Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Colaborator revistă/ziar

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015
Am o curiozitate de 1 Aprilie Posted Image există forumişti Softpedia care colaborează cu una, sau mai multe publicaţii !? Eu unul DA, cum ar fi revista PRACTIC IDEI PENTRU CASĂ, GRĂDINĂ ŞI APARTAMENT  [eliminat link] şi fiindcă sunt sigur că nu sunt singurul vreau să vă lăudaţi şi voi cu activitatea voastră redacţională !!!!!!!! Posted Image

Don't be shy !!! Posted Image

Edited by Dany_Darke, 01 April 2018 - 09:45.
forumul nu este platforma de promovare bloguri


#2
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009
Nevastă-mea colaborează cumpărând aia, fir-ați voi să fiți cu broșura vostră și cu ideile voastre, că nu mai poate sta liniștit un bărbat din cauza vostră...  Huo! Posted Image

#3
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View Postshogun1, on 01 aprilie 2018 - 09:45, said:

Nevastă-mea colaborează cumpărând aia, fir-ați voi să fiți cu broșura vostră și cu ideile voastre, că nu mai poate sta liniștit un bărbat din cauza vostră...  Huo! Posted Image
Pune-o să ia PRACTIC ÎN BUCĂTĂRIE să mănâncă şi gura lu' matale :)

#4
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009
Ia și aia, și-ncă fo 5-6 reviste, da' nu-mi plac rețetele alea, io-s țăran bre, taie porcu'/ vaca, ia o halcă babană, arunc-o-n tigaie, fă-o bine, pune și-o stacană de vin alături și gata, ce atâta dramă?

#5
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

View PostPloiesteanul2015, on 01 aprilie 2018 - 09:28, said:

Am o curiozitate de 1 Aprilie Posted Image există forumişti Softpedia care colaborează cu una, sau mai multe publicaţii !? Eu unul DA, cum ar fi revista PRACTIC IDEI PENTRU CASĂ, GRĂDINĂ ŞI APARTAMENT  [eliminat link] şi fiindcă sunt sigur că nu sunt singurul vreau să vă lăudaţi şi voi cu activitatea voastră redacţională !!!!!!!! Posted Image

Daca esti " mai vechi " posibil sa fi cunoscut aceleasi persoane .
Am avut legaturi si cu " casa lux " din prima zi si pina cind a fost vinduta dar pe alt departament .

#6
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View Postshogun1, on 01 aprilie 2018 - 10:01, said:

Ia și aia, și-ncă fo 5-6 reviste, da' nu-mi plac rețetele alea, io-s țăran bre, taie porcu'/ vaca, ia o halcă babană, arunc-o-n tigaie, fă-o bine, pune și-o stacană de vin alături și gata, ce atâta dramă?
Păi voi nu ştiţi că scriu şi aici http://www.femeiasti.../Robert-Codescu GRATIS :P ???????

#7
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Am avut o tentativa... de 2 zile, pana am aflat carui clan infractional apartine in realitate "trustul" si cum functioneaza treaba in el.
Mai bine te faci blogger freelancer decat sa intri in clanurile infractionale din media romaneasca si sa devii partas la infractiunile lor.

#8
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Da! si eu colaborez cu toate jegurile de "jurMalisti" de Timisoara, care nu fac altceva decat sa-l denigreze si sa-l muste de cur pe Robu. Mai mult decat ii injur eu pe nenorociti aia, "nu se ezista"!  Nu vor sa inteleaga ca personajul anost si anonim care e Robu, n-are legatura decat cu seful filialei penele-ului si n-are nici o legatura cu realizarile primarului Timisoarei.

#9
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View Postlexis1, on 01 aprilie 2018 - 10:38, said:

Am avut o tentativa... de 2 zile, pana am aflat carui clan infractional apartine in realitate "trustul" si cum functioneaza treaba in el.
Mai bine te faci blogger freelancer decat sa intri in clanurile infractionale din media romaneasca si sa devii partas la infractiunile lor.
DEci eşti parte din clan :P

#10
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Da colaborez la o revista!!! Pe numele ei "necrolog de Romania" ca si asa in tara asta o sa murim ...incet dar sigur....de coruptie incurabila.

#11
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View Postkarax, on 01 aprilie 2018 - 15:13, said:

Da colaborez la o revista!!! Pe numele ei "necrolog de Romania" ca si asa in tara asta o sa murim ...incet dar sigur....de coruptie incurabila.
Colaboratori sunt destui acilea :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate