Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Cafeneaua Orange

* * * - - 9 votes
  • Please log in to reply
2718 replies to this topic

#2701
emgd2me

emgd2me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 04.01.2008
0 + 40e = 40e.

#2702
Ares14

Ares14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 17.08.2019
Va puteti conecta la MyOrange OROC?

#2703
Iaro

Iaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,007
  • Înscris: 27.02.2006
da, astazi a functionat serviciul, verificat fiindca s-a emis factura, pe care am descarcat-o din my orange.

Edited by Iaro, 12 February 2024 - 21:03.


#2704
Ares14

Ares14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 17.08.2019
De la ora 14 nu ma lasa sa ma conectez.
Apare parola incorecta.
Dau resetare parola...imi spune ca nu exista contul.
Dau creare cont nou...imi spună ca adresa email e folosita.
Super!

#2705
Ares14

Ares14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 17.08.2019
A revenit de 10 min, nimic deosebit nu i-am facut, zici ca are pauze platforma.

#2706
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,836
  • Înscris: 06.11.2018
Orange România: 1,1 abonamente tv, 1,1 abonamente internet fix și 9,5 milioane abonamente mobile, la data de 31 decembrie 2023

https://www.hdsateli...ente-tv-11.html

#2707
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,877
  • Înscris: 09.10.2009

 IceCoolExtreme, pe 15 februarie 2024 - 12:16, a scris:

9,5 milioane abonamente mobile, la data de 31 decembrie 2023

Fata de raportarea anterioară din T3 au mai pierdut 0,2 milioane numere de mobil: 9,7 vs 9,5

Edited by gestt, 15 February 2024 - 13:37.


#2708
nostralinius

nostralinius

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 14.09.2023
Imi arata, pe toate numerele din contul my orange, consum de net in SEE, toata lumea fiind in tara... de luni de zile e tot asa...

#2709
EricJohn

EricJohn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,723
  • Înscris: 21.03.2014
Salutare, luni am făcut online cerere de portare din orange în Digi. Ieri am primit deja prin curier cartela cu număr provizoriu Digi.
De la orange în schimb încă nu a venit nici un sms cum ca au primit cererea si ca ultima factura va fi mai mare, etc.
Oare de ce încă nu am primit notificare de la orange? Au dreptul să-mi refuze portarea? Eu am făcut totul corect.

#2710
Iaro

Iaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,007
  • Înscris: 27.02.2006
introduceti cartela digi in telefon. cand ati planificat data portarii numarului de telefon?

#2711
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,143
  • Înscris: 08.12.2008
Stie cineva cum se poate copia tot ce e in orange cloud, pe calculator?
Dupa 24 de ani in retea, ma pregatesc sa renunt definitiv la orange si nu as vrea sa pierd tot ce e salvat in cloud. Multumesc

#2712
wfnse

wfnse

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,956
  • Înscris: 12.06.2007
Acum cateva zile am portat un numar din Vodafone in Orange. De cand s-a facut portarea nu mai primesc apeluri din reteaua Vodafone. Pot fi sunat din orice alta retea, Digi, Telekom, Orange, dar cei care ma suna din Vodafone primesc eroarea "Apel esuat". Cei de la orange mi-au spus sa astept 48 de ore dupa portare, dar a trecut mai mult. Iar la Vodafone mi-au spus sa sun la Orange - total clown show.

A mai intampinat cineva problema asta ?
Este inadmisibil ca in 2024 sa avem probleme la operatiuni atat de simple.

#2713
cmxusr

cmxusr

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 09.01.2024
Revii cu sesizare la Orange daca ai trecut cele 48 ore si inca ai probleme, ei sunt singurii responsabili pentru procesul de portare. Chiar daca problema ar fi la Vodafone cu ceva rute neactualizate, tu nu mai esti clientul lor si nu iti pot raspunde.

#2714
correras

correras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 13.09.2008
Pe o vecină mai în vârstă, la Orange Store, nu shop, au prostit-o cu un Fun 13 și o pocnitoare de Samsung A05s, săptămâna aceasta, joi. Când mi-a zis, nu-mi venea să cred. Am indrumat-o să meargă cât mai repede cu putință și să le dea jucăria înapoi și să închidă abonamentul. Se poate, sau deja este legată doi ani?

#2715
vladut12am

vladut12am

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,164
  • Înscris: 29.12.2021
Roag-o să facă sesizare direct la ANPC!

#2716
clader

clader

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,654
  • Înscris: 06.03.2004
E contract făcut in magazin,nu se poate.
Sesizare ca ce?

Edited by clader, 16 March 2024 - 20:35.


#2717
vladut12am

vladut12am

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,164
  • Înscris: 29.12.2021
Pentru că au păcălit-o pe față, nu? Nu iau dat contractul să-l citească înainte de a-l semna pe fugă sau nu i-a adus la cunoștință că pentru 24 luni beneficiază de acel abonament cu telefon inclus.
Din păcate, nu e singurul caz. Mai sunt și altele similare. Se practică astfel de înșelătorii în magazine. Trebuie avută foarte mare grijă atunci când se dorește schimbarea cartelei SIM într-un magazin.

Edited by vladut12am, 16 March 2024 - 20:50.


#2718
correras

correras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 13.09.2008
Ghinionul femeii a fost că a mers direct la Orange Store, putea să-și plătească factura și la butic cu paypoint. Așa au pacalit-o. Da, este exact situația pe care a explicat-o Vlăduț. Au vrăjit-o cu un telefon nou, prost, abonament cu mult peste cât îi trebuie și semnat pe fugă fără să îi explice detalii. Voi face eu în numele ei, și îi voi scrie pe foaie ce să le spună când o vor suna. Este revoltător și inadmisibil să profiți de necunoașterea unei persoane în vârstă și nu numai, că mai sunt și tineri în necunoștință de cauză care pățesc la fel. Asemenea practici trebuie sancționate sever.

Edited by correras, 16 March 2024 - 22:38.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate