Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Puncte bonus la Wizz

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
SORINB60

SORINB60

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 10.06.2018
Am rezervat prin intermediul Wizz cazari pe care le-am si efectuat. Normal ar fi trebuit sa primesc puncte bonus de la wizz. Au trecut 40 zile zile si nu am primit nimic. Comunicarea cu ei este foarte anevoioasa. As vrea sa achizitionez alte bilete si sa folosesc aceste puncte bonus, dar nu am inca acces la ele. Poate cineva sa-mi dea un sfat cum sa procedez?

#2
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Da, prin facebook. Comenteaza la un post si raspund.

#3
dariuscha

dariuscha

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 14.04.2008
cei de la bancpost nu au treaba decat cu punctele pe care le acumulezi platind cu cardul wizz.
pt punctele acumulate din rezervari, scrie-le celor de la booking, prin intermediul carora le-ai si facut.

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Ti-a făcut cazarea check out cum trebuie (de ex ai primit și lăsat review?)

Eu la AF prin booking primesc milele in aproximativ 3-4 săptămâni după cazare.
La Qatar milele de la Agoda le primeam după vreo 3 luni

#5
dariuscha

dariuscha

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 14.04.2008
review-ul nu are nicio importanta. sau nu ar trebui sa aiba!
am primit in termen rezonabil (max 30 zile) bonusul de 10% sau 5% fara review scris.  am avut situatii (chiar vara asta) cand cu review-uri facute, a trebuit sa le solicit celor de la booking bonusurile care au intrat in final dupa mai bine de 2 luni. am facut 3 solicitari (pt fiecare cazare cate una) si am primit 3 raspunsuri diferite, evident de la 3 persoane diferite. Posted Image  important e ca in final au intrat ''banii''!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate