Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ford focus 2 tuning?

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

 DragosAD, on 22 ianuarie 2019 - 20:40, said:

,asta am,merge si vreau sa o am mai frumoasa.
Mai frumoasa decat cum este n-o sa fie in veci la " bruma " de bani ce vrei s-o cheltui . Is banii tai e treaba ta dar sa tii minte un lucru , cand vei vrea s-o vinzi nici dracu nu se va uita la o masina tunata asa ca dpmdv ai numai de pierdut cu " infrumusetarea  " asta !

#20
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,082
  • Înscris: 16.10.2018

 DragosAD, on 22 ianuarie 2019 - 21:18, said:

Macar stiu sa scriu ”pina” ”stringi”.Nu am venit scriu ca sa fiu luat la misto,asta am,am pus o intrebare si vreau sa fac ceva din ce am eu.

Mda, te-ai luat de diacritice + folosirea lui i (cu valoare de î) în loc de â (e scrierea veche pe care tu n-ai prins-o)... Pe lângă faptul că nu știi să scrii, mai ești și obraznic. Eu ți-am dat, voalat (ce-i drept), un sfat de bun simț: după ce termini 1 an de condus (văd că ai mămăliga-n geam - și pe față, și pe spate), o vinzi și-ți iei alta. Dacă o vei "tuna", nu ți-o mai ia nici dracu. E mai bine acum? Ia uite aici:

 DragosAD, on 22 ianuarie 2019 - 19:17, said:

Salut tuturor.
Detin un Ford focus 2 break,an 2010 si am nevoie de ajutor.
A-si vrea sa ii pun o bara fata sport,sau doar prelungire si o bara spate tot sport.Sunt constient ca nu e o masina sport dar asta am,nu am nici un fel de probleme cu ea si sunt pasionat de tot ce tine de tuning.
...
Să nu vorbești de funie în casa spânzuratului!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate