Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Status livrare emag

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Fix de asta eu prefer sa nu fac pe americanul la comenzile online.
In caz de probleme cu livrarea sau de retur ramai si cu buza umflata, si cu banii luati minim o luna. In schimb la ramburs mai platesti aia 12/16 lei in plus dar macar poti anula comanda daca curierul nu o livreaza si nu stai cu banii blocati.

#38
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013
Am atasat raspunsul final la reclamatia facuta. Sfatul meu e sa faceti reclamatie la ANPC in spete similare. Momeala lor de 200 RON  nu e valabila pe comenzi ce contin produse din categoria RCA, Rovinieta si Asigurari de calatorie, cu conditia sa rezolvam amiabil reclamatia catre ANPC.

Quote

Iti scriu in legatura cu ultima reclamatie deschisa pe site-ul eMAG.
Am fost informat de catre firma de curierat Fan Courier de faptul ca produsele au fost returnate in depozitul eMAG in data de 4 Ianuarie.
Te informez faptul ca procesat cererea de restituire a sumei de 1,079.96 RON, suma achitata pe comanda eMAG, numarul ********** si, in vederea solutionarii amiabile a acestei spete, iti propun acceptarea unui card cadou in valoare 200 RON.
Imi cer scuze pentru neplacerile cauzate si speram sa ne mai acorzi o sansa si sa iti demonstram faptul ca aceasta situatie a fost doar un caz izolat.
Astept cu interes raspunsul tau.
Ganduri bune!

Edited by sas1975, 08 January 2019 - 11:46.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate