Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Convertit sistem de navigați...

Nu am sunet pe hdmi

Întrebare alunita

Schimbare tabla acoperis
 Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro
 Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 

FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

* * - - - 1 votes
  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#91
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante


miercuri 12 februarie 2020

03.00...SANTOS LAGUNA-MONTERREY (mexic,cupa)
05.00...TIJUANA-MORELIA (mexic,cupa)
19.30...DIJON-PARIS SAINT GERMAIN (franta,cupa,sferturile de finala)
19.30...GALATASARAY-ALANYA (turcia,cupa)
20.00...PANATHINAIKOS-PAOK SALONIC (grecia,cupa)
21.45...VITESSE ARNHEIM-AJAX AMSTERDAM (olanda,cupa)
21.45...INTER-NAPOLI (italia,cupa,semifinale)
22.00...BILBAO-GRANADA (spania,cupa,semifinale)
22.00...LYON-MARSEILLE (franta,cupa,sferturile de finala)
22.45...PORTO-VISEU (portugalia,cupa,semifinale)
_________________________________________________________________

joi 13 februarie 2020

03.00...PACHUCA-TOLUCA (mexic,cupa)
05.00...DORADOS-JUAREZ (mexic,cupa)
03.30...MANAUS-CORITIBA (brazilia,cupa)
21.45...HEERENVEEN-FEYENOORD (olanda,cupa)
21.45...MILAN-JUVENTUS (italia,cupa,semifinale)
22.00...EPINAL-SAINT ETIENNE (franta,cupa,sferturile de finala)
22.00...SOCIEDAD-MIRANDES (spania,cupa,semifinale)
___________________________________________________________

vineri 14 februarie 2020

02.30...SAO RAIMUNDO-CRUZEIRO (brazilia,cupa)
18.00...HIFK HELSINKI-INTER TURKU (finlanda,cupa)
18.00...QATAR CLUB-AL SADD (qatar,cupa)
21.00...HAVNARFJORDUR-THROTTUR (islanda,cupa)
21.00...FJOLNIR-STJARNAN (islanda,cupa)
________________________________________________

#92
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante


luni 2 martie 2020

21.45...PORTSMOUTH-ARSENAL (anglia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________

marti 3 martie 2020

18.00...CSKA SOFIA-BOTEV VRATA (bulgaria,sferturile de finala)
19.30...ESBJERG-AARHUS (danemarca,sferturile de finala)
21.45...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,cupa,optimile de finala)
22.00...WBA-NEWCASTLE (anglia,cupa,optimile de finala)
22.00...READING-SHEFFIELD UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
______________________________________________________________________

miercuri 4 februarie 2020

15.30...VIKTORIA PLZEN-MLADA BOLESLAV (cehia,sferturile de finala)
17.30...SPARTA PRAGA-BANIK OSTRAVA (cehia,sferturile de finala)
19.30...AALBORG-FC COPENHAGA (danemarca,sferturile de finala)
21.45...TOTTENHAM HOTSPUR-NORWICH CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...LEICESTER CITY-BIRMINGHAM CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
_______________________________________________________________________________________________________

joi 5 martie 2020

19.00...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,sferturile de finala)
21.45...DERBY COUNTY-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
______________________________________________________________________________

miercuri 18 februarie 2020

18.00...RIJEKA-OSIJEK (croatia,semifinale)
____________________________________

duminica 1 martie 2020

18.30...MANCHESTER CITY-ASTON VILLA (anglia,cupa ligii,finala)
________________________________________________________________________________

duminica 22 martie 2020

21.30...ANTWERP-BRUGES (belgia,finala)
______________________________________________

Edited by marshall54, 16 February 2020 - 08:04.


#93
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

joi 20 februarie 2020

16.00...MANAMA CLUB-MUHARRAQ CLUB (bahrain,cupa regelui,semifinale)
19.00...AL AHLY CAIRO-ZAMALEK CAIRO (egipt,super cupa)...meciul poate fi vazut la ON SPORT,ABU DHABI SPORTS 1
19.30...AL SAHEL KUWAIT CITY-AL QADSIA KUWAIT CITY (kuwait,emir cup)
22.30...BARRANQUILLA-TIGRES CLUB BOGOTA (columbia)
________________________________________________________________

vineri 21 februarie 2020

03.00...ATLETICO HUILA-LLANEROS VILLAVICENCIO (columbia,cupa)
17.00...AL ISMAILY ISMAILIA-PYRAMIDS CAIRO (egipt,cupa 16-mi)
18.00...AL WEHDAT AMMAN-ITTIHAD AL RAMTHA (iordania,supercupa)...meciul poate fi vazut la JORDAN SPORT
18.30...AL DHAFRA MADINAT ZAYED-AL JAZIRA ABU DHABI (uae,cupa presedintelui)
20.00...BLACK LEOPARDS-AMAVARARA (africa de sud,cupa)
20.00...VAASAN PALLOSEURA-JARO JAKOBSTAD (finlanda)
21.00...UMF AFTURELDING-BREIDABLIK KOPAVOGUR (islanda)
____________________________________________________

duminica 1 martie 2020

18.30...MANCHESTER CITY-ASTON VILLA (anglia,cupa ligii,finala)
________________________________________________________________________________

luni 2 martie 2020

21.45...PORTSMOUTH-ARSENAL (anglia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________

marti 3 martie 2020

18.00...CSKA SOFIA-BOTEV VRATA (bulgaria,sferturile de finala)
19.30...ESBJERG-AARHUS (danemarca,sferturile de finala)
21.45...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,cupa,optimile de finala)
22.00...WBA-NEWCASTLE (anglia,cupa,optimile de finala)
22.00...READING-SHEFFIELD UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
______________________________________________________________________

miercuri 4 februarie 2020

15.30...VIKTORIA PLZEN-MLADA BOLESLAV (cehia,sferturile de finala)
17.30...SPARTA PRAGA-BANIK OSTRAVA (cehia,sferturile de finala)
19.30...AALBORG-FC COPENHAGA (danemarca,sferturile de finala)
21.45...TOTTENHAM HOTSPUR-NORWICH CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...LEICESTER CITY-BIRMINGHAM CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
_______________________________________________________________________________________________________

joi 5 martie 2020

19.00...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,sferturile de finala)
21.45...DERBY COUNTY-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
______________________________________________________________________________

duminica 22 martie 2020

21.30...ANTWERP-BRUGES (belgia,finala)
______________________________________________

#94
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante

duminica 23 februarie 2020

14.30...KALMAR-ORGRYTE (suedia,cupa)
16.00...KEFLAVIK-VIKINGUR (islanda,cupa)
16.00...BAROKA-HUNGRY LIONS (africa de sud,cupa)
16.30...NORRKOPING-HALMSTADS (suedia,cupa)
18.00...YARMOUK MISHREF-AL SHBABAB AL AHMADI (kuwait,cupa emirului)
18.30...HACKEN-GOTENBERG (suedia,cupa)
________________________________________________

duminica 1 martie 2020

18.30...MANCHESTER CITY-ASTON VILLA (anglia,cupa ligii,finala)
________________________________________________________________________________

luni 2 martie 2020

21.45...PORTSMOUTH-ARSENAL (anglia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________

marti 3 martie 2020

18.00...CSKA SOFIA-BOTEV VRATA (bulgaria,sferturile de finala)
19.30...ESBJERG-AARHUS (danemarca,sferturile de finala)
21.45...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,cupa,optimile de finala)
22.00...WBA-NEWCASTLE (anglia,cupa,optimile de finala)
22.00...READING-SHEFFIELD UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
______________________________________________________________________

miercuri 4 februarie 2020

15.30...VIKTORIA PLZEN-MLADA BOLESLAV (cehia,sferturile de finala)
17.30...SPARTA PRAGA-BANIK OSTRAVA (cehia,sferturile de finala)
19.30...AALBORG-FC COPENHAGA (danemarca,sferturile de finala)
21.45...TOTTENHAM HOTSPUR-NORWICH CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...LEICESTER CITY-BIRMINGHAM CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
_______________________________________________________________________________________________________

joi 5 martie 2020

19.00...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,sferturile de finala)
21.45...DERBY COUNTY-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
______________________________________________________________________________

duminica 22 martie 2020

21.30...ANTWERP-BRUGES (belgia,finala)
______________________________________________

#95
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante


duminica 1 martie 2020

15.00...AS REJICHE-CS SFAXIEN (tunisia,cupa,16-mi)

17.00...ST JOHNSTONE-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa,16-mi)
18.30...MANCHESTER CITY-ASTON VILLA (anglia,cupa ligii,finala)
19.00...MGNI GRENIVIK-FRAM REYKJAVIK (islanda,cupa)
________________________________________________________________________________

luni 2 martie 2020

15.00...ASM ORAN-OLYMPIQUE DU CHLEF (algeria,cupa)
21.45...PORTSMOUTH-ARSENAL (anglia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________

marti 3 martie 2020

18.00...CSKA SOFIA-BOTEV VRATA (bulgaria,sferturile de finala)
19.30...ESBJERG-AARHUS (danemarca,sferturile de finala)
21.45...CHELSEA-LIVERPOOL (anglia,cupa,optimile de finala)
22.00...WBA-NEWCASTLE (anglia,cupa,optimile de finala)
22.00...READING-SHEFFIELD UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
______________________________________________________________________

miercuri 4 februarie 2020

15.30...VIKTORIA PLZEN-MLADA BOLESLAV (cehia,sferturile de finala)
17.30...SPARTA PRAGA-BANIK OSTRAVA (cehia,sferturile de finala)
19.30...AALBORG-FC COPENHAGA (danemarca,sferturile de finala)
21.45...TOTTENHAM HOTSPUR-NORWICH CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...LEICESTER CITY-BIRMINGHAM CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,optimile de finala)
_______________________________________________________________________________________________________

joi 5 martie 2020

19.00...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,sferturile de finala)
21.45...DERBY COUNTY-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
______________________________________________________________________________

duminica 22 martie 2020

21.30...ANTWERP-BRUGES (belgia,finala)
______________________________________________

#96
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante


joi 5 martie 2020

19.00...LEVSKI SOFIA-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,sferturile de finala)
21.45...DERBY COUNTY-MANCHESTER UNITED (anglia,cupa,optimile de finala)
21.45...NAPOLI-INTER (italia,cupa)
21.45...FEYENOORD-BREDA (olanda,cupa)
21.55...SAINT ETIENNE-RENNES (franta,cupa
22.00...GRANADA-BILBAO (spania,cupa)
22.30...TIGRES BOGOTA-BARANQUILLA (columbia,cupa)
____________________________________________________________

duminica 22 martie 2020

02.30...VASCO DA GAMA-ABC NATAL (brazilia,cupa)
21.30...ANTWERP-BRUGES (belgia,finala)
______________________________________________

#97
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante


vineri 6 martie 2020

20.00...HAFNARFJORDUR-GRINDAVIK (islanda,cupa ligii)
_______________________________________________

sambata 7 martie 2020

12.30...IFK GOTEBORG-FK SIRIUS (suedia,cupa)
16.30...HALMSTADS-TVAAKERS (suedia,cupa)
_________________________________________

duminica 8 martie 2020

12.30...HAMMARBY-SUNDSVALL (suedia,cupa)
15.00...VESTMANNAEYJAR-VESTRY IF (islanda,cupa ligii)
16.30...FC CABINTEELY-CRUMLIN UNITED (irlanda,cupa ligii)
___________________________________________________

luni 9 martie 2020

16.00...DNEPR-SLAVIA MOZIR (belarus,cupa)
_________________________________________

duminica 22 martie 2020

02.30...VASCO DA GAMA-ABC NATAL (brazilia,cupa)
21.30...ANTWERP-BRUGES (belgia,finala)
______________________________________________

#98
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
vineri 21 iulie 2023

01.00...BARRACAS CENTRAL-BOCA JUNIORS (argentina,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________________________

sambata 26 iulie 2023

????...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO PASTO (columbia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________

duminica 27 iulie 2023

????...AMERICA CALI-ATLETICO NACIONAL (columbia,cupa,optimile de finala)
__________________________________________________________________

CHILE...........8-mi de finala :
URUGUAY........16-mi de finala : septembrie
PARAGUAY........8-mi de finala : joi 27 iulie

SUEDIA.........16-mi de finala : joi 23 august
NORVEGIA........semifinale

JAPONIA........16-mi de finala : miercuri 19 iulie (cupa imparatului)
JAPONIA........sferturile de finala : miercuri 6 septembrie (cupa ligii0
COREA SUD......sferturile de finala
CHINA..........optimile de finala : marti 25 iulie

EGIPT..........semifinale

#99
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante...

vineri 21 iulie 2023

01.00...BARRACAS CENTRAL-BOCA JUNIORS (argentina,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________________________

miercuri 26 iulie 2023


????...GREMIO-FLAMENGO (brazilia,cupa,semifinale)
????...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia,cupa,semifinale)
????...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO PASTO (columbia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________

duminica 27 iulie 2023

????...AMERICA CALI-ATLETICO NACIONAL (columbia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________



ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (fa cup)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (fa cup)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

CHILE...........8-mi de finala :
URUGUAY........16-mi de finala : septembrie
PARAGUAY........8-mi de finala : joi 27 iulie
SUEDIA.........16-mi de finala : joi 23 august
NORVEGIA........semifinale

JAPONIA........16-mi de finala : miercuri 19 iulie (cupa imparatului)
JAPONIA........sferturile de finala : miercuri 6 septembrie (cupa ligii)
COREA SUD......sferturile de finala
CHINA..........optimile de finala : marti 25 iulie

EGIPT..........semifinale


#100
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante...

joi 20 iulie 2023

19.45...SAN MARTIN-VELEZ SARSFIELD (argentina,cupa,32-mi de finala)
22.00...SANTA CRUZ-THE STRONGEST (bolivia,cupa,stagiul grupelor)
22.00...VILLA MITRE-GODOY CRUZ (argentina,cupa,32-mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 21 iulie 2023

00.30...CRISTOBAL-NACIONAL ASUNCION (paraguay,cupa,16-mi de finala)

01.00...BARRACAS CENTRAL-BOCA JUNIORS (argentina,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________________________

miercuri 26 iulie 2023


????...GREMIO-FLAMENGO (brazilia,cupa,semifinale)
00.30...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia,cupa,semifinale)
????...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO PASTO (columbia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________

duminica 27 iulie 2023

????...AMERICA CALI-ATLETICO NACIONAL (columbia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________



ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (fa cup)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (fa cup)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

CHILE...........8-mi de finala :
URUGUAY........16-mi de finala : septembrie
PARAGUAY........8-mi de finala : joi 27 iulie
SUEDIA.........16-mi de finala : joi 23 august
NORVEGIA........semifinale

JAPONIA........16-mi de finala : miercuri 19 iulie (cupa imparatului)
JAPONIA........sferturile de finala : miercuri 6 septembrie (cupa ligii)
COREA SUD......sferturile de finala
CHINA..........optimile de finala : marti 25 iulie

EGIPT..........semifinale


#101
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante...

sambata 21 iulie 2023

17.00...LIVINGSTON-HAMILTON (scotia,cupa ligii,stadiul grupelor)
17.30...NACIONAL MADEIRA-PENAFIEL (portugalia,cupa ligii,16-mi de finala)
20.30...CLEOPATRA GIZA-EL MASRY PORT SAID(egipt,cupa ligii,finala)
23.00...GALWAY UNITED-BANGOR CELTIC (irlanda,cupa,16-mi de finala)
__________________________________________________________________

miercuri 26 iulie 2023


????...GREMIO-FLAMENGO (brazilia,cupa,semifinale)
00.30...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia,cupa,semifinale)
????...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO PASTO (columbia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________

duminica 27 iulie 2023

????...AMERICA CALI-ATLETICO NACIONAL (columbia,cupa,optimile de finala)
_________________________________________________________________________



ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (fa cup)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (fa cup)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (fa cup)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

CHILE...........8-mi de finala :
URUGUAY........16-mi de finala : septembrie
PARAGUAY........8-mi de finala : joi 27 iulie
SUEDIA.........16-mi de finala : joi 23 august
NORVEGIA........semifinale

JAPONIA........16-mi de finala : miercuri 19 iulie (cupa imparatului)
JAPONIA........sferturile de finala : miercuri 6 septembrie (cupa ligii)
COREA SUD......sferturile de finala
CHINA..........optimile de finala : marti 25 iulie

EGIPT..........semifinale


#102
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante...

ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (cupa angliei)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

ANGLIA.........marti 8 august.........................turul 1 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 29 august........................turul 2 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 26 septembrie....................turul 3 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 31 octombrie.....................turul 4 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 19 decembrie.....................sferturile de finala (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 9 ianuarie si 23 ianuarie 2024...semifinale (cupa ligii)
ANGLIA.........duminica 25 2024.......................finala (cupa ligii)
___________________________________________________________________________

#103
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante...

miercuri 26 iulie 2023

00.00...PATRONATO PARANA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa,16-mi de finala)
03.30...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia,cupa,semifinale,meciul tur)
_____________________________________________________________________________

joi 27 iulie 2023

03.00...SAN LORENZO-PLATENSE (argentina,cupa,16-mi de finala)
03.30...GREMIO-FLAMENGO (brazilia,cupa,semifinale,meciul tur)
___________________________________________________________________

joi 17 august 2023

01.30...SAO PAULO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
03.30...FLAMENGO-GREMIO (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
_______________________________________________________________________


ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (cupa angliei)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

ANGLIA.........marti 8 august.........................turul 1 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 29 august........................turul 2 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 26 septembrie....................turul 3 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 31 octombrie.....................turul 4 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 19 decembrie.....................sferturile de finala (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 9 ianuarie si 23 ianuarie 2024...semifinale (cupa ligii)
ANGLIA.........duminica 25 2024.......................finala (cupa ligii)
___________________________________________________________________________

#104
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante...

miercuri 26 iulie 2023

00.00...PATRONATO PARANA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa,16-mi de finala)
03.30...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia,cupa,semifinale,meciul tur)
14.35...NANTONG ZIUN-WUHAN THREE TOWNS (china,cupa,optimile de finala)
_____________________________________________________________________________

joi 27 iulie 2023

03.00...SAN LORENZO-PLATENSE (argentina,cupa,16-mi de finala)
03.30...GREMIO-FLAMENGO (brazilia,cupa,semifinale,meciul tur)
___________________________________________________________________

vineri 11 august 2023

21.45...BRAUNSCHWEIG-SCHALKE (germania,cupa,32-mi de finala)
______________________________________________________________

joi 17 august 2023

01.30...SAO PAULO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
03.30...FLAMENGO-GREMIO (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
_______________________________________________________________________


ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (cupa angliei)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

ANGLIA.........marti 8 august.........................turul 1 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 29 august........................turul 2 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 26 septembrie....................turul 3 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 31 octombrie.....................turul 4 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 19 decembrie.....................sferturile de finala (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 9 ianuarie si 23 ianuarie 2024...semifinale (cupa ligii)
ANGLIA.........duminica 25 2024.......................finala (cupa ligii)
___________________________________________________________________________

#105
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante...

miercuri 26 iulie 2023

00.00...PATRONATO PARANA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa,16-mi de finala)
03.30...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia,cupa,semifinale,meciul tur)
14.35...NANTONG ZIUN-WUHAN THREE TOWNS (china,cupa,optimile de finala)

21.45...EDINBURGH-ROSS COUNTY (scotia,cupa ligii,optimi de finala)
_____________________________________________________________________________

joi 27 iulie 2023

03.00...SAN LORENZO-PLATENSE (argentina,cupa,16-mi de finala)
03.30...GREMIO-FLAMENGO (brazilia,cupa,semifinale,meciul tur)
___________________________________________________________________


vineri 28 iulie 2023

22.15...DESPORTIVO DAS AVES-VIZELA (portugalia,cupa ligii,16-mi de finala)
___________________________________________________________________________

sambata 29 iulie 2023

17.00...HAMILTON-COVE RANGERS (scotia,cupa ligii,optimi de finala)
19.00...RAPLAMAA-LAANEMAA (estonia,cupa,32-mi de finala)
22.30...ESTORIL-BELENENSES (portugalia,cupa ligii,16-mi de finala)
_____________________________________________________________

vineri 11 august 2023

21.45...BRAUNSCHWEIG-SCHALKE (germania,cupa,32-mi de finala)
______________________________________________________________


joi 17 august 2023

01.30...SAO PAULO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
03.30...FLAMENGO-GREMIO (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
_______________________________________________________________________


ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (cupa angliei)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

ANGLIA.........marti 8 august.........................turul 1 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 29 august........................turul 2 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 26 septembrie....................turul 3 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 31 octombrie.....................turul 4 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 19 decembrie.....................sferturile de finala (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 9 ianuarie si 23 ianuarie 2024...semifinale (cupa ligii)
ANGLIA.........duminica 25 2024.......................finala (cupa ligii)
___________________________________________________________________________

#106
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL CUPELE NATIONALE meciurile de fotbal importante...

miercuri 26 iulie 2023

00.00...PATRONATO PARANA-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa,16-mi de finala)
03.30...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia,cupa,semifinale,meciul tur)
14.35...NANTONG ZIUN-WUHAN THREE TOWNS (china,cupa,optimile de finala)

21.45...EDINBURGH-ROSS COUNTY (scotia,cupa ligii,optimi de finala)
23.00...MILLONARIOS BOGOTA-ATLETICO BUCARAMANGA (columbia,cupa,16-mi de finala)
23.00...CLUB 2 DE MAYO-RESISTENCIA ASUNCION(paraguay,cupa,16-mi de finala)
_____________________________________________________________________________

joi 27 iulie 2023

03.00...SAN LORENZO-PLATENSE (argentina,cupa,16-mi de finala)
03.30...GREMIO-FLAMENGO (brazilia,cupa,semifinale,meciul tur)
___________________________________________________________________


vineri 28 iulie 2023

22.15...DESPORTIVO DAS AVES-VIZELA (portugalia,cupa ligii,16-mi de finala)
___________________________________________________________________________

sambata 29 iulie 2023

17.00...HAMILTON-COVE RANGERS (scotia,cupa ligii,optimi de finala)
19.00...RAPLAMAA-LAANEMAA (estonia,cupa,32-mi de finala)
22.30...ESTORIL-BELENENSES (portugalia,cupa ligii,16-mi de finala)
_____________________________________________________________

vineri 11 august 2023

21.45...BRAUNSCHWEIG-SCHALKE (germania,cupa,32-mi de finala)
______________________________________________________________


joi 17 august 2023

01.30...SAO PAULO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
03.30...FLAMENGO-GREMIO (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
_______________________________________________________________________


ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (cupa angliei)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

ANGLIA.........marti 8 august.........................turul 1 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 29 august........................turul 2 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 26 septembrie....................turul 3 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 31 octombrie.....................turul 4 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 19 decembrie.....................sferturile de finala (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 9 ianuarie si 23 ianuarie 2024...semifinale (cupa ligii)
ANGLIA.........duminica 25 2024.......................finala (cupa ligii)
___________________________________________________________________________

#107
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante

miercuri 9 august 2023

06.00...INSTITUTO CORDOBA-HURACAN(argentina,cupa,32-mi de finala)
13.00...JEJU-POHANG(corea de sud,cupa,semifinale)
13.00...JEONBUK-INCHEON(corea de sud,cupa,semifinale)
21.45...WIMBLEDON-COVENTRY(anglia,cupa ligii,16-mi de finala)
21.45...DERBY COUNTY-BLACKPOOL(anglia,cupa ligii,16-mi de finala)
22.45...BENFICA LISABONA-FC PORTO (portugalia,supercupa)
___________________________________________________________

joi 10 august 2023

00.30...DEPORTIVO SANTANI-GENERAL CABALLERO(paraguay,cupa,16-mi de finala)
03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO PASTO(columbia,cupa,16-mi de finala)
22.00...3 DE FEBREO CIUDAD DEL ESTE-TRINIDENSE ASUNCION(paraguay,cupa,16-mi de finala)
______________________________________________________________________________________

vineri 11 august 2023

04.00...MILLONARIOS-BUCARAMANGA(columbia,cupa,16-mi de finala)
19.00...SANDHAUSEN-HANNOVER(germania,cupa,32-mi de finala)
21.45...BRAUNSCHWEIG-SCHALKE(germania,cupa,32-mi de finala)
______________________________________________________________

joi 17 august 2023

01.30...SAO PAULO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
03.30...FLAMENGO-GREMIO (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
_______________________________________________________________________


ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (cupa angliei)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

ANGLIA.........marti 8 august.........................turul 1 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 29 august........................turul 2 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 26 septembrie....................turul 3 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 31 octombrie.....................turul 4 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 19 decembrie.....................sferturile de finala (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 9 ianuarie si 23 ianuarie 2024...semifinale (cupa ligii)
ANGLIA.........duminica 25 2024.......................finala (cupa ligii)

___________________________________________________________________________

#108
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,896
  • Înscris: 23.06.2013
FOTBAL - CUPELE NATIONALE...meciurile importante

marti 8 august 2023

21.00...HUDDERSFIELD-MIDDLESBROUGH(anglia,cupa ligii,16-mi de finala)
21.45...CHELTENHAM-BIRMINGHAM CITY(anglia,cupa ligii,16-mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-SOUTHAMPTON(anglia,cupa ligii,16-mi de finala)
21.45...STOKE CITY-WEST BROMWICH ALBION(anglia,cupa ligii,16-mi de finala)
_____________________________________________________________________________

miercuri 9 august 2023

06.00...INSTITUTO CORDOBA-HURACAN(argentina,cupa,32-mi de finala)
13.00...JEJU-POHANG(corea de sud,cupa,semifinale)
13.00...JEONBUK-INCHEON(corea de sud,cupa,semifinale)
21.45...WIMBLEDON-COVENTRY(anglia,cupa ligii,16-mi de finala)
21.45...DERBY COUNTY-BLACKPOOL(anglia,cupa ligii,16-mi de finala)
22.45...BENFICA LISABONA-FC PORTO (portugalia,supercupa)
___________________________________________________________

joi 10 august 2023

00.30...DEPORTIVO SANTANI-GENERAL CABALLERO(paraguay,cupa,16-mi de finala)
03.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-DEPORTIVO PASTO(columbia,cupa,16-mi de finala)
22.00...3 DE FEBREO CIUDAD DEL ESTE-TRINIDENSE ASUNCION(paraguay,cupa,16-mi de finala)
______________________________________________________________________________________

vineri 11 august 2023

04.00...MILLONARIOS-BUCARAMANGA(columbia,cupa,16-mi de finala)
19.00...SANDHAUSEN-HANNOVER(germania,cupa,32-mi de finala)
21.45...BRAUNSCHWEIG-SCHALKE(germania,cupa,32-mi de finala)
______________________________________________________________

joi 17 august 2023

01.30...SAO PAULO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
03.30...FLAMENGO-GREMIO (brazilia,cupa,semifinale,meciul retur)
_______________________________________________________________________


ANGLIA..........sambata 5 august........extra preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 19 august.......preliminarii (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 septembrie....calificari,turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 30 septembrie...calificari,turul 3 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 14 octombrie....calificari,turul 4 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 4 noiembrie.....turul 1 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 2 decembrie.....turul 2 (cupa angliei)
ANGLIA..........sambata 6 ianuarie......turul 3 (cupa angliei)*

* in turul 3 vor juca toate echipele din PREMIER LEAGUE si CHAMPIONSHIP.
_________________________________________________________________________

ANGLIA.........marti 8 august.........................turul 1 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 29 august........................turul 2 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 26 septembrie....................turul 3 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 31 octombrie.....................turul 4 (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 19 decembrie.....................sferturile de finala (cupa ligii)
ANGLIA.........marti 9 ianuarie si 23 ianuarie 2024...semifinale (cupa ligii)
ANGLIA.........duminica 25 2024.......................finala (cupa ligii)

___________________________________________________________________________

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate