Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Casti j7 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Marianmt2

Marianmt2

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 14.07.2018
Salut. Am avut niste casti de la un j5 2017 si le am folosit la un j5(6) si putin la un j7(6). S au stricat si as vrea sa mi iau altele. Ma uitam pe net sa iau ceva mai ieftin, ca de regula cumparam de la Telekom casti " originale" si dadeam vreo 60 de lei si tineau vreo 3 luni. Cam atat duc ele si daca vreau sa ma duca mai mult trebuie sa iau la cateva sute de lei? Le folosesc doar pentru a asculta muzica. Ar fi bune astea pentru ce am eu nevoie https://www.original...100-p-3839.html ? Daca nu, v as ruga sa mi dati niste modele care au un sunt bun la muzica la un pret ok
Ar merge sa aleg ceva de aici la cel mult 50 de lei  https://www.usmart.r...tOEAAYASAAEgKsP ?

Edited by Marianmt2, 15 August 2018 - 18:44.


#2
bobo323

bobo323

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,681
  • Înscris: 12.06.2015
Eu am aceste casti de vreo 2 ani si nu am avut nici cea mai mica problema. :)
https://www.compari....2737-p38331892/

#3
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,403
  • Înscris: 08.02.2011
Merg orice fel de casti cu jack de 3.5 si impedanta de 32 ohmi ( merg si alea de 16 la nevoie ).  La ce iti trebuie prostii din alea de casti bluetooth cum sunt alea din al doilea link ?

#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Cumpara-ti Xiaomi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate