Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Am văzut o mașină și as vrea sa o cumpăr, dar...

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Grig

Grig

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 20.02.2005
Si daca "o sa cada drobul de sare" se va coroda si mai mult. CUMPARA masina, daca nu bate daca te satisface nevoilor tale, daca ai incredere in vanzator, vis a vis de Km, intretinere, sunt solutii de "block rust", blocare rugina si dai cu un spray teroson. Numai pe partile de caroserie, nu si pe componetele- partile - piesle,  care se pot schimba.  Cu siguranta nu vrei sa dai banii pe masina , dupa care sa regreti. Dar asta facem toti, platim, dupa care multi din noi avem regrete.
Raspund la topic, dar cred ca este prea mult, o bezna a unui cumparator visator, ...... care nu stie ca zaharul in exces este daunator, chiar daca este prinre noi din 2016.
Doar o gluma, de care ma lovesc zilnic...... poate este economist.

Edited by Grig, 24 March 2019 - 11:49.


#20
eugeniusro

eugeniusro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 21.08.2005

View Postacquadigio, on 24 martie 2019 - 11:02, said:

@GabiA: am văzut și eu, aceeași întrebare mi-am pus-o. Adică încă mai are eticheta și totuși e corodat...

Probabil sa corodat stând într-un spațiu de depozitare sau garaj, are un istoric de service ?

#21
acquadigio

acquadigio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 20.09.2006
Are istoric service, da, mașina e din 2014 și are 55k km.E un 2.0 tdi. Cam din Oct sta în showroom, am urmarit-o...

#22
eugeniusro

eugeniusro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 21.08.2005
are motor TDI, atunci rugina este ultima problemă, vezi să nu fie din mașinile returnate în urma scandalului "dieselgate", alea retrase din circulație în Germania nu mai pot fi repuse în circulație în alt stat european, vezi ce documente are mașina.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate