Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Prima televiziune U.H.D. din România: Digi 4K.

* * * * - 11 votes
  • Please log in to reply
3334 replies to this topic

#559
GeorgicaPopescuIoan

GeorgicaPopescuIoan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 20.01.2019
In bucale inca este free :)

#560
meehai

meehai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 31.10.2013

View Postmariusssss, on 23 ianuarie 2019 - 14:15, said:

Nu mai apare in lista. Am rescanat fara succes. Poate apare dupa 1 februarie ca post codat.

Alte canale lipsesc?
Scanezi cu profil DIGI?

#561
mariusssss

mariusssss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 12.07.2006
La rescanare nu pot alege profilul (Digi, altele etc.) si imi gaseste 156 de posturi, in afara de Digi 4K. Probabil ca este nevoie de o revenire la setarile din fabrica pentru a-mi aparea optiunea respectiva, insa a durat prea mult aranjarea canalelor ultima oara ca sa o iau de la capat. Nici nu sunt fan fotbal, insa daca vor aparea cu timpul emisiuni mai variate imi voi reconsidera "atitudinea" :)

#562
alexupit

alexupit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 23.09.2008
Probabil e o problema generala in Pitesti. Nu inteleg de ce. Pentru ca a mers fara probleme pana de curand. Mie cu "alti operatori" mi-l gaseste, cu "DIGI" nu. Doar Digi 4k lipseste. Deci e ascuns. :)

#563
jon31

jon31

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 777
  • Înscris: 12.12.2014
La mine pe Lg il gaseste cu operator Digi deci nu e ascuns in Sibiu.

Edited by jon31, 23 January 2019 - 18:54.


#564
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016

View Postalexupit, on 23 ianuarie 2019 - 18:32, said:

Probabil e o problema generala in Pitesti. Nu inteleg de ce. Pentru ca a mers fara probleme pana de curand. Mie cu "alti operatori" mi-l gaseste, cu "DIGI" nu. Doar Digi 4k lipseste. Deci e ascuns. Posted Image
Poate ai dat check sa nu caute canale codate. Poate ca in soft este la categoria asta.

#565
rioachim

rioachim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 940
  • Înscris: 07.07.2003
Aveti grija cu maestrii Digi, eu m-am abonat din cont client la 4K si am sunat azi sa renunt la optiune. Mi-au zis ca nu o pot face telefonic, nici macar prin solicitare scanata pe mail. Cica sa merg in agentie sa stau la coada de prost ce sunt ca am bifat online.

Aia e, solicitare trimisa pe [email protected] insotita de datele de identificare si reclamatie ANPC daca nu o proceseaza.

Edited by rioachim, 23 January 2019 - 20:24.


#566
bobyploiesti

bobyploiesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,019
  • Înscris: 18.02.2016
Ai buton de dezabonare,in cont client,

#567
rioachim

rioachim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 940
  • Înscris: 07.07.2003
Iti multumesc, sunt eu idiot. Da, apare optiunea de dezabonare atat pe PC cat si pe mobil. Nu inteleg cum de n-am observat-o, m-am tot uitat. Si am mai sunat si la relatii clienti degeaba. Mi se pare mie sau oamenii sunt tot mai prosti, impreuna cu subsemnatul?!

Bine ca am vazut ca si Digi Film (FilmNow) va fi 3 lei in loc de gratuit si l-am dezactivat si pe-ala.

Edited by rioachim, 23 January 2019 - 23:19.


#568
bobyploiesti

bobyploiesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,019
  • Înscris: 18.02.2016
Nu ai fost  tu atent,..relații clienți sunt cam varză.

#569
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,183
  • Înscris: 15.07.2005
aloo oamenii de la digi 4k scoate-ti draq bumperele alea care intra imediat dupa fiecare melodie...sunt stresante...asa dupa fiecare melodie... pune-ti unul la 30 de minute !!!!! dar nu la fiecare 3 minute !!!!
si mai inversati si voi ordinea sa nu fie fix la fel in fiecare seara !!!
ps:eliminati videoclipurile care nu sunt 4k !!!!! lasa-ti draq hd-ul aici e 4k !!!!! de epg nu mai spun nimic ca e ..varză/..///

Edited by djmaxx, 24 January 2019 - 01:56.


#570
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,231
  • Înscris: 22.02.2017
Defapt optiunea aia de eliminare a extraoptiunilor pe Online a aparut acum cateva zile, deci...

#571
ying_yang

ying_yang

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 17.07.2005
Bine ai facut, te felicit! Ei credeau ca rup gura targului daca lanseaza un post 4K, dar nu e chiar asa cand la capitolul de canale HD sunt praf.
Film Now vad ca mai nou baga si seriale, ar trebui sa fim noi platiti sa ne uitam la acesta.
Despre SuperOne ce ar mai fi de zis... este egal cu zero.

#572
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014
Nu cred ca voiau sa rupa gura târgului, ca stiau ca romanul vrea mocaciune. Voiau mai degraba o lovitura de marketing, sa-si creasca prestigiul.

#573
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Cu lovitura de marketing vor ramane. E nevoie de exlusivitati pe un post nou, nu continut care poate fi gasit si pe alte posturi, mai ales cele proprii. Sa dea alte meciuri, sa bage filme mai intai pe postul 4K, si apoi pe Filmnow HD (de exemplu), iar cu documentarele sa spuneti voi cum stau lucrurile. Daca acelasi continut poate fi gasit in acelasi timp si in alta parte, oamenii nu vor simti nevoia sa mai plateasca in plus doar pt calitate video ceva mai ridicata. Adevarul e ca sunt putini cei carora le pasa de calitatea video atat de mult incat sa mai dea niste bani, fie ei putini. Majoritatea vor zice: "Uite, ba, ca se vede destul de bine si p-astea normale. Pai daca e acelasi lucru si colo, si colo, la ce sa le mai dau 5 lei? Da-i dreaku cu 4cau lor cu tot!"

#574
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Până una alta ceilalți operatori nu au fost în stare să facă nici asta. :)

#575
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,183
  • Înscris: 15.07.2005
cu bune cu rele..Eu voi sustine acest canal 4k si voi ramane abonat ! felicit digi pentru acest canal 4k si sper ca vor rezolva toate neajunsurile tehnice existente momentan!
toti care privim spre viitor ar trebui sa sustinem acest canal si sa ne abonam ! este un pas inainte

#576
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
La 1feb se termina 4k moca... stie cineva cat costa ? Faza e ca tot baga reluari acuma mai nou...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate