Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Conținut mail yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
sebannu1

sebannu1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 09.01.2010
Am o adresa veche de mail la yahoo pe care nu am utilizat-o câțiva ani buni, când întru surpriza:toate folderele goale, nimic pe nicăieri. A mai pățit cineva asa ceva, asta este politica Yahoo sau cum?
Nu știu dacă am postat unde trebuie, dacă nu rog un moderator sa mute topicul.
Mulțumesc

#2
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
Nu stiu daca e politica yahoo dar si eu am patit la fel. Aveam o adresa veche de prin 1999 pe care am considerat-o pierduta ca uitasem parola si pe vremea aia nu era cu alt cont de mail ca back-up (sau nu am stiut eu). O folosisem pana prin 2005 si dupa aia am fost plecat din tara si am uitat parola. Mi-am adus aminte de parola in 2015, de fapt am gasit-o notata intr-o agenda si am intrat doar ca mailul era gol. Doar folderele si atat, chiar si cele create de mine dar nimic in ele.

#3
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
De cat timp nu ai mai utilizat-o? Cu ani in urma am patit si eu la fel cu o adresa si a trebuit s-o reconfigurez complet(nu m-au lasat sa ma loghez pur si simplu) plus ca au sters tot. Acum nu stiu daca mai e la fel sau nu, stiu ca Gmail iti pastreaza adresa intacta si peste 5 ani , insa iti ofera spatiu limitat la 15Gb ce e peste trebuie sa platesti, asta e inca un motiv pentru care stau pe yahoo, ofera 1Tb spatiu plus ca m-am obisnuit cu ei.....

#4
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
A fost doar dezactivat, dupa 12 luni de nefolosire, dar nu sters complet, dar mailurile au fost sterse:
https://help.yahoo.com/kb/SLN2018.html
https://help.yahoo.c...oo-sln3060.html

#5
sebannu1

sebannu1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 09.01.2010
Pai a fost cam cinci ani inactiva, chiar eram curios ce s-a întâmplat. Pesemne ca asta este politica lor

#6
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Zi mersi ca ai avut noroc si aia e.
Da, aia e politica lor, scrie mai sus.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate