Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

www.mareapublicitate.com

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#1
iskender

iskender

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 16.02.2006
Am facut si eu un site cu pixeli gratis(primul si din cate stiu singurul gratuit din Romania).Am mai incercat eu sa aduc vorba despre el da vad ca a fost sters topicul....
Siteul cu pricina este www.mareapublicitate.com

Va puteti afisa gratuit bannerul pe prima pagina(grabiti-va cat mai sunt locuri).

Astept parerile(bune sau rele) voastre.

#2
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Hmm...am vazut un articol in Libertatea cu un pusti din Anglia care a facut un asemenea site si a luat o gramada de bani. Ma asteptam sa apara si pe la noi asa ceva...

#3
wizZard

wizZard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 29.03.2005
nu ti l-a sters nimeni, il gasesti la incepatori :death:

#4
iskender

iskender

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 16.02.2006

View PostwizZard, on Mar 1 2006, 20:01, said:

nu ti l-a sters nimeni, il gasesti la incepatori :death:

Ei nu am stiut ca a fost mutat,pai sa-l stearga de acolo si sa-l lase pe asta,daca e vreo problema....

#5
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004
waw ce tare. de ce nu l-ai bagat la site of the day?

#6
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004

Quote

waw ce tare. de ce nu l-ai bagat la site of the day?

Normal, la asa site...


Man, lasati prostiile cu pixelii, cautati si voi ceva mai noua care s-ar putea sa aiba sau nu succes, poate aveti noroc, de ex: http://thewordad.com
si ceva mia vechi dar cu succes ca http://1000tags.com

Edited by Hysony, 01 March 2006 - 20:13.


#7
iskender

iskender

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 16.02.2006

View Post.ral:cr, on Mar 1 2006, 20:10, said:

waw ce tare. de ce nu l-ai bagat la site of the day?

Pentru ca nu l-am facut astazi  :coolspeak: .Am glumit,am considerat ca asta e categoria potrivita.Dar daca vrei sa vb de el si pe acolo eu nu ma supar  :D

#8
Bocacio Junior

Bocacio Junior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,616
  • Înscris: 04.11.2005

View PostReKo, on Mar 1 2006, 19:57, said:

Hmm...am vazut un articol in Libertatea cu un pusti din Anglia care a facut un asemenea site si a luat o gramada de bani. Ma asteptam sa apara si pe la noi asa ceva...
a aparut demult la noi, sunt cred peste 10 site-uri care au serviciul acesta "Bineinteles, nu asta din cazul de fata cu pixelii gratis" dar cu pixeli pe bani.
Ma nene, ne plictisesti cu site-ul asta...cred ca pentru mareapublicitate.com = forum.softpedia.com

#9
iskender

iskender

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 16.02.2006

View PostBocacio Junior, on Mar 1 2006, 20:13, said:

a aparut demult la noi, sunt cred peste 10 site-uri care au serviciul acesta "Bineinteles, nu asta din cazul de fata cu pixelii gratis" dar cu pixeli pe bani.
Ma nene, ne plictisesti cu site-ul asta...cred ca pentru mareapublicitate.com = forum.softpedia.com

Pai cu bani stiu ca sunt.
Iar daca te plictiseste siteul meu nu intra pe el si nu posta in topicul asta,ce mare branza?Ti se pare ca iti pune cineva pistolul la tampla?

#10
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004

View Post.ral:cr, on Mar 1 2006, 20:10, said:

waw ce tare. de ce nu l-ai bagat la site of the day?
mai daca suntem asa multi 'destepti' hai sa facem noi urmatoarea idee de un million de doloare?

ce ziceti? :naughty:

#11
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005
Hysony scoate link-urile din semnatura

#12
iskender

iskender

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 16.02.2006

View PostHysony, on Mar 1 2006, 20:20, said:

mai daca suntem asa multi 'destepti' hai sa facem noi urmatoarea idee de un million de doloare?

ce ziceti? :naughty:

Cine ti-a zis ca vreau sa fac milioane de dolari cu siteul asta?De unde stii pentru ce l-am facut?

Quote

da...imi faci greata cu asa site-uri, strici imaginea romaniei

Pe cand dumneavoastra care stati pe margine santului cu o punga de seminte in mana si scuipati cojile in toate directiile faceti un lobby nemaipomenit iubitei noastre tari....

De ce ar strica siteul meu imaginea tarii? :eek: Ai idee cate mii de siteuri cu pixeli exista in lumea asta?

#13
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

View PostBocacio Junior, on Mar 1 2006, 20:18, said:

da...imi faci greata cu asa site-uri, strici imaginea romaniei

omu' are tot dreptul sa isi prezinte site-ul. :nonobad:

#14
Bocacio Junior

Bocacio Junior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,616
  • Înscris: 04.11.2005
gresesti, are tot dreptul sa ceara review, nu sa faca reclama...daca ii spun ca nu arata bine in firefox, nici nu se deranjeaza sa-l aranjeze...

View Postiskender, on Mar 1 2006, 20:31, said:

Cine ti-a zis ca vreau sa fac milioane de dolari cu siteul asta?De unde stii pentru ce l-am facut?
Pe cand dumneavoastra care stati pe margine santului cu o punga de seminte in mana si scuipati cojile in toate directiile faceti un lobby nemaipomenit iubitei noastre tari....

De ce ar strica siteul meu imaginea tarii? :eek: Ai idee cate mii de siteuri cu pixeli exista in lumea asta?
m-ai pandit tu ca scuip seminte? iti propun un concurs, pe ce tema vrei tu...legata de programare.

#15
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004

Quote

Cine ti-a zis ca vreau sa fac milioane de dolari cu siteul asta?De unde stii pentru ce l-am facut?


nu te ambala, nu m-am referit la tine , nu a avut legatura cu site-ul tau, is mii astfel de site-uri dar ideea era sa renuntati la chestia aia cu pixelli, a fost o idee bunicica, omu' a avut noroc cu presa si asa s-a promovat, nu te-am atacat in nici un fel...

Intradevar sa ne punem toti sa gandim un nou tip de advertising care sa aiba succes, nu se stie poate obtinem ceva mai mult decat timp pierdut

#16
iskender

iskender

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 16.02.2006

View PostHysony, on Mar 1 2006, 21:11, said:

nu te ambala, nu m-am referit la tine , nu a avut legatura cu site-ul tau, is mii astfel de site-uri dar ideea era sa renuntati la chestia aia cu pixelli, a fost o idee bunicica, omu' a avut noroc cu presa si asa s-a promovat, nu te-am atacat in nici un fel...

Intradevar sa ne punem toti sa gandim un nou tip de advertising care sa aiba succes, nu se stie poate obtinem ceva mai mult decat timp pierdut


Stai linistit ca nu m-am suparat,dar tu faci o eroare crezi ca daca tipul ala a facut o groaza de bani si altii au incercat sa-l imite,ai impresia ca si eu fac la fel.Sincer eu vreau o baza de date cu adresele de email ale unor webmasteri,ca sa o obtin le dau ceva gratuit(publicitate pe siteul meu),astfel eu le am adresele si le pot face oricand oferte legate de intretinerea de siteuri.

Quote

m-ai pandit tu ca scuip seminte? iti propun un concurs, pe ce tema vrei tu...legata de programare.

Despre ce vorbim noi aici?Despre programare?Eu credeam ca despre un site,daca nu agreezi discutiile civilizate poti sa postezi in alta parte ca nu ma supar....

#17
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004

View Postiskender, on Mar 1 2006, 22:41, said:

Sincer eu vreau o baza de date cu adresele de email ale unor webmasteri,ca sa o obtin le dau ceva gratuit(publicitate pe siteul meu),astfel eu le am adresele si le pot face oricand oferte legate de intretinerea de siteuri.

ce gandire lame, nu-mi vine sa cred.  :lol:  :lol:
aia de ce naiba sunt webmasteri, ca sa le faci tu treaba? nu te alegi decat cu timp pierdut, serios. nici ei nu se aleg cu nimic, deci iesi in pierdere.

btw, http://www.w3lines.com/turism/, ce speri tu sa obtii de aici?

Edited by .ral:cr, 01 March 2006 - 23:03.


#18
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005

View Post.ral:cr, on Mar 1 2006, 23:03, said:

ce gandire lame, nu-mi vine sa cred.  :lol:  :lol:
aia de ce naiba sunt webmasteri, ca sa le faci tu treaba? nu te alegi decat cu timp pierdut, serios. nici ei nu se aleg cu nimic, deci iesi in pierdere.

btw, http://www.w3lines.com/turism/, ce speri tu sa obtii de aici?

:lol:  :lol: vrea sa le faca el treaba ca doar e profesionist si, in plus, vrea sa ii ajute pe toti fara sa castige nimic

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate