Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Birou pentru calculator

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017
Cred ca am sa iau de la firma aia de pe olx ca pare de incredere. Numai ca nu gasesc birou care m-ar ajuta sa ascund cablurile.

#20
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
studiaza bine pozele
https://www.olx.ro/o...ox-IDaTlG7.html

#21
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017

View Postarg, on 20 aprilie 2018 - 23:30, said:

M-am uitat mai bine si este foarte interesant biroul. Cred ca il voi achizitiona in cel mai scurt timp posibil.

#22
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
Si mie mi-au placut ideea cu cleme pentru agatat cablurie pe sub el, pus ca din cate am vazut e reglabil pe inaltime.

Eu am biroul cam ca ala cu 3 monitoare, iar cablurile le-am agat pe spatele rigidizarii de sub blat.

Edited by arg, 21 April 2018 - 08:53.


#23
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017
Culoarea daca era neagra era perfect. Dar asa imi voi face un setup negru cu alb. Mai am 2 scaune de gaming si ma gandeam sa vorbesc cu ei sa nu imi dea si scaunul dar niciodata nu strica unul in plus :))

#24
addumi

addumi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,821
  • Înscris: 10.02.2017
Super birou cel pe care l-a aratat @arg!
Pretul, impecabil.

Al meu nu are asa ceva, insa am profitat de profilul transversal din otel care are o serie de gauri pe lungimea sa si tot ce am putut trece prin ele, dintr-o parte in cealalta, pe acolo au mers cablurile. Cele care duc catre boxele mari si cele mici si cablul de semnal audio intre calculator si amplificator. Chiar si alimentarea amplificatorului am trecut-o prin acel profil.

@initiator, culoarea este superba, din punctul meu de vedere, este un crem deschis, nu este alb, cel putin asa vad eu. Sigur vei avea de pus pe el obiecte de culoare negru si contrastul va fi excelent.

Edited by addumi, 21 April 2018 - 09:39.


#25
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
La negru e naspa ca se vede repede orice fir de praf.

#26
NEK

NEK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 02.07.2007

View PostAnoniim11, on 20 aprilie 2018 - 20:07, said:

Cred ca am sa iau de la firma aia de pe olx ca pare de incredere. Numai ca nu gasesc birou care m-ar ajuta sa ascund cablurile.


Firma e de incredere suta la suta. Am cumparat si eu de la ei birou  reglabil pe inaltime cu motor. Ieftin si foarte bun. Le verifica inainte sa le trimita ca nu cumva sa aiba probleme

#27
Anoniim11

Anoniim11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 06.01.2017
Cred ca voi da comanda cu inca un prieten ca i-am aratat si lui iar acum vrea un birou.
Oricum, multumesc ca m-ati instiintat cu aceasta firma.

#28
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,526
  • Înscris: 05.06.2009
Cu placere.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate