Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cum sa ne promovam propria afacere daca nu avem bugetul necesar pentru o campanie AdWords?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
GsmStoc

GsmStoc

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 31.07.2018
Buna seara,

De curand am inceput sa lucrez la propriul site cu accesorii GSM. Mi-am zis ca dupa ce il pun la punct, cel mai bine ar fi sa apelez la o firma specializata pentru a ma ajuta sa promovez site-ul. Din pacate, costurile sunt destul de ridicate si nu dispun de bugetul necesar.

De aproximativ o luna am inceput sa fac promovare pe facebook. M-am bucurat sa vad ca postarile au avut vizualizari de sutelor si miilor insa nu a comandat nicio persoana niciun accesoriu.

Astept si alte recomandari in afara de cele mentionate. Multumesc!

p.s site-ul arata foarte bine

#2
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 05.02.2012
da chestii moca :) sau la 2 produse cumparate primesti 1 gratis ... am vazut o chestie interesanta mai demult, nu stiu daca se mai practica :lol:

Produsul e gratis dar plateai transportul :lol: , chestia ca in transport era si pretul produsului. Ce-i drept, erau chestii relativ ieftine dar na, a prins :) . Ar merge si la tine cu accesoriile gsm

#3
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Afacerile de pe internet au o mare problema . Cine vede site-ul tau , vede si altele similare si merge la cel mai mic pret . Poti sa faci ce promovare vrei , pretul final dicteaza achizitia pentru ca oricum exista riscul ca toate sa fie chinezarii de doi bani . Morala ...vrei sa vinzi , fa un contract bun cu un curier rapid si baga transport gratis ...sau accepta sa trimiti prin Posta Romana pentru ca face 8 lei cu tot cu ramburs. Asta face diferenta . Poti sa promovezi ce vrei , cu femei cu tate goale , cu un milion de culori ...in final cumparatorul se duce la cel mai mic pret .

Edited by JurasikMan, 31 July 2018 - 20:45.


#4
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,429
  • Înscris: 20.02.2008
promovarea profesionista aduce comenzi. Nu postarile pe facebook.

#5
carturarulobosit

carturarulobosit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 07.05.2018
Produse gratis.
Pentru a intra in tombola, share si like la pagina.
Sau like si tag unei persoane.
Alegi dupa 2-3 castigatori si premiezi.

#6
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,854
  • Înscris: 27.09.2008
Nu mai răspundeți! Userul este banat, folosind propriul site la nickname, făcându-și reclamă, regulamentul interzicând asta!
Rog un moderator să închidă topicul!

#7
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,786
  • Înscris: 12.01.2018
s-a făcut coadă la magazin?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate