Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

TV Live via net - Stream-uri gratuite pe internet.

* * * * - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
393 replies to this topic

#145
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 27.08.2007

View Postmediasettv, on 26 martie 2019 - 20:27, said:

Unele dintre canale Lidas se regăsesc în lista următoare???
-As Comedy HD
-As Junior HD
-As Action HD
-As Premium HD
-As Info,

sau discutam despre posturi TV diferite?

Au picat.

#146
dresden

dresden

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 06.08.2018

View Postmediasettv, on 26 martie 2019 - 22:44, said:

Pe vremea existentei Cony SAT, în Galați mai aveam și Mega TV, respectiv Astral (actual UPC).

P. S. Ma mir ca, incă mai exista astfel de firme locale, in condițiile în  care UPC și RDS au cumpărat tot.

de fapt, Mega Tv e fostul Cony Sat. Asa s-a numit prima retea de cablu din Galati. DUpa ceva vreme a reaparut si Cony Sat, o retea noua, in paralel cu cea veche (mega tv). Auzisem ca patronii Mega tv ar fi divortat astfel reaparand o firma noua ce se numea tot ConySat!  Spun asta ca la mine in scara am avut si Mega Tv (fost cony sat) si Cony Sat (retea noua). Ulterior Mega tv s-a redenumit in CCC Blue Telecom. Astazi nu stiu daca acestea mai exista sau nu...

#147
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,859
  • Înscris: 11.01.2006
Este o prostie ca acest topic este cenzurat,in sensul de a posta doar streamuri legale.
Pe toate forumurile din lume sunt postate fel de fel de streamuri,mai mult sau mai putin legale,numai aici nu.
Cate streamuri legale sunt pe internet?Putine si neinteresante.
In acest caz topicul nu va fi functional,nimeni nefiind interesat de asa zisele streamuri legale.
Ca sa fie un trafic pe acest topic decent,fiecare ar trebui sa posteze ce streamuri doreste,pentru a exista libertate pe internet.
Oricum,asa zisele streamuri ilegale nu dureaza mult.

#148
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Nu eu fac regulamentul.

#149
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,337
  • Înscris: 31.08.2006

View PostCABLE MAN, on 27 martie 2019 - 13:44, said:

Este o prostie ca acest topic este cenzurat,in sensul de a posta doar streamuri legale.
Pe toate forumurile din lume sunt postate fel de fel de streamuri,mai mult sau mai putin legale,numai aici nu.
Cate streamuri legale sunt pe internet?Putine si neinteresante.
In acest caz topicul nu va fi functional,nimeni nefiind interesat de asa zisele streamuri legale.
Ca sa fie un trafic pe acest topic decent,fiecare ar trebui sa posteze ce streamuri doreste,pentru a exista libertate pe internet.
Oricum,asa zisele streamuri ilegale nu dureaza mult.

Ai perfecta dreptate, daca se respecta regulamentul vor fi postate din an in Paste streamuri legale aici, care streamuri, oricum, nu prea intereseaza pe nimeni. Din pacate, se strange surubul din ce in ce mai mult la nivel de UE, in legatura cu internetul. Eu sunt convins ca majoritatea celor care posteaza aici o fac strict din pasiune. Cei care fac bani ilegali din asa ceva nu cred ca sunt pe acest forum. Asta e, ramane ca fiecare sa se orienteze cum poate, iar pe forum trebuie sa respecte regulamentul.

#150
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014

View Postjeolis, on 27 martie 2019 - 12:53, said:



Au picat.
Din păcate....

#151
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007
Astea functionau cand am dat si eu peste ele.

Attached Files



#152
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,337
  • Înscris: 31.08.2006

View Postdondhanny, on 27 martie 2019 - 17:23, said:

Astea functionau cand am dat si eu peste ele.

          Da, dar sunt functionale (adica fara intreruperi la cateva zeci de secunde) numai cu butonul "loop" actionat in VLC, nu ?

Edited by fansat, 27 March 2019 - 18:15.


#153
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014
A observat cineva ca nu mai sunt difuzate filme seara pe One TV, de cel puțin o săptămână? Curioasă situație! Probabil s-a micșorat bugetul.

#154
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 27.08.2007

View Postmediasettv, on 27 martie 2019 - 23:06, said:

A observat cineva ca nu mai sunt difuzate filme seara pe One TV, de cel puțin o săptămână? Curioasă situație! Probabil s-a micșorat bugetul.

De fiecare dată când dau pe One tv este muzică

#155
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,337
  • Înscris: 31.08.2006

View Postmediasettv, on 27 martie 2019 - 23:06, said:

A observat cineva ca nu mai sunt difuzate filme seara pe One TV, de cel puțin o săptămână? Curioasă situație! Probabil s-a micșorat bugetul.

             Muzica non-stop aproape. De azi de dimineata si pana la ora asta si probabil, si in continuare, e numai muzica. E clar, ceva s-a intamplat cu astia.

#156
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,834
  • Înscris: 06.11.2018
Si acum e muzică și ceasul e in urma cu 2 ore.

#157
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,746
  • Înscris: 08.08.2018
Probabil ca vor sa intre in legalitate ca sa poata fi preluati de operatori. Muzica e ieftina, filmele si serialele pe care le dadeau ei sunt scumpe, categoric nu aveau drepturile cumparate pentru ele.

Și-au făcut un "nume" în online difuzand ilegal Flash și Game of Thrones, iar acum intră pe TV cu seriale din Uganda, emisiuni cu d-alde Fulga și muzică comercială.

Cel puțin asta cred eu.

#158
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014
Ceasul este după ora UK, ptr. ca acest canal emite din Anglia.

#159
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007

View Postfansat, on 27 martie 2019 - 18:07, said:



                          Da, dar sunt functionale (adica fara intreruperi la cateva zeci de secunde) numai cu butonul "loop" actionat in VLC, nu ?
Da. Sărea la următorul post din listă peste câteva secunde.

#160
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014
Oameni buni, ONE TV a reluat difuzarea de filme artistice din aceasta seara. Sigur nu avem vreun user care lucrează la ei și care a urmărit discuțiile de mai sus. :lol:

#161
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
Acum ca ESTRADA TV FULGA a fost scos din grila operatorilor tv, exista vreun stream pentru aceasta televiziune?

#162
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007
Nu.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate