Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Telefon maxim 3 000 lei

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 30.01.2014
Am reușit sã o datã afarã :)


/// Foarte fericit și mulțumit de telefon

Edited by IrishRiver, 04 June 2018 - 14:39.


#56
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,683
  • Înscris: 07.04.2010

View PostIrishRiver, on 31 mai 2018 - 15:09, said:

Buna ziua,
Vreau sa cumpar un inlocuitor pentru Zenfone 2 ZE551ML si am asteptat OnePlus 6 entuziasmat . Imi place foarte mult telefonul dar am inteles ca are camera slaba.
Telefonul cu o husa si folie care acopera tot ecranul ma costa 2700 lei daca il cumpar de pe site-ul lor.
Ce alte alternative am in banii astia ?

///Vreau amoled (in special) si fara Xiaomi va rog.
Se exagereaza mult pe tema camerei de pe OP6.
Nu este nici pe departe atat de slaba pe cat se spune online. Si in plus este un One Plus deci post instala Gcam ca orice apk si faci poze asemanatoare cu cele ale Google Pixel(procesarea software este practic aceasi, HDR+).

View PostBylly00, on 31 mai 2018 - 17:07, said:

Eu nu inteleg de ce si-ar lua cineva in banii astia altceva decat un iphone. Dupa ce am folosit vreo 2 ani un samsung si un an iphone7 nu pot efectiv sa inteleg de ce mai exista alte telefoane pe piata. Inteleg daca ai un buget gen 500-600 de lei, dar la banii astia...
iphone 7 este cam urat in comparatie cu OP6
Si ecran mic de 4,7 inch vs ecran de 6 inch
Doar pretul le face comparabile pe cele doua, in rest OP6 este din alt film.

#57
PixelPeepers

PixelPeepers

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 13.06.2018
Daca te ajuta cu ceva in alegerea ta, am un canal youtube in limba engleza cu comparatii intre telefoane (focusate pe camere), unde am review-uri si comparatii cu cele mai performante telefoane si cele mai bune camere de pe piata, si nu numai. Acceseaza: https://www.youtube....zibAo4wXEfW-NCw

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate