Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

OnePlus 6T vs Samsung Galaxy Note 9 vs HTC U12 Plus

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,471
  • Înscris: 07.01.2011
Ai devenit hater peste noapte tu.

#20
warchilde

warchilde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 24.09.2007
Cu marimea presupun ca se poate rezolva usor, te joci putin cu unul si vezi ce si cum. Cu lagul cred ca e la noroc, eu am avut un s5 si sotia are acum un s8, amandoua de cosmar (dupa standardele mele, norocul e ca ea nu e asa pretentioasa).

#21
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,471
  • Înscris: 07.01.2011
Note 9 este alta mancare de peste fata de s8,nu vad pe nimeni sa se planga de lag,probabil ca nu mai este cazul.
Inca analizez,eu am avantajul  ca nu sunt integrat in ecosistemul apple,am doar iphone si aw.

#22
warchilde

warchilde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 24.09.2007
da, nu stiu cum e cu note9, de asta nici nu mi-am dat cu parerea.
Cu ecosistemul nu cred ca e chiar o asa mare problema, pana la urma devalorizarea e cea mai mica la produsele lor (parere proprie), deci daca vrei sa scapi de toate nu o sa pierzi mai mult decat daca ai face trecerea invers. Mie mi se pare o nesimtire scumpirea de anul asta cam la orice, noul model de air e cu vreo 50% mai scump decat precedentul (pe la noi), daca e sa comparam linia xs cu i8 scumpirea e tot cam pe acolo, doar la AW nu e o asa scumpire. Momentam raman pe aici, dar cand va trebui sa schimb air-ul o sa iau in considerare mai multe variante pentru ca deja la pretul asta sunt variante foarte bune si cu windows.

#23
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017

View Postsenzanome, on 11 decembrie 2018 - 18:40, said:


Sa dai o sumă mare de bani pe un smartphone (Galaxy S8) și sa ai parte de lag, astfel de experiențe numai pe smartphone-uri cu Android OS poți trăi. :))

N-am eu lag pe porcăria de redmi note 5 și tu crezi ca telefoanele scumpe au lag? :)))

#24
senzanome

senzanome

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,271
  • Înscris: 12.07.2017

View PostTrafalgarLaw, on 11 decembrie 2018 - 21:06, said:



N-am eu lag pe porcăria de redmi note 5 și tu crezi ca telefoanele scumpe au lag? :)))
Silviu03 zice ca Galaxy S8 al lui are lag. Si nu este singurul posesor de Galaxy S8, care se plânge de acest lucru. PS Redmi Note 5 ce ai tu ce este, aspirator? Nu am auzit de asa ceva. :))

#25
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017

View Postsenzanome, on 11 decembrie 2018 - 22:00, said:

Silviu03 zice ca Galaxy S8 al lui are lag. Si nu este singurul posesor de Galaxy S8, care se plânge de acest lucru. PS Redmi Note 5 ce ai tu ce este, aspirator? Nu am auzit de asa ceva. Posted Image)

E mai bun decat ce ai tu. :)))

Ma rog, se mai intampla si la case mai mari, dar nu suntem in 2012. Android a avansat foarte mult, chiar si pe Samsung cu UI-ul lor care incepe sa devina tot mai bun, nu ca acum cativa ani cand avea 999 de bug-uri plus 500 nedescoperite inca.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate