Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Panko lung

Analfabetism functional la relati...

Declaratia Unica - dividende WINE

Plase ferestre, din nanofibra, an...
 Batch defect de cartele metrou

350 lei pentru o plomba e mult sa...

Incarcator Makita China

Boala pomi, sau insecte?
 Ghiduri clinice Romania

Credit - persoane cu dizabilitati...

Diferente dioptrii intre ochi

cod CAEN magazin online cu aproba...
 Vocuher eMag peste pret comanda a...

Punct alb pe gingie

Schema scaner Lexmark X215

Descarcare poze raw de pe card mi...
 

FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

* * - - - 1 votes
  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#127
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante


joi 19 octomrie 2023

17.00...AGMK OLMALIQ-NAVBAHOR NAMANGAN(uzbekistan,cupa,semifinale)
18.00...NASAF QARSHI-DINAMO SAMARKAND(uzbekistan,cupa,semifinale)
___________________________________________________________________

vineri 20 octombrie 2023

02.30....NACIONAL NUEVA HELVECIA-PROGRESO MONTEVIDEO(uruguay,cupa 32-mi de finala)
04.00...DEPORTIVO PEREIRA-ATLETICO NACIONAL MEDELLIN(columbia,cupa,semifinale)
________________________________________________________________________________________

miercuri 25 octombrie 2023

15.30...FK SNINA-DUNAJSKA STREDA(slovacia,cupa,16-mi de finala)
________________________________________________________________

luni 30 octombrie 2023

20.00...AL HILAL-AL HAZM(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
_______________________________________________________________

marti 31 octombrie 2023

14.15...AL FATEH-AL SHABAB(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
16.45...AL NASSR-AL ETTIFAQ(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
17.30...LITEX LOVECI-CERNO MORE VARNA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
19.00...WOLFSBURG-LEIPZIG(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...STUTTGART-UNION BERLIN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...ST PAULI-SCHALKE(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...KRIENS-FC BASEL(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.00...BELLINZONA-FC ZURICH(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.45...KAISERSLAUTERN-1.FC KOLN(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...EVERTON-BURNLEY(anglia,league cup,16-mi de finala)
_____________________________________________________________

miercuri 1 noiembrie 2023

14.00...JEDINSTVO-PARTIZAN BELGRAD(serbia,cupa,16-mi de finala)
14.00...RADNICKI-CUKARICKI(serbia,cupa,16-mi de finala)
16.00...ST GILLOISE-MEUX RFC(belgia,cupa,16-mi de finala)
18.00...HARTBERG-SALZBURG(austria,cupa,optimile de finala)
18.00...AUSTRIA VIENA-AUSTRIA KLAGENFURT(austria,cupa,optimile de finala)
19.00...SANDHAUSEN-LEVERKUSEN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...DORTMUND-HOFFENHEIM(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...CHELSEA-BLACKBURN(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...BOURNEMOUTH-LIVERPOOL(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...WEST HAM UNITED-ARSENAL(anglia,league cup,16-mi de finala)
22.15...MANCHESTER UNITED-NEWCASTLE UNITED(anglia,league cup,16-mi de finala)
______________________________________________________________________________

joi 2 noiembrie 2023

21.30...AK GRAZER-STURM GRAZ(austria,cupa,optimile de finala)
________________________________________________________________

vineri 3 noiembrie 2023

04.00...MILLONARIOS BOGOTA-CUCUTA DEPORTIVO(columbia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________________________

sambata 4 noiembrie 2023

17.00...WIMBLEDON-CHELTENHAM(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...CHESTERFIELD-PORTSMOUTH(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BROMLEY-BLACKPOOL(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BRADFORD CITY-WYCOMBE(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BOLTON WANDERERS-SOLIHULL(anglia,cupa,128-mi de finala)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

duminica 5 noiembrie 2023

17.00...HEARTS-GLASGOW RANGERS(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

marti 7 noiembrie 2023

14.35...QINGDAO HAINU-SHANGHAI SHENHUA(china,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________

miercuri 15 noiembrie 2023

02.00...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
04.00...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

sambata 18 noiembrie 2023

17.30...FK VIDIN-BEROE STARA ZAGORA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_____________________________________________________________________

miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________

#128
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante


miercuri 25 octombrie 2023

15.30...FK SNINA-DUNAJSKA STREDA(slovacia,cupa,16-mi de finala)
________________________________________________________________

luni 30 octombrie 2023

20.00...AL HILAL-AL HAZM(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
_______________________________________________________________

marti 31 octombrie 2023

14.15...AL FATEH-AL SHABAB(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
16.45...AL NASSR-AL ETTIFAQ(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
17.30...LITEX LOVECI-CERNO MORE VARNA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
19.00...WOLFSBURG-LEIPZIG(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...STUTTGART-UNION BERLIN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...ST PAULI-SCHALKE(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...KRIENS-FC BASEL(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.00...BELLINZONA-FC ZURICH(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.45...KAISERSLAUTERN-1.FC KOLN(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...EVERTON-BURNLEY(anglia,league cup,16-mi de finala)
_____________________________________________________________

miercuri 1 noiembrie 2023

14.00...JEDINSTVO-PARTIZAN BELGRAD(serbia,cupa,16-mi de finala)
14.00...RADNICKI-CUKARICKI(serbia,cupa,16-mi de finala)
16.00...ST GILLOISE-MEUX RFC(belgia,cupa,16-mi de finala)
18.00...HARTBERG-SALZBURG(austria,cupa,optimile de finala)
18.00...AUSTRIA VIENA-AUSTRIA KLAGENFURT(austria,cupa,optimile de finala)
19.00...SANDHAUSEN-LEVERKUSEN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...DORTMUND-HOFFENHEIM(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...CHELSEA-BLACKBURN(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...BOURNEMOUTH-LIVERPOOL(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...WEST HAM UNITED-ARSENAL(anglia,league cup,16-mi de finala)
22.15...MANCHESTER UNITED-NEWCASTLE UNITED(anglia,league cup,16-mi de finala)
______________________________________________________________________________

joi 2 noiembrie 2023

21.30...AK GRAZER-STURM GRAZ(austria,cupa,optimile de finala)
________________________________________________________________

vineri 3 noiembrie 2023

04.00...MILLONARIOS BOGOTA-CUCUTA DEPORTIVO(columbia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________________________

sambata 4 noiembrie 2023

17.00...WIMBLEDON-CHELTENHAM(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...CHESTERFIELD-PORTSMOUTH(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BROMLEY-BLACKPOOL(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BRADFORD CITY-WYCOMBE(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BOLTON WANDERERS-SOLIHULL(anglia,cupa,128-mi de finala)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

duminica 5 noiembrie 2023

17.00...HEARTS-GLASGOW RANGERS(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

marti 7 noiembrie 2023

14.35...QINGDAO HAINU-SHANGHAI SHENHUA(china,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________

miercuri 15 noiembrie 2023

02.00...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
04.00...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

sambata 18 noiembrie 2023

17.30...FK VIDIN-BEROE STARA ZAGORA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_____________________________________________________________________

miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________

#129
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante


sambata 28 octombrie 2023


14.30...CHELSEA-BRENTFORD(anglia,etapa 10)

14.30...SOUTHAMPTON-BIRMINGHAM CITY(anglia,championship,etapa 14)
17.00...ARSENAL-SHEFFIELD UNITED(anglia,etapa 10)

17.15...BARCELONA-REAL MADRID(spania,etapa 10)

17.00...SUNDERLAND-NORWICH(anglia,championship,etapa 14)

23.00...FORTALEZA EC(brazilia)-LDU QUITO(ecuador)(copa sudamericana,finala)

____________________________________________________________________________


duminica 29 octombrie 2023



13.15...TWENTE ENSCHEDE-FEYENOORD ROTTERDAM(olanda,etapa 10)

15.00...MAMELODI SUNDOWNS(africa de sud)-AL AHLY(egipt)(africa super liga,semifinala)

15.30...PSV EINDHOVEN-AJAX AMSTERDAM(olanda,etapa 10)

16.00...LIVERPOOL-NOTTINGHAM FOREST(anglia,etapa 10)

17.30...MANCHESTER UNITED-MANCHESTER CITY(anglia,etapa 10)

19.00...INTER MILANO-AS ROMA(italia,etapa 10)

19.00...FERENCVAROS-UJPEST(ungaria,clasic,derby,etapa 11)

20.00...WYDAD CASABLANCA(maroc)-ESPERANCE TUNIS(tunisia)(africa super liga,semifinala)

19.00...SSC NAPOLI-AC MILAN(italia,etapa 10)

_____________________________________________________________________

luni 30 octombrie 2023

20.00...AL HILAL-AL HAZM(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
_______________________________________________________________

marti 31 octombrie 2023

14.15...AL FATEH-AL SHABAB(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
16.45...AL NASSR-AL ETTIFAQ(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
17.30...LITEX LOVECI-CERNO MORE VARNA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
19.00...WOLFSBURG-LEIPZIG(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...STUTTGART-UNION BERLIN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...ST PAULI-SCHALKE(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...KRIENS-FC BASEL(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.00...BELLINZONA-FC ZURICH(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.45...KAISERSLAUTERN-1.FC KOLN(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...EVERTON-BURNLEY(anglia,league cup,16-mi de finala)
_____________________________________________________________

miercuri 1 noiembrie 2023

14.00...JEDINSTVO-PARTIZAN BELGRAD(serbia,cupa,16-mi de finala)
14.00...RADNICKI-CUKARICKI(serbia,cupa,16-mi de finala)
16.00...ST GILLOISE-MEUX RFC(belgia,cupa,16-mi de finala)
18.00...HARTBERG-SALZBURG(austria,cupa,optimile de finala)
18.00...AUSTRIA VIENA-AUSTRIA KLAGENFURT(austria,cupa,optimile de finala)
19.00...SANDHAUSEN-LEVERKUSEN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...DORTMUND-HOFFENHEIM(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...CHELSEA-BLACKBURN(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...BOURNEMOUTH-LIVERPOOL(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...WEST HAM UNITED-ARSENAL(anglia,league cup,16-mi de finala)
22.15...MANCHESTER UNITED-NEWCASTLE UNITED(anglia,league cup,16-mi de finala)
______________________________________________________________________________

joi 2 noiembrie 2023

21.30...AK GRAZER-STURM GRAZ(austria,cupa,optimile de finala)
________________________________________________________________

vineri 3 noiembrie 2023

04.00...MILLONARIOS BOGOTA-CUCUTA DEPORTIVO(columbia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________________________

sambata 4 noiembrie 2023

17.00...WIMBLEDON-CHELTENHAM(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...CHESTERFIELD-PORTSMOUTH(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BROMLEY-BLACKPOOL(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BRADFORD CITY-WYCOMBE(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BOLTON WANDERERS-SOLIHULL(anglia,cupa,128-mi de finala)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

duminica 5 noiembrie 2023

17.00...HEARTS-GLASGOW RANGERS(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

marti 7 noiembrie 2023

14.35...QINGDAO HAINU-SHANGHAI SHENHUA(china,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________

miercuri 15 noiembrie 2023

02.00...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
04.00...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

sambata 18 noiembrie 2023

17.30...FK VIDIN-BEROE STARA ZAGORA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_____________________________________________________________________

miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________

FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante


sambata 28 octombrie 2023


14.30...CHELSEA-BRENTFORD(anglia,etapa 10)
14.30...SOUTHAMPTON-BIRMINGHAM CITY(anglia,championship,etapa 14)
17.00...ARSENAL-SHEFFIELD UNITED(anglia,etapa 10)
17.15...BARCELONA-REAL MADRID(spania,etapa 10)
17.00...SUNDERLAND-NORWICH(anglia,championship,etapa 14)
23.00...FORTALEZA EC(brazilia)-LDU QUITO(ecuador)(copa sudamericana,finala)
____________________________________________________________________________


duminica 29 octombrie 2023



13.15...TWENTE ENSCHEDE-FEYENOORD ROTTERDAM(olanda,etapa 10)
15.00...MAMELODI SUNDOWNS(africa de sud)-AL AHLY(egipt)(africa super liga,semifinala)
15.30...PSV EINDHOVEN-AJAX AMSTERDAM(olanda,etapa 10)
16.00...LIVERPOOL-NOTTINGHAM FOREST(anglia,etapa 10)
17.30...MANCHESTER UNITED-MANCHESTER CITY(anglia,etapa 10)
19.00...INTER MILANO-AS ROMA(italia,etapa 10)
19.00...FERENCVAROS-UJPEST(ungaria,clasic,derby,etapa 11)
20.00...WYDAD CASABLANCA(maroc)-ESPERANCE TUNIS(tunisia)(africa super liga,semifinala)
21.45...SSC NAPOLI-AC MILAN(italia,etapa 10)
____________________________________________________________________

luni 30 octombrie 2023

20.00...AL HILAL-AL HAZM(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
_______________________________________________________________

marti 31 octombrie 2023

14.15...AL FATEH-AL SHABAB(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
16.45...AL NASSR-AL ETTIFAQ(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
17.30...LITEX LOVECI-CERNO MORE VARNA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
19.00...WOLFSBURG-LEIPZIG(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...STUTTGART-UNION BERLIN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...ST PAULI-SCHALKE(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...KRIENS-FC BASEL(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.00...BELLINZONA-FC ZURICH(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.45...KAISERSLAUTERN-1.FC KOLN(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...EVERTON-BURNLEY(anglia,league cup,16-mi de finala)
_____________________________________________________________

miercuri 1 noiembrie 2023

14.00...JEDINSTVO-PARTIZAN BELGRAD(serbia,cupa,16-mi de finala)
14.00...RADNICKI-CUKARICKI(serbia,cupa,16-mi de finala)
16.00...ST GILLOISE-MEUX RFC(belgia,cupa,16-mi de finala)
18.00...HARTBERG-SALZBURG(austria,cupa,optimile de finala)
18.00...AUSTRIA VIENA-AUSTRIA KLAGENFURT(austria,cupa,optimile de finala)
19.00...SANDHAUSEN-LEVERKUSEN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...DORTMUND-HOFFENHEIM(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...CHELSEA-BLACKBURN(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...BOURNEMOUTH-LIVERPOOL(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...WEST HAM UNITED-ARSENAL(anglia,league cup,16-mi de finala)
22.15...MANCHESTER UNITED-NEWCASTLE UNITED(anglia,league cup,16-mi de finala)
______________________________________________________________________________

joi 2 noiembrie 2023

21.30...AK GRAZER-STURM GRAZ(austria,cupa,optimile de finala)
________________________________________________________________

vineri 3 noiembrie 2023

04.00...MILLONARIOS BOGOTA-CUCUTA DEPORTIVO(columbia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________________________

sambata 4 noiembrie 2023

17.00...WIMBLEDON-CHELTENHAM(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...CHESTERFIELD-PORTSMOUTH(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BROMLEY-BLACKPOOL(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BRADFORD CITY-WYCOMBE(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BOLTON WANDERERS-SOLIHULL(anglia,cupa,128-mi de finala)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

duminica 5 noiembrie 2023

17.00...HEARTS-GLASGOW RANGERS(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

marti 7 noiembrie 2023

14.35...QINGDAO HAINU-SHANGHAI SHENHUA(china,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________

miercuri 15 noiembrie 2023

02.00...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
04.00...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

sambata 18 noiembrie 2023

17.30...FK VIDIN-BEROE STARA ZAGORA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_____________________________________________________________________

miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________

Edited by marshall54, 28 October 2023 - 10:23.


#130
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante

marti 31 octombrie 2023

14.15...AL FATEH-AL SHABAB(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
16.45...AL NASSR-AL ETTIFAQ(arabia saudita,cupa,optimile de finala)
17.30...LITEX LOVECI-CERNO MORE VARNA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
19.00...WOLFSBURG-LEIPZIG(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...STUTTGART-UNION BERLIN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...ST PAULI-SCHALKE(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...KRIENS-FC BASEL(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.00...BELLINZONA-FC ZURICH(elvetia,cupa,optimi de finala)
21.45...KAISERSLAUTERN-1.FC KOLN(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...EVERTON-BURNLEY(anglia,league cup,16-mi de finala)

22.00...MANACOR-LAS PALMAS(spania,cupa,preliminarii,64-mi de finala)
22.00...UTRECHT-WAALWIJK(olanda,cupa,preliminarii,32-mi de finala)
22.00...MANSAJERO-ESPANYOL(spania,cupa,preliminarii,64-mi de finala)
_____________________________________________________________

miercuri 1 noiembrie 2023

14.00...JEDINSTVO-PARTIZAN BELGRAD(serbia,cupa,16-mi de finala)
14.00...RADNICKI-CUKARICKI(serbia,cupa,16-mi de finala)
16.00...ST GILLOISE-MEUX RFC(belgia,cupa,16-mi de finala)

16.00...GENOA-REGGINA(italia,cupa,16-mi de finala)
18.00...HARTBERG-SALZBURG(austria,cupa,optimile de finala)
18.00...AUSTRIA VIENA-AUSTRIA KLAGENFURT(austria,cupa,optimile de finala)

19.00...LECCE-PARMA(italia,cupa,16-mi de finala)
19.00...SANDHAUSEN-LEVERKUSEN(germania,cupa,16-mi de finala)
19.00...DORTMUND-HOFFENHEIM(germania,cupa,16-mi de finala)
21.45...CHELSEA-BLACKBURN(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...BOURNEMOUTH-LIVERPOOL(anglia,league cup,16-mi de finala)
21.45...WEST HAM UNITED-ARSENAL(anglia,league cup,16-mi de finala)
22.15...MANCHESTER UNITED-NEWCASTLE UNITED(anglia,league cup,16-mi de finala)

19.00...UDINESE-CAGLIARI(italia,cupa,16-mi de finala)
______________________________________________________________________________

joi 2 noiembrie 2023

21.30...AK GRAZER-STURM GRAZ(austria,cupa,optimile de finala)

22.00...ATLETICO NACIONAL-DEPORTIVO PEREIRA(columbia,cupa,semifinale)
19.00...SASSUOLO-SPEZIA22.00...TORINO-FROSINONE(italia,cupa,16-mi de finala)
22.00...TORINO-FROSINONE(italia,cupa,16-mi de finala)
________________________________________________________________

vineri 3 noiembrie 2023


04.00...MILLONARIOS BOGOTA-CUCUTA DEPORTIVO(columbia,cupa,semifinale)
_______________________________________________________________________

sambata 4 noiembrie 2023

17.00...WIMBLEDON-CHELTENHAM(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...CHESTERFIELD-PORTSMOUTH(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BROMLEY-BLACKPOOL(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BRADFORD CITY-WYCOMBE(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BOLTON WANDERERS-SOLIHULL(anglia,cupa,128-mi de finala)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

duminica 5 noiembrie 2023

17.00...HEARTS-GLASGOW RANGERS(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

marti 7 noiembrie 2023

14.35...QINGDAO HAINU-SHANGHAI SHENHUA(china,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________

miercuri 15 noiembrie 2023

02.00...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
04.00...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

sambata 18 noiembrie 2023

17.30...FK VIDIN-BEROE STARA ZAGORA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_____________________________________________________________________

miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________


#131
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante

vineri 3 noiembrie 2023

04.00...MILLONARIOS BOGOTA 1-0 CUCUTA DEPORTIVO(columbia,cupa,semifinale)
16.00...AL MINYA-BNY MAZAR(egipt cupa,512-mi de finala)
18.00...MALKIYA-AL ALI(bahrain,cupa 64-mi de finala)
_______________________________________________________________________

sambata 4 noiembrie 2023


07.15...POHANG STEELERS-JEONBUKHYUNDAY(coreea de sud,cupa,finala)
17.00...WIMBLEDON-CHELTENHAM(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...CHESTERFIELD-PORTSMOUTH(anglia,cupa,128-mi de finala)

18.00...ISA TOWN-EAST RIFFA(bahrain,cupa 64-mi de finala)
17.00...BROMLEY-BLACKPOOL(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BRADFORD CITY-WYCOMBE(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BOLTON WANDERERS-SOLIHULL(anglia,cupa,128-mi de finala)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

duminica 5 noiembrie 2023

17.00...HEARTS-GLASGOW RANGERS(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

marti 7 noiembrie 2023

14.35...QINGDAO HAINU-SHANGHAI SHENHUA(china,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________

miercuri 15 noiembrie 2023

02.00...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
04.00...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

sambata 18 noiembrie 2023

17.30...FK VIDIN-BEROE STARA ZAGORA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_____________________________________________________________________

miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________


#132
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante

sambata 4 noiembrie 2023

17.00...WIMBLEDON-CHELTENHAM(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...CHESTERFIELD-PORTSMOUTH(anglia,cupa,128-mi de finala)

18.00...ISA TOWN-EAST RIFFA(bahrain,cupa 64-mi de finala)
17.00...BROMLEY-BLACKPOOL(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BRADFORD CITY-WYCOMBE(anglia,cupa,128-mi de finala)
17.00...BOLTON WANDERERS-SOLIHULL(anglia,cupa,128-mi de finala)
19.15...HIBERNIAN EDIMBURG-ABERDEEN(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

duminica 5 noiembrie 2023

17.00...HEARTS-GLASGOW RANGERS(scotia,cupa ligii,semifinale)
_________________________________________________________________

marti 7 noiembrie 2023

14.35...QINGDAO HAINU-SHANGHAI SHENHUA(china,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________

miercuri 15 noiembrie 2023

02.00...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
04.00...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

sambata 18 noiembrie 2023

17.30...FK VIDIN-BEROE STARA ZAGORA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_____________________________________________________________________

miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________


marti 19 decembrie 2023

21.45...PORT VALE-MIDDLESBROUGH(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
21.45...EVERTON-FULHAM(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)

22.00...LIVERPOOL-WEST HAM UNITED(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
22.00...CHELSEA-NEWCASTLE(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
_____________________________________________________________________

#133
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante


marti 7 noiembrie 2023

14.35...QINGDAO HAINU-SHANGHAI SHENHUA(china,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________


marti 14 noiembrie 2023

21.45...DERBY COUNTY-CREWE ALEXANDRA(anglia,cupa,128-mi de finala,rejucare)
21.45...BURTON ALBION-PORT VALE(anglia,cupa,128-mi de finala,rejucare)
21.45...YORK-CHESTER(anglia,cupa,128-mi de finala,rejucare)
_______________________________________________________________________

miercuri 15 noiembrie 2023

02.00...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
04.00...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
_____________________________________________________________________

sambata 18 noiembrie 2023

17.30...FK VIDIN-BEROE STARA ZAGORA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_____________________________________________________________________


duminica 19 noiembrie 2023

04.00...SAPRISSA-ALAJUELENSE(costa rica,finala)
_________________________________________________

miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________


marti 5 decembrie 2023

21.45...KAISERSLAUTERN-NURNBERG(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...HERTHA BERLIN-HAMBURGER(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...MONCHENGLADSBACH-WOLFSBURG(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...STUTTGART-DORTMUND(germania,cupa,optimile de finala)
__________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)

19.00...AEK ATENA-ARIS SALONIC(grecia,cupa,optimile de finala,meciul tur)
21.00...BRUGGE-WAREGEM(belgia,cupa,8-mi de finala)
21.00...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE(belgia,cupa,8-mi de finala)
21.00...PANATHINAIKOS ATENA-OLYMPIAKOS PIREU(grecia,cupa,optimile de finala,meciul tur)
_________________________________________________________________

marti 19 decembrie 2023

21.45...PORT VALE-MIDDLESBROUGH(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
21.45...EVERTON-FULHAM(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)

22.00...LIVERPOOL-WEST HAM UNITED(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
22.00...CHELSEA-NEWCASTLE(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
_____________________________________________________________________

#134
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante


miercuri 22 noiembrie 2023

16.30...DUNAV RUSE-LEVSKI SOFIA(bulgaria,cupa 16-mi de finala)
_______________________________________________________________


joi 23 noiembrie 2023

02.10...BOCA JUNIORS-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,cupa,semifinale)
____________________________________________________________________

vineri 24 noiembrie 2023

02.10...DEFENSA Y JUSTICIA-SAN LORENZO(argentina,cupa,semifinale)
03.00...ATLETICO NACIONAL-MILLONARIOS*(columbia,cupa,finala)

* in priimul meci : MILLONARIOS BOGOTA 1-1 ATLETICO NACIONAL MEDELLIN
____________________________________________________________________

sambata 25 noiembrie 2023

15.00...CONG AN HANOI-HOANG ANH GIA LAI(vietnam,cupa,16-mi de finala)
_________________________________________________________________


vineri 1 decembrie 2023

17.00...NOTTS COUNTY-SHREWSBURY(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...YORK CITY-WIGAN ATHLETIC(anglia,cupa,64-mi de finala)
____________________________________________________________________

sambata 2 decembrie 2023

17.00...PETERBOROUGH-DONCASTER ROVERS(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...OXFORD UNITED-GRIMSBY TOWN(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...NEWPORT COUNTY-BARNET(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...MAIDSTONE UNITED-BARROW(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...GILLINGHAM-CHARLTON ATHLETIC(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...CREWE ALEXANDRA-BRISTOL ROVERS(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...CAMBRIDGE UNITED-FLEETWOOD TOWN(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...BOLTON WANDERERS-HARROGATE TOWN(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...BLACKPOOL-FOREST GREEN(anglia,cupa,64-mi de finala)
17.00...ALFRETON TOWN-WALSALL(anglia,cupa,64-mi de finala)
______________________________________________________________

marti 5 decembrie 2023

21.45...KAISERSLAUTERN-NURNBERG(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...HERTHA BERLIN-HAMBURGER(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...MONCHENGLADSBACH-WOLFSBURG(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...STUTTGART-DORTMUND(germania,cupa,optimile de finala)
__________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)

19.00...AEK ATENA-ARIS SALONIC(grecia,cupa,optimile de finala,meciul tur)
21.00...BRUGGE-WAREGEM(belgia,cupa,8-mi de finala)
21.00...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE(belgia,cupa,8-mi de finala)
21.00...PANATHINAIKOS-OLYMPIAKOS PIREU(grecia,cupa,optimile de finala,meciul tur)
_________________________________________________________________

marti 19 decembrie 2023

21.45...PORT VALE-MIDDLESBROUGH(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
21.45...EVERTON-FULHAM(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)

22.00...LIVERPOOL-WEST HAM UNITED(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
22.00...CHELSEA-NEWCASTLE(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
_____________________________________________________________________

#135
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante

marti 5 decembrie 2023

17.30...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA(bulgaria,optimile de finala)

21.45...KAISERSLAUTERN-NURNBERG(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...HERTHA BERLIN-HAMBURGER(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...MONCHENGLADSBACH-WOLFSBURG(germania,cupa,optimile de finala)
21.45...STUTTGART-DORTMUND(germania,cupa,optimile de finala)
__________________________________________________________________

miercuri 6 decembrie 2023

14.30...BYLIS-VORA(albania,cupa,16-mi de finala)

17.30...LUDOGORET RAZGRAD-LOKOMOTIV PLOVDIV(bulgaria,optimile de finala)
19.00...AEK ATENA-ARIS SALONIC(grecia,cupa,optimile de finala,meciul tur)
21.00...BRUGGE-WAREGEM(belgia,cupa,8-mi de finala)
21.00...ANDERLECHT-STANDARD LIEGE(belgia,cupa,8-mi de finala)
21.00...PANATHINAIKOS-OLYMPIAKOS PIREU(grecia,cupa,optimile de finala,meciul tur)
_________________________________________________________________

marti 19 decembrie 2023

21.45...PORT VALE-MIDDLESBROUGH(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
21.45...EVERTON-FULHAM(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)

22.00...LIVERPOOL-WEST HAM UNITED(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
22.00...CHELSEA-NEWCASTLE(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
_____________________________________________________________________

joi 14 decembrie 2023

00.00...DEFENSAY JUSTICIA-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,finala)
_____________________________________________________________________

vineri 2 februarien 2024

19.00...LINZ-SALZBURG(austria,sferturile de finala)
21.30...STURM GRAZ-AUSTRIA VIENA(austria,sferturile de finala)
_________________________________________________________________

#136
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante

marti 19 decembrie 2023

21.45...PORT VALE-MIDDLESBROUGH(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
21.45...EVERTON-FULHAM(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)

22.00...LIVERPOOL-WEST HAM UNITED(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
22.00...CHELSEA-NEWCASTLE(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
_____________________________________________________________________

joi 14 decembrie 2023

00.00...DEFENSAY JUSTICIA-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,finala)
_____________________________________________________________________

vineri 2 februarien 2024

19.00...LINZ-SALZBURG(austria,sferturile de finala)
21.30...STURM GRAZ-AUSTRIA VIENA(austria,sferturile de finala)
_________________________________________________________________

#137
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,853
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante

marti 19 decembrie 2023

21.45...PORT VALE-MIDDLESBROUGH(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
21.45...EVERTON-FULHAM(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)

22.00...LIVERPOOL-WEST HAM UNITED(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
22.00...CHELSEA-NEWCASTLE(anglia,cupa ligii,sferturile de finala)
_____________________________________________________________________

joi 14 decembrie 2023

00.00...DEFENSAY JUSTICIA-ESTUDIANTES LA PLATA(argentina,finala)
_____________________________________________________________________

vineri 2 februarien 2024

19.00...LINZ-SALZBURG(austria,sferturile de finala)
21.30...STURM GRAZ-AUSTRIA VIENA(austria,sferturile de finala)
_________________________________________________________________

sambata 6 ianuarie 2024

????...SUNDERLAND-NEWCASTLE(fa cup,32-mi de finala)
????...CHELSEA-PRESTON NORTH END(fa cup,32-mi de finala)
????...MANCHESTER CITY-HUDDERSFIELD(fa cup,32-mi de finala)
????...ARSENAL-LIVERPOOL(fa cup,32-mi de finala)
________________________________________________________________

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate