Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Eurovision 2018

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postnico_letta, on 15 mai 2018 - 16:30, said:

Ups, chiar n-am văzut. Dar n-ar fi trebuit să fie aici, la topic-ul Muzică? Ce caută acolo?
Si daca nu ar fi existat aria aia (  Evenimente, Festivaluri, Eurovision, Muzică, Filme, Seriale și Teatru, Concursuri), subiectul Eurovision nu are ce cauta  la  "Muzica straina" ! de ce? Adu-ti ca au cantat la Eurovision si romani, ba chiar in limba romana! Cat de straina ti se pare o melodie in limba romana?  (ca sa nu mai spun si de moldovenii, care au cantat tot in limba romana! sau zici si tu limba moldoveneasca ca altii? )

View PostGaby_M, on 15 mai 2018 - 18:51, said:

Romania pe ce loc a iesit?
Ti-ai dat raspunsul singur!

Edited by stlk, 15 May 2018 - 22:58.


#20
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
EuroFîsion.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1SyPb8IOimE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Singurul lucru bun ?

A făcut și Trăistariu că era să zic Tristariu bănuți de și-a pus păr.
Și și-a luat ceva chiloți noi.

Attached Files



#21
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,534
  • Înscris: 30.10.2003
Ce penibil :lol:
La ce-i trebuie pozele alea in chiloti? Daca la faima lui n-are femei/barbati/capre sau ce i-o placea ... Posted Image

#22
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Bai, deci sa-mi bag picioarele ! toata lumea il mentioneaza pe pitigaiatu' de Traistariu ca a ocupat cel mai bun loc (patru  Posted Image ) la o finala Eurovision.
Fals, in plm !!!
Cea mai buna performanta avuta de Romania, la concursul ala, a fost a Luminitei Anghel & Sistem in 2005 cand au obtinut bronzul (locul trei) cu melodia "Let me try"
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TRFNniysWAY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
========================

Vizavi de castigatoarea Eurovisionului din 2018, parerea mea e asta:
Attached File  SJW.jpg   61.16K   10 downloads
Attached File  Eurovision: Every Year Same Shit Winner.jpg   122.91K   9 downloads
Attached File  She did not deserve it.jpg   120.15K   9 downloads
Attached File  I.doubt.jpg   73.86K   10 downloads

Corectitudinea politica distruge "frumusetea" aducand "uratenia" in viata oamenilor.
Mai precis:
"*Folosind scuza de a nu vrea să ofenseze pe nimeni, “Corectitudinea politică” le impune oamenilor să se poarte precum un nebun care vrea să le facă pe plac tuturor.
Adică toți trebuie să se comporte precum acel nebun !
Toți trebuie să accepte noțiunile “Corectitudinii politice” ca pe un adevăr"
*Philip Atkinson

#23
nico_letta

nico_letta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 23.04.2018

View Poststlk, on 15 mai 2018 - 22:58, said:

Si daca nu ar fi existat aria aia (  Evenimente, Festivaluri, Eurovision, Muzică, Filme, Seriale și Teatru, Concursuri), subiectul Eurovision nu are ce cauta  la  "Muzica straina" ! de ce? Adu-ti ca au cantat la Eurovision si romani, ba chiar in limba romana! Cat de straina ti se pare o melodie in limba romana?  (ca sa nu mai spun si de moldovenii, care au cantat tot in limba romana! sau zici si tu limba moldoveneasca ca altii? )

Pentru că Eurovision este un concurs internaţional şi, deci, m-am gândit că se încadrează cel mai bine la muzică străină. Am greşit, zic să ne calmăm şi să nu mai bold-uim orice doar ca să ne dăm deştepţi. Xoxo şi pace în lume! Posted Image

#24
yanni17

yanni17

    -------------------

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,589
  • Înscris: 19.11.2010
deja sunt doua pagini pentru un topic „din flori”...

#25
nico_letta

nico_letta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 23.04.2018

View Postyanni17, on 16 mai 2018 - 14:11, said:

deja sunt doua pagini pentru un topic „din flori”...

M-aş fi oprit după ce-am zis „Ups”, dar îmi şi place bârfa.

#26
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostBursul, on 16 mai 2018 - 13:27, said:

Ce penibil Posted Image
La ce-i trebuie pozele alea in chiloti? Daca la faima lui n-are femei/barbati/capre sau ce i-o placea ... Posted Image

se tampise rau de tot..nu stiu de ce..il vazusem la o emisiune, ca si-a pus par, ca s-a epilat etc. eu credeam ca e gay, dar aparent nu e..in fine..nu stiu exact ce a patit..dar, imi pare rau de el:|..a rupt cu melodia aia la Eurovision;)

Edited by jimi91, 16 May 2018 - 16:20.


#27
adrian_tr

adrian_tr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.04.2018

View Postjimi91, on 16 mai 2018 - 16:16, said:


se tampise rau de tot..nu stiu de ce..il vazusem la o emisiune, ca si-a pus par, ca s-a epilat etc. eu credeam ca e gay, dar aparent nu e..in fine..nu stiu exact ce a patit..dar, imi pare rau de el:|..a rupt cu melodia aia la Eurovizion;)

E singurul bărbat care se laudă de câţiva ani că şi-a pus păr, dar nu i-a crescut nici măcar un fir.

#28
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postadrian_tr, on 16 mai 2018 - 16:19, said:


E singurul bărbat care se laudă de câţiva ani că şi-a pus păr, dar nu i-a crescut nici măcar un fir.

nu e vorba de par..ideea e ca, a aparut in niste ipostaze de balci la tv:|...probabil avea nevoie de bani...ca se opereaza, ca nu-i sta bine parul...se vedea ca incearca prea mult..si da urat la televizor asa ceva:|...parea frustrat...dar rau de tot:|

#29
adrian_tr

adrian_tr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.04.2018

View Postjimi91, on 16 mai 2018 - 16:37, said:

nu e vorba de par..ideea e ca, a aparut in niste ipostaze de balci la tv:|...probabil avea nevoie de bani...ca se opereaza, ca nu-i sta bine parul...se vedea ca incearca prea mult..si da urat la televizor asa ceva:|...parea frustrat...dar rau de tot:|

Pare extrem de frustrat. Şi nu-l mai bagă nimeni în seamă, ce să facă şi el? Se crede cea mai mare vocea a României şi, când colo, e vai de el.

Edited by adrian_tr, 16 May 2018 - 16:44.


#30
GRATEFUL

GRATEFUL

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,482
  • Înscris: 17.04.2014
privind la cei care au castigat anul asta, un sigur cuvant in vine in minte... "involutie", parca ar fi "muzica" pentru retardati

scuze, dar asta este adevarul gol-golut.

Edited by GRATEFUL, 19 May 2018 - 17:58.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate