Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Conectare acumulator la camera de vanatoare PNI Hunting 300C

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
D3xTr0

D3xTr0

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 23.07.2018
Salutare! As vrea si eu sa stiu cum pot conecta un acumulator extern la camera de vanatoare PNI  HUNTING 300C. Am observat ca bateriile se duc foarte repede si chiar as avea nevoie.
Si as vrea sa mai stiu daca acest acumulator este compatibil cu aceasta camera: https://www.emag.ro/... .Si cam cat timp ar functiona camera cu acest acumulator?
Multumesc anticipat!

Edited by D3xTr0, 09 March 2019 - 14:57.


#2
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Noroc ca nu vinde nimeni asa ceva. Si ca nu exista solutii pe piata:
https://www.emag.ro/...b/pd/D4X557BBM/

#3
D3xTr0

D3xTr0

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 23.07.2018

 dexterash, on 09 martie 2019 - 15:35, said:

Noroc ca nu vinde nimeni asa ceva. Si ca nu exista solutii pe piata:
https://www.emag.ro/...b/pd/D4X557BBM/
Am gasit si eu acest cablu, dar as vrea sa stiu c am cat ar tine acumulatorul cu camera.

#4
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Probabil de 3-4 ori mai mult. Dar depinde extrem de mult de conditii, de activitate, de setari etc. Daca era simplu, iti garanta direct: 48 ore. Dar nu e.

E ca la telefoane: daca nu faci nimic, tin 48 de ore. Daca te dai pe facebook, tin 24. Daca te joci, tin 8. Daca afara e frig, tin la jumatate etc etc.

#5
D3xTr0

D3xTr0

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 23.07.2018

 dexterash, on 09 martie 2019 - 15:54, said:

Probabil de 3-4 ori mai mult. Dar depinde extrem de mult de conditii, de activitate, de setari etc. Daca era simplu, iti garanta direct: 48 ore. Dar nu e.

E ca la telefoane: daca nu faci nimic, tin 48 de ore. Daca te dai pe facebook, tin 24. Daca te joci, tin 8. Daca afara e frig, tin la jumatate etc etc.
Ok, multumesc mult

#6
danpet

danpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,578
  • Înscris: 01.03.2007
Pe acel acumulator de12V- 7Ah ar merge de 10 ori mai mult decat pe baterii AA (R6)...Daca-i pui acumulatori AA (R6),astia tin de 2-3 ori mai mult decat bateriile obisnuite.

#7
suport_PNI

suport_PNI

    Active Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 21.01.2013

View Postdexterash, on 09 martie 2019 - 15:54, said:

Probabil de 3-4 ori mai mult. Dar depinde extrem de mult de conditii, de activitate, de setari etc. Daca era simplu, iti garanta direct: 48 ore. Dar nu e.

E ca la telefoane: daca nu faci nimic, tin 48 de ore. Daca te dai pe facebook, tin 24. Daca te joci, tin 8. Daca afara e frig, tin la jumatate etc etc.
Subscriu.

Noi avem 2 variante de acumulatori: cu gel MW 7.2-12 12V / 7.2Ah si/sau MW 18-12S 12V / 18Ah.
Cel de 7.2 tine aproximativ 14 zile, dar varianza in functie de cat de activa este camera (si cat sta in stand-by) + temperatura de afara.

Ionut A.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate