Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Imberb sau Bărbos ? Ce preferă, ce adoră azi femeile ?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#19
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View PostFreddy12, on 15 iunie 2018 - 11:11, said:

Eu nu cred ca femeile prefera barbatii cu barba din mai multe motive. Unul ar fi ca li se irita tenul atunci cand se săruta, al doilea ca e scârbos sa pupi blana in loc de buze si a treia ca un bărbat cu barba arata cu cel putin 10 ani mai bătrân.
Eu prefer sa nu am barba Posted Image majoritatea gagicilor nu prefera barba Posted Image

Edited by diegodanny, 15 June 2018 - 11:16.


#20
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Postdiegodanny, on 15 iunie 2018 - 11:15, said:

Eu prefer sa nu am barba Posted Image majoritatea gagicilor nu prefera barba Posted Image
depinde ce faci cu ea

#21
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Postgumball3000, on 15 iunie 2018 - 11:16, said:

depinde ce faci cu ea
In primul rand la 69 o intepi Posted Image , la fel si cand o pupiPosted Image , deci nu vad rostul sa ai barba :)

#22
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View PostFreddy12, on 15 iunie 2018 - 11:11, said:

a treia ca un bărbat cu barba arata cu cel putin 10 ani mai bătrân.
..pai astora care le-a dat barba tocmai de asta o lasa, sa para mai maturi, mai barbati cand defapt ei sunt niste cocalari cu aere de mascul alfa..

View Postdiegodanny, on 15 iunie 2018 - 11:02, said:

Femeile prefera barbati care sa fie buni in pat sa fie satisfacuta Posted Image, si sa le dea atentie plus loialitate, nu pizdificati cu si fara barba care isi deseneaza spranceana cu creion Posted Image
Sa stii cam chiar am auzit asta din gura unei femei: Ba, eu umblu cu X nu pentru ca arata bine...dar cand ma fwute, ma urc pe pereti, si asta conteaza cel mai mult pentru mine. Eu sincer nu am stiut daca face misto de mine dar cu timpul mi-am dat seama ca ea vorbea serios...

#23
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Posttehnics, on 15 iunie 2018 - 11:18, said:

..pai astora care le-a dat barba tocmai de asta o lasa, sa para mai maturi, mai barbati cand defapt ei sunt niste cocalari cu aere de mascul alfa..

Sa stii cam chiar am auzit asta din gura unei femei: Ba, eu umblu cu X nu pentru ca arata bine...dar cand ma fwute, ma urc pe pereti, si asta conteaza cel mai mult pentru mine. Eu sincer nu am stiut daca face misto de mine dar cu timpul mi-am dat seama ca ea vorbea serios...
Trebuie sa o ai ceva mai groasa sa o simta cum trebuie Posted Image iar cu pozitia doggystyle se urca pe pereti Posted Image
Iar la aspect trebuie sa fii ingrijit, barbierit, parfumat daca vrei sa dai bine la femei ;) , aia cu barba mie mi se pare ca arata a homeless.

Edited by diegodanny, 15 June 2018 - 11:26.


#24
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View Postdan1980_25, on 15 iunie 2018 - 11:02, said:

Daca nu avea bani s-ar fi rezumat la Floricica Dansatoarea sau la laba zilnica.

Si palma il refuza...

#25
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,271
  • Înscris: 06.07.2007
Un politist vine acasa si-i striga neveste-si:
– Dezbraca-te !
– Dar nici n-ai venit bine acasa ….
– Am zis sa te dezbraci !
Nevasta se dezbraca, iar politistul zice:
– Du-te in fata oglinzii!
– Vrei s-o facem in fata oglinzii?
– Taci si du-te in fata oglinzii!!!
Femeia se duce in fata oglinzii, iar politistul ii spune:
– Stai in cap si desfa-ti picioarele!
– Ooo ! O pozitie noua, nu-i asa?
– Taci odata si desfa-ti picioarele!
Nevasta-sa isi desface picioarele, politistul isi pune capul intre picioarele ei si se potriveste cate-va minute in oglinda, dupa care zice:
– Avea dreptate colegul. Chiar mi-ar sta bine cu barba… ..

#26
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View PostFreddy12, on 15 iunie 2018 - 11:11, said:

Eu nu cred ca femeile prefera barbatii cu barba din mai multe motive. Unul ar fi ca li se irita tenul atunci cand se săruta, al doilea ca e scârbos sa pupi blana in loc de buze si a treia ca un bărbat cu barba arata cu cel putin 10 ani mai bătrân.
Exista o zicala atribuita lui Ned Kelly, banditul australian: "Sa saruti un barbat fara barba, e ca si cum ai manca porridge fara sare". Tie iti place sa mananc porridge-ul fara sare?

Attached Files



#27
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 16.05.2015
Cred ca moda barbilor a fost readusa in atentia stilistilor de refugiatii islamisti care au venit in Europa in ultimii ani. Ce stiu sigur este ca hipsterii au fost primii care au adoptat noul stil de origine talibana. Acum nu este zi in care sa nu vad pe strada o duzina de indivizi care arata ca asta de  mai jos:

[ https://www.yavmode.ru/wp-content/uploads/2017/09/%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BC%D1%83%D0%B6%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-2018-9.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#28
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Postborhot, on 15 iunie 2018 - 11:27, said:

Cred ca moda barbilor a fost readusa in atentia stilistilor de refugiatii islamisti care au venit in Europa in ultimii ani. Ce stiu sigur este ca hipsterii au fost primii care au adoptat noul stil de origine talibana. Acum nu este zi in care sa nu vad pe strada o duzina de indivizi care arata ca asta de  mai jos:

[ https://www.yavmode.ru/wp-content/uploads/2017/09/%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BC%D1%83%D0%B6%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-2018-9.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Si daca vrei sa ii bagi limba in gura la gagica ii lasi par in gura Posted Image , ca sa nu mai vorbesc ca arata a homeless, a neingrijit.

Edited by diegodanny, 15 June 2018 - 11:40.


#29
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Numai imberbi pe aici. Calu moare de drum lung și prostu de barba altuia.
Am 40 de ani și m-am ras aproape zilnic mereu din cauza joburilor, ba TV, ba vreo instituție mai spălată, etc.
Plus armata (la cerere), perioadă în care m-am ras foarte des că eram ajutor comandant de gardă și eram la ridicarea drapelului unității cu soldatul, cu fața spre toată unitatea.
M-am ras și pe uscat, și până și la un robinet din curtea unității - se oprise apa sus, folosind drept oglindă o brichetă Zippo pe care o am de 21 de ani acum.
E mai bătrână bricheta aia decât unii mucea care jignesc aiurea că sunt ei educați de televizor. Și sunt metrosexuali din ăia de se epilează la koor.
Ai barbă sau nu ai, este total independentă barba de igiena corporală. E chestie de preferințe de oboseală de lene, sau e un statement.

Edited by exceswater, 15 June 2018 - 11:59.


#30
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postnustiunika, on 15 iunie 2018 - 10:17, said:

Femeile, sătule de acei barbati care petrec mai mult timp în oglindă decât ele la pensat, se pare că încep să prefere bărbaţii cu barbă !

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Jbvts9E9Tog?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Bărbatul Fatal al sec. XXI ! Posted Image

[ http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/721/28126/15818160/1/barba.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Eeeh, barbatii cu barba sunt exact tot din aia cu oglinda......

#31
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View Postborhot, on 15 iunie 2018 - 11:27, said:

Cred ca moda barbilor a fost readusa in atentia stilistilor de refugiatii islamisti care au venit in Europa in ultimii ani. Ce stiu sigur este ca hipsterii au fost primii care au adoptat noul stil de origine talibana. Acum nu este zi in care sa nu vad pe strada o duzina de indivizi care arata ca asta de  mai jos:

[ https://www.yavmode.ru/wp-content/uploads/2017/09/%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BC%D1%83%D0%B6%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-2018-9.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Asta cel putin se vede ca are parul si barba ingrijita si trebuie sa recunosc ca ii sta decent. Ce te faci cu aia care au o palalaie in cap si o barba ca la preoti...

View Postdiegodanny, on 15 iunie 2018 - 11:19, said:

Trebuie sa o ai ceva mai groasa sa o simta cum trebuie Posted Image iar cu pozitia doggystyle se urca pe pereti Posted Image
Iar la aspect trebuie sa fii ingrijit, barbierit, parfumat daca vrei sa dai bine la femei Posted Image , aia cu barba mie mi se pare ca arata a homeless.
Se pare ca omul e dotat din spusele ei....asa ca nah, bravo lui.

#32
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postdiegodanny, on 15 iunie 2018 - 11:02, said:

Femeile prefera barbati care sa fie buni in pat sa fie satisfacuta Posted Image, si sa le dea atentie plus loialitate, nu pizdificati cu si fara barba care isi deseneaza spranceana cu creion Posted Image
Cazul citat mai sus : irinel columbeanu, nu?

#33
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View Postdiegodanny, on 15 iunie 2018 - 11:29, said:

Si daca vrei sa ii bagi limba in gura la gagica ii lasi par in gura Posted Image , ca sa nu mai vorbesc ca arata a homeless, a neingrijit.
Ia intreaba pe una,i-ar place sa-i ramana par in gura de la homelessul asta neingrijit?Te asigur ca ii va ramane si din barba si dintr-alalalt, cret si gros.

Attached Files



#34
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Postmyshyk, on 15 iunie 2018 - 11:57, said:

Cazul citat mai sus : irinel columbeanu, nu?
Nici chiar asa Posted Image

View Posttehnics, on 15 iunie 2018 - 11:57, said:

Se pare ca omul e dotat din spusele ei....asa ca nah, bravo lui.
Is baiat. Lol
Am scris acolo ce trebuie sa faci ca sa se urce pe pereti Posted Image

Edited by diegodanny, 15 June 2018 - 12:07.


#35
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View Postdiegodanny, on 15 iunie 2018 - 12:03, said:

Is baiat. Lol
Am scris acolo ce trebuie sa faci ca se urce pe pereti Posted Image
Mi-am dat seama ca esti baiat.
Doggy style sa stii ca nu urca toate femeile pe pereti. "Ea deasupra" are mai multe sanse tocmai datorita pozitiei verticale a corpului femeii care face ca sangele sa se duca in zona de jos a femeii, aka clitoris si plus de asta clitorisul este in contact permanent cu corpul barbatului ceea ce confera un plus de placere la miscarile ei. Plus ca ea, femeia, isi poate pozitiona corpul mai usor in functie de zonele care o excita cel mai tare...

Edited by tehnics, 15 June 2018 - 12:11.


#36
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Posttehnics, on 15 iunie 2018 - 12:08, said:

Mi-am dat seama ca esti baiat.
Doggy style sa stii ca nu urca toate femeile pe pereti. "Ea deasupra" are mai multe sanse...
Depinde Posted Image la doggy controlezi tu cat de adanc sa intre dar daca sta deasupra ea controleaza miscarea Posted Image, toata noaptea este de ajuns sa faci toate pozitiile Posted Image

Edited by diegodanny, 15 June 2018 - 12:14.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate