.10.2018
Aia buni s-au carat de mult. Va trebui sa te multumesti cu ce gasesti.

#3
valipmatei

valipmatei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 398
  • Înscris: 04.09.2011
Dr Victor Cauni, spitalul Colentina, doctor exceptional.

#4
INVISSIS

INVISSIS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 439
  • Înscris: 25.01.2010

View Postabac, on 08 aprilie 2019 - 21:27, said:

Aia buni s-au carat de mult. Va trebui sa te multumesti cu ce gasesti.
Ei da, serios? Pe logica ta, toti care muncesc in tara, sunt prosti. Poate tu esti vreo mare capacitate, care traieste in Romania. Ca vorba aia, cei mai buni decat tine s-au carat. Trebuie sa ne multumim cu cei ca tine

Edited by INVISSIS, 08 April 2019 - 22:45.


#5
clausio

clausio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,030
  • Înscris: 09.05.2006

View PostMirela931234, on 08 aprilie 2019 - 20:57, said:

Buna! Imi poate recomanda cineva un urolog bun in tara pentru o. Operatie de fistula vezico-vaginala?
Multumesc

Daca vrei in tara, incearca la Cluj la clinica doctorului Coman. Ii zice Endoplus.

#6
c_marius80

c_marius80

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 369
  • Înscris: 19.03.2019
Profesor dr. univ. Viorel Jinga - Spitalul Clinic "Prof.Dr.Theodor Burghele" - Bucuresti.

#7
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,221
  • Înscris: 22.12.2015
Conf.  Dr. G Glück  -Institutul Clinic  Fundeni

#8
gcom61

gcom61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 21.01.2007

 valipmatei, on 08 aprilie 2019 - 22:12, said:

Dr Victor Cauni, spitalul Colentina, doctor exceptional.

Alaturi de seful de sectie ,mentionat deja,mai recomand,dr.Dragutescu si dr.Mihai,la acelasi spital.

#9
Costin45

Costin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 03.02.2010
Salut!
Doresc și eu un Dr.urolog bun in Bucuresti pentru
operatie de hidrocel.
Mulțumesc anticipat.

#10
Turnatoriu_de_orza

Turnatoriu_de_orza

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 14.10.2010

 abac, on 08 aprilie 2019 - 21:27, said:

Aia buni s-au carat de mult. Va trebui sa te multumesti cu ce gasesti.
GRESESTI FUNDAMENTAL!!!

A plecat, mai degraba, tineretul pentru ca:
- platiti mai bine:
- nu erau dispusi sa astepte o potentiala promovare.
- nu credeau in puterea lor de a se afirma in Romania. Cei care au crezut au ramas. Am cunoscut cativa dintre acestia.


Apoi, NU toti care au plecat au fost si sefi de promotie.

Au fost si medici care s-au intors din cauza conditiilor de munca(spitale izolate, lipsa de comunicare, etc.)!!!

Medicii consacrati, sefi de sectie, cadre didactice, care au " radacini" in Romania NU au plecat sa se prostitueze(material). Castiga foarte bine si aici.

#11
undesigned

undesigned

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.08.2020
Dr. Cristian Iatagan este medic primar urolog in cadrul Ponderas Academic Hospital din București, Are o experiență de peste 15 ani in chirurgia urologică minim-invazivă și peste 3.000 de intervenții endoscopice, laparoscopice și robotice efectuate, Gasiti mai multe informatii pe https://chirurgieurologica.ro

#12
Turnatoriu_de_orza

Turnatoriu_de_orza

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 14.10.2010

 undesigned, on 25 august 2020 - 12:06, said:

Are o experiență de peste 15 ani in chirurgia urologică minim-invazivă și peste 3.000 de intervenții endoscopice,

Mai usor cu interventia endoscopica! NU cred ca aceasta interventie are 15 ani vechime. Cunosti bine subiectul? Aceasta interventie lasa MULTE sechele. NU toate interventiile minim invazive sunt performante(cu exceptia externarii rapide...).

#13
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 21.02.2022
Ăștia cu prof. dr. univ. + funcții de conducere mai au timp de medicina, în spitalul de stat...?! Am inceput acum vreo 10 ani niște investigații la Burghele; uroflowmetrie, ureterografie din care nu s-a putut desprinde un diagnostic. După 10 ani lucrurile s-au agravat și nu știu de unde să reîncep. Voi v-ați mai duce la Burghele in 2023?! Proximitatea este importantă pentru mine. Și parcă aș prefera un medic care merge la program cinci zile pe săptămână și nu unul plin de titluri universitare și funcții administrativ-politice care este într-o continuă vânzoleală... S-ar putea să am nevoie de o cistoscopie până la urmă dar vreau să fie ultima opțiune de diagnostic fiind o investiție cu destule riscuri și încerc să o evit. Voi v-ați mai duce la Burghele in 2023?! Și dacă da, la cine?! Am văzut că unii consultă și în ambulatoriu.

Edited by echoshoworacle, 10 March 2023 - 09:38.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate