Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Aplicatie monitorizare !

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Asta cu discuta cu ea functioneaza doar la TV in general. Cand parintele isi pierde increderea in copiul la nivelul acesta nu mai conteaza discutia. Cand eram in liceu mi se potrivea manusa vorba aia "bat si f*t ca masina de cusut" si sa nu credeti ca nu a discutat nimeni cu mine. :) Nu ma durea gura sa spun ca mama si sa fac ca mine si asa erau toti din anturajul meu, copii de familie buna. Referitor la inregistrat prin microfoul telefonului, ia-ti gandul ca nu exista asa aplicatie pe piata fara sa rotezi telefonul.

#20
DdorinN

DdorinN

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 15.05.2007
Strict la subiect: nu exista aplicații de genu click - next - next- finish. Gata telefonul ei e ca și al tău.

Te poate ajuta parola contului google înrolat in telefonul ei, vezi istoricul locațiilor, istoricul căutărilor pe google.

Dacă in căutări găsești  “La cât timp după dezvirginare pot face iar sex?” - “how to roll a joint like a pro” DOAR îți faci o idee ce se întâmpla cu fata ta, niciodată nu vei sti tot.

Bafta!

#21
crissty

crissty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,334
  • Înscris: 25.01.2007

View Postmihaiduban, on 04 ianuarie 2019 - 15:11, said:

Uite ca am ajuns si la capitolul asta din viata mea si fimea si-a facut prieten (iubit) ... Nu are rost sa "desfac firul in patru " si trec la subiect !
Ce aplicatii de monitorizare gasesc pentru android ?
Stiu ca pot din Google sa monitorizez , dar , vreau ceva mai bun evwntual sa pot asculta in timp real ce se vorbeste  !
Si mai stiu ca nu este "etic" ce incerc sa fac , dar cred ca tatii de fete ma intelg!
Chiar daca nu "este voie" sa postam asa ceva , un indiciu mi-ar fii de ajutor !
cerberus app face tot ce vrei tu,sta ascunsa aplicatia,cred ca e cea mai buna.net sa fie si de restul te descurci tu.

#22
BraviaAmpero

BraviaAmpero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 03.11.2018

View Postmihaiduban, on 04 ianuarie 2019 - 15:11, said:

Si mai stiu ca nu este "etic" ce incerc sa fac , dar cred ca tatii de fete ma intelg!
Chiar daca nu "este voie" sa postam asa ceva , un indiciu mi-ar fii de ajutor !
Puscarie este un indiciu clar ? Si nu, nu cred ca nici un parinte nu ti-ar intelege comportamentul tau deviant.

#23
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004
off-topic: te-ai gandit si mai departe? ce faci daca afli ceva deranjant? ai putea sa o confrunti, dar e o idee foarte proasta. sau ai putea sa tii totul in tine, da' o sa ai nevoie de terapie de doua ori pe saptamana   :)   eu zic sa mergi pe incredere...

#24
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
"nu cred ca nici un parinte nu ti-ar intelege"
Negarea negatiei? Cam neclar. Esti sau nu de acord cu initiatorul?
Ca eu nu sunt.

#25
mihaiduban

mihaiduban

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 24.04.2010

View Postmyshyk, on 04 ianuarie 2019 - 16:18, said:

Ba exact asta faci: ii arati ca nu ai incredere in ea si urmarea va fi jale.Pentru ca fii convins ca va afla c-o spionezi/urmaresti.
Daca pana acuma v-ati inteles bine, continua sa ai incredere in ea. Daca nu, baga mare spionatul. Si vei culege ce-ai semanat.
Cred ca ai dreptate !


Poate ca si pustiul se comporta mai ciudat de frica mea :P

#26
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Bineinteles ca e suspicios la inceput, in functie de ce-i povesteste fata ta despre tine. Analizand comportamentul lui in prezenta ta, (desi e foaaarte greu sa fii impartial, pentru ca e vorba de fata ta in primul rand) iti poti da seama si de felul in care esti vazut/apreciat  de fata. De-abea de acum incolo vei realiza daca ai reusit sau nu sa-ti educi fata. Si inca nu e tarziu pentru anumite "corectii" in relatia tata-fiica. Dar usor nu e.Insa nici imposibil. Doar ca cel care are mai multa experienta, este parintele. Desi, asta nu inseamna ca e si mai "intelept".

#27
luzernrobotics

luzernrobotics

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.03.2019
SpyTech sau Spyfone. Mai sunt si altele dar incepi de la astia daca tot esti "chitit" pe spionat si crezi ca nu exista alta solutie.

Edited by luzernrobotics, 01 April 2019 - 22:06.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate