Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Calorifere otel cu rezistenta mai...

gps tom tom xl 2 ( mai vechi ) a...

Oxidul de aluminiu e generat de c...

pantofii din cs go
 Cum va plac ardeii iuti?

Sos de tip Tabasco facut acasa

Raed Arafat: Foarte mulți parerol...

Atacuri cibernetice
 No Internet Connection

Laura Stoica & Madalina Manole

A cazut SopCast-ul

TAG ( 2018 )
 Telecomanda tv imi oprește a...

Huawei triseaza. Din nou.

Problema conectare GTA V

Outlaw King (2018)

Intrebare "casuta cautare" site-uri.

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

OpelAstra2002

OpelAstra2002

Junior

• Grup: Members
Am observat ca la cautare/search in 'casuța cautare' pe site-uri imi apar termeni de cautare vechi si foarte vechi, dupa tastarea primelor litere, pe care i-am introdus chiar si pe alte site-uri decat cel pe cel pe care sunt. Deci stergere istoric nu elimina cautarile in totalitate. Nu ca m-ar deranja, dar asa ca o curiozitate, te poti baga mai adanc in sistem sa vezi pe unde sunt ascunse, daca se pot sterge totusi, sau nu ? Repet, nu ma deranjeaza, vreau sa descopar cat mai multe despre calculatoarele astea Posted Image Posted Image.

Edited by OpelAstra2002, 04 August 2018 - 17:45.

shogun1

shogun1

Cranky old n00b ☯

• Grup: Moderators
E legat de politica de autentificare a Google, ai pus un cont de gmail, nu? Poți căuta ceva pe smartphone și va apărea ca și pe laptop, e legat de contul respectiv care te individualizează, nu de mașina de pe care navighezi (smartphone, tabletă, laptop, desktop). Tu vrei să ștergi istoricul căutărilor, nu al accesărilor. Încearcă așa: https://support.goog...unts/answer/465

OpelAstra2002

OpelAstra2002

Junior

• Grup: Members

View Postshogun1, on 04 august 2018 - 17:55, said:

E legat de politica de autentificare a Google, ai pus un cont de gmail, nu? Poți căuta ceva pe smartphone și va apărea ca și pe laptop, e legat de contul respectiv care te individualizează, nu de mașina de pe care navighezi (smartphone, tabletă, laptop, desktop). Tu vrei să ștergi istoricul căutărilor, nu al accesărilor. Încearcă așa: https://support.goog...unts/answer/465
In trei randuri si un link m-ai rezolvat. Da, am pus un cont de mail iar linkul m-a trimis exact unde ma intrebam daca se poate ajunge. Multumesc, esti profi :)

Anunturi

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate