Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Tristete mare cum rezolv?

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Ascultă asta:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HgzGwKwLmgM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Dacă te atinge muzica atât de tare ar trebui să ajute.

Edited by althea, 19 July 2018 - 19:50.


#38
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Karax,eu iau 50 mg inj.de Rispolept Consta si nu sunt sedat.Ma refer ca nu ma simt foarte obosit de la injectie.Eu o iau pentru Toc sever.Dar pe tine te sedeaza doza cea mai mica?Mai iei altceva in afara de Rispolept Consta?Cum te sedeaza,poti sa imi explici?Injectiile de Rispolept nu prea sedeaza ca si altele de asra te intreb si sunt surprins.Si eu dorm mult dar nu sunt sedat.

Edited by AlynutzTigerAtlantic, 21 July 2018 - 20:31.


#39
ccdsah

ccdsah

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,581
  • Înscris: 16.03.2013

View PostAlynutzTigerAtlantic, on 21 iulie 2018 - 20:30, said:

Karax,eu iau 50 mg inj.de Rispolept Consta si nu sunt sedat.Ma refer ca nu ma simt foarte obosit de la injectie.Eu o iau pentru Toc sever.Dar pe tine te sedeaza doza cea mai mica?Mai iei altceva in afara de Rispolept Consta?Cum te sedeaza,poti sa imi explici?Injectiile de Rispolept nu prea sedeaza ca si altele de asra te intreb si sunt surprins.Si eu dorm mult dar nu sunt sedat.
Si o platesti? Pentru ca Rispolept Consta e gratis doar pentru schizofrenie. Sau ai si un diagnostic fictiv de schizofrenie.

#40
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,552
  • Înscris: 03.04.2013
Sa-ti tragi doua suturi in fund si trei palme peste fata si sa te trezesti.
Ti-ai pus tinte prea inalte, ai visuri sau asteptari prea mari. Lasa-le. Nu-i usor, stiu. Dar, nu te mai uita la cei mai sus ca tine. Uite-te la cei de mai jos si gindeste-te ca ai noroc ca esti macar unde esti. Si ca ti se agita neuronul.... deja ai premisele unui nou inceput, unui restart, poate mai bun...
Era un cantec - sa nu-i uitam pe cei mai tristi ca noi.

Ai mama mea, e atata treaba de facut in jur si tu stai si te plangi ca o baba!

N-ai nimic stricat prin casa, cu care sa incepi?  :D ! Sau pe la vreun vecin, vecina.... uite, ai putea sa ajuti pe @alecsa_32 cu demisolul ei.

ooof, karaxe, karaxe.... hai aici la mine, e atata treaba.... iti garantez ca in trei zile uiti de mama tuturor pastilelor, si ca te-a durut vreodata capul de plictiseala....

#41
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,025
  • Înscris: 04.09.2018
Pai ma karax, dar medicii aia de Abilify nu au aflat ? De Zeldox ? De Solian ? Astea sunt antipsihotice care nu sedeaza, sora prietenului meu a luat Abi din nov 2007 si e bine cu el fara sa fie sedata, e gratuit. Sfatu e sa iti dea Abilify sa nu mai fi sedat, sa poti sa te bucuri de ce poti bucura, un film, o muzica, un prieten, o tabla, sah, o carte, o plimbare, un joc, chestii  marunte dar placute, sa te bucuri de fiecare zi. Daca arati bine si poti sa ai si o gagica ptr sex, merge, dar mai ai libido, cu abi omul mai are, cu rispo nu cred, dar nu stiu exact. Te-ai ingrasat ?
Si sora prietenului a stat pe Rispolept de era sedata, dar apoi a trecut-o pe abilify si a fost bine. De la Abi s-a ingrasat, dar si de la rispo la fel, insa unii de la abi nu se ingrasa, depinde de noroc, insa macar nu mai e sedata si isi vede de treaba. Du-te la medic si zi de abi, daca nu, schimba medicul.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate