Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Scoala Superioara de Aviatie Civila

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
Asa pare. Insa intra pe site-urile ce ti le-am recomandat si sunt pe acolo viitori ori actuali piloti, mai stiu dedesubturi si poti trage o concluzie mai buna.

Edited by neagu_laurentiu, 03 July 2018 - 22:20.


#38
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostMariann1, on 03 iulie 2018 - 21:07, said:




Hmm.. sunt niste bani dar cum am spus si mai sus.. in timp iti recuperezi investitia


daca iti permiti :), de ce nu ;), dar sa stii, nu e asa de usor sa-ti gasesti de lucru in domeniu

#39
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,963
  • Înscris: 03.12.2005
Pana in 2x ani prinzi PPL gratis la aeroclubul romaniei, un numar de locuri. Nu stiu pe ce criterii le atribuie. De acolo in sus e pe bani.

#40
Onan_Barbaru

Onan_Barbaru

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 21.08.2017

View PostMariann1, on 03 iulie 2018 - 20:47, said:

M-am uitat pe mai multe site-uri.. si pe asta pe care mi l-ai dat.. si e foarte interesant, dar totusi depinde si de venit.. daca intr-adevar este de 2k euro/ luna ca sa poti achita imprumutul pe care ti-l ofera ei si totodata sa ai si niste bani din care sa te poti intretine:)
Tu ai de gand sa zbori pentru un salariu de 2 mii de euro? Pai atat castiga un tractorist, iar ala nu a platit 60 de mii pe scoala.

#41
Mariann1

Mariann1

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 03.07.2018

View PostOnan_Barbaru, on 04 iulie 2018 - 01:12, said:

Tu ai de gand sa zbori pentru un salariu de 2 mii de euro? Pai atat castiga un tractorist, iar ala nu a platit 60 de mii pe scoala.
2k de inceput , e normal sa primesti atat la inceput Posted Image eu as fi multumit pentru o perioada si cu suma asta pana adun ceva experienta

View Postneagu_laurentiu, on 03 iulie 2018 - 22:19, said:

Asa pare. Insa intra pe site-urile ce ti le-am recomandat si sunt pe acolo viitori ori actuali piloti, mai stiu dedesubturi si poti trage o concluzie mai buna.
voi intreba si pe forumurile alea.. poate sunt piloti care au urmat ssavc sau scoala de la wizz, mersi laurentiu :)

Edited by Mariann1, 04 July 2018 - 09:22.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate