Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Camera supraveghere video PNI House IP31 1MP 720P si IP32 2MP 1080P wireless cu IP de exterior si interior si slot microSD - Pareri, Testare Suport

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
marius86ar

marius86ar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.03.2010
Care este linkul rtsp pentru IP32?

#38
suport_PNI

suport_PNI

    Active Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 21.01.2013

View Postcamsonat, on 06 martie 2020 - 11:23, said:

S-a intors camera de la reparat. De fapt a fost inlocuita complet.
Camera a venit cu un sigiliu pe care scrie ca daca-l distrug pierd garantia. Necazul este ca acel sigiliu face imposibila introducerea cardului de memorie. Am rupt sigiliul, am incercat sa introduc cardul dar locasul era blocat de unul dintre elementele de fixare a placii electronice. A trebuit sa desfac toate cele 3 suruburi sa introduc cardul si sa refixez placa la loc. Concluzia este ca cineva se tine de glume proaste si isi bate joc de timpul meu.
Recomand evitarea cumpararii acestor produse.
Pot sustine cu imagini cele scrise.

Sigiliile sunt standard si vin lipite pe produs direct din fabrica gresit cum ati spus pe imbinarea carcasei. Sper sa nu ma repet, deoarece stiu ca am mai precizat acest aspect aici pe acest topic: In cazul acestor camere nu pierdeti garantia la ruperea acestui sigiliu deoarece chiar trebuie sa introduceti cardul de memorie in interior.
Introducerea cardului s-a facut corect din cate imi spuneti, deoarece la camera de 2 MP senzorul este mai mare, si chiare trebuie desfacute cele 3 suruburi ca sa aveti acces la slot.
Procedura d eintroducere a cardului se afla in manualul in format electronic disponibil pe pagina produsului.  
Cardul se introduce o singura data in camera, urmand instructiunile pe care le puteti consulta si inainte de cumpararea produsului. In acest mod puteti evita timp irosit inutil chiar dinainte de achizitia produsului.

#39
camsonat

camsonat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,195
  • Înscris: 09.01.2008
Multumesc pentru clarificari. In cazul acesta camera mea nu a fost reparata, s-a inlocuit integral si cu una cu rezolutie mai mare. La modelul cumparat de mine nu trebuia sa desfac placa pt a introduce cardul.

#40
pstan55

pstan55

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.02.2018
Am cumparat 5 camere IP31si IP32, dar la 3 dintre ele s-au ars diodele IR, dupa 6 - 12 luni de functionare. Aceasta este fiabilitatea, aviz amatorilor.
Recomand camerele moderne, cu diode SMD, la IP31 fiind tehnologia anilor 1990 - 2000.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate